Rybáři a dýmka

Na srazu v Černé Hoře jsem si všiml, že měl jeden kolega kufřík plný dýmek.. A tedy mě zajímá - kolik nás dýmkařů tu je? Jací jsou vaši oblíbení výrobci? Jaké jsou vaše oblíbené tabáky? U jakých metod lovu jste schopní dýmku bafat? (třeba na vláčku to asi to pravé ořechové nebude..) Neváhajte a pojďte si o dýmkách popovídat.
Autor diskuse: Soulfish - Profil , 9.1.2013 všeobecné - ostatní

NRoyale with Cheese 3 - Profil | Po 17.8.2015 22:04:17

Nevíte někdo, jestlin se dá v čechách sehnat American spirit ( cigárovej tabák) ? Dík.

    NZiggy - Profil | Po 17.8.2015 20:57:32

    Alda >> denní světlo ukáže téměř vše.....

      NAlda - Profil | Po 17.8.2015 15:07:25

      strejka >> Podívám se v reálu, je pravda, že na fotce by se nechal smaragdový podtón vystopovat. Co se týče barev dost záleží na světle, dýmka vypadá dost rozdílně venku, pod klasickou žárovkou, pod halogenkou v dílně se kolikrát leknu, co jsem to stvořil.

        Nstrejka - Profil | Po 17.8.2015 14:59:34

        Alda >> je to fotkou, nebo jsou tam i v reálu ty zelené tóny?

          NAlda - Profil | Po 17.8.2015 14:55:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Trochu se teď flákám, jednu jsem zvládl.

            NZiggy - Profil | Čt 23.7.2015 22:32:11

            Alda >> Díky za perfektní popis, je vidět že víš o čem mluvíš, Tvá práce je (tedy alespoň pro mne) perfektní a mě se moc líbí, tvar je pro mě přesně to co by jsem si představoval, díky moc a ostatní po sz
            Petr

              NAlda - Profil | Čt 23.7.2015 10:06:09

              Ziggy >> Aha, už jsem doma. Zatím jsem ji nekouřil, ale samozřejmě ,že simulace nasucho proběhla :) Ten tvar je u nás dost neobvyklý, alespoň jsem ho nikde prodávat neviděl. Hodně ho dělají japonci, američani. Na výrobu je dost náročný, řekl bych tak dvoj, troj násobek času za který udělám "klasiku" z toho tak polovinu času věnuju povrchu, udělat ho takto kontrastní je celkem lopota. Hlavu už mám plnou nápadů jak vše udělat ještě o chlup lépe :) Do ruky sedne jako ulitá, je masivnější takže na procházku nebo k nějaké činnosti se moc nehodí. Je bezfiltrová.

                NZiggy - Profil | St 22.7.2015 21:06:07

                Alda >> myslel jsem, jestli jsi podobnou foukal, u téhle je vidět (myslím) že je nepoužitá, je krásná, můžeš mi poslat do sz na kolik by taková vyšla? líbí se mi moc ten tvar a zpracování, díky, Petr

                  Nsmike - Profil | St 22.7.2015 6:10:26

                  Alda >> neskutecne krasna prace! :-)

                    NAlda - Profil | St 22.7.2015 0:24:10

                    Ziggy >> úplně nevím jak to myslíš to vyzkoušená vs. oči :) ? Komoru má 20x46, náustek má, prostě nacpeš a dýmáš :)

                      NZiggy - Profil | Út 21.7.2015 21:56:18

                      Alda >> parádní kousek, něco takového mít, asi bych začal foukat, je vyzkoušená nebo pouze pro oči?

                        NAlda - Profil | Ne 19.7.2015 21:01:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Blowfish/Fugu

                          NAlda - Profil | Po 13.7.2015 9:23:46

                          Stanďour >> Myslel jsem, že se ti líbí spíš klasika!?

                            NStanďour - Profil | So 11.7.2015 0:53:22

                            Alda >> Pako, takovej krám!

                              Npsí dědek - Profil | Pá 10.7.2015 21:51:34

                              Alda >> škoda že nekouřim hned bych si od tebe takovou koupil fakt moc pěkná práce moc se ti povedla.

                                NZiggy - Profil | Pá 10.7.2015 21:27:15

                                Alda >> tak to je nádhera! díky za fotky

                                  Nkabo - Profil | Pá 3.7.2015 10:50:52

                                  Alda >> Krásná práce :-)

                                    NAlda - Profil | Čt 2.7.2015 1:16:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    A hotovo.

                                      NPB - Profil | Út 30.6.2015 14:44:09

                                      Ta je !!! Teda bude :-)

                                        NAlda - Profil | Po 29.6.2015 23:07:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Už se to klube, ještě doleštit a doladit detaily.