Sušená vejce do boilie

Ahoj chystám se dělat 40 kg směsi nikdy jsem nepoužíval sušená vejce vždy jen pravá ale při propočtu cena vajec 1200 kč což neni málo ;-) tak jsem se rozhodl pro sušený dělal jste to už někdo napište vaše zkušenosti jak se boilie chová při zpracování to znamená soudržnost směsi a jestli boilie neplesniví díky za info ;-)
Autor diskuse: agig - Profil , 9.1.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

NSlavíček - Profil | St 9.1.2013 21:24:18

agig >> Osobně tedy nevím jestli bych na tom byl finančně líp kdybych chtěl nahradit vejce když dávám až 100 g albuminu na kg plus vejce . To nevím kolik bych toho musel dát aby to bylo stejný jako z vejci .

    NtomisBMW - Profil | St 9.1.2013 21:19:19

    agig - >> Myslím si že vejce je vejce přece jen je to zárodek života či jak to napsat.Jen k zamyšlení.......

      Nhláskař - Profil | St 9.1.2013 20:53:06

      agig >> ta cena je dobrá,ohledně albuminu směřuj otázku na jiného,s tim já moc zkušeností nemam

        Ndon Ferrari - Profil | St 9.1.2013 20:47:18

        agig >> tady na vsi máme vejce celkem v pohodě, ale stejně používám pouze sušené

          Nagig - Profil | St 9.1.2013 20:26:09

          don Ferrari >> Ahoj já si taky myslím našel jsem 5 kg za 875 kč to bude asi lepší né ta cena normálních vajec je docela masakr ;-)

            Nagig - Profil | St 9.1.2013 20:24:09

            hláskař >> Ted jsem našel Krmiva Hulín 5 kg sušených vajec 875 kč to neni špatný né ;-)

              Ndon Ferrari - Profil | St 9.1.2013 20:22:23

              agig >> za tu cenu jsou lepší sušená vejce :-)

                Nagig - Profil | St 9.1.2013 20:18:55

                hláskař >> Chtěl jsem se zeptat myslíš použít albumin jako jediné pojivo je dobrý bude to držet ;-)

                  NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2013 19:17:02

                  Slavíček >> to je,ale jestli ještě platí,protože na ofis mikových stránkách je to daleko dražší

                    NSlavíček - Profil | St 9.1.2013 19:07:37

                    PYTLAKS >> Nakupoval jsem tam minulý rok . Otázka je o kolik zdražili musím se tam stavit a navíc mám ještě asi 6 kg tak nemám ani důvod tam k vůli tomu jet . Zkusim poslat mail jestli mi odpoví kolik teď stojí . Jinak 520kč za 2.5 kg je slušná cena .

                      NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2013 19:01:20

                      Slavíček >> tak kdybych potřeboval,poslal by si?používám málo,ale člověk nikdy neví

                        NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2013 19:00:09

                        Slavíček >> tady je 2,5kg za rozumný peníz,levnější jak u mika,ale od mika,pokd je cena ještě aktuální
                        http://www.parys.cz/mikbaits-albumin-vajecny.php?a=​590-2532-0

                          NSlavíček - Profil | St 9.1.2013 18:57:53

                          JSOB >> Ano je to čistý vaječný bílek 100 % bílkovina.

                            NSlavíček - Profil | St 9.1.2013 18:53:55

                            PYTLAKS >> Odkaz by ti stejně byl k ničemu nakupuju zásadně ve velkoskladu je možnost pouze vlastní odběr .Nemají shop nic neposílají minimální odběr 5 kg .

                              NJSOB - Profil | St 9.1.2013 18:52:32

                              Mam otazku? ALbumin je v podstate suseny vajecny bilek? Nebo se pletu?

                                NPYTLAKS - Profil | St 9.1.2013 18:37:20

                                Slavíček >> to asi jo,ale to mi vyhodil net,kde mám hledat,v potravinářství?hoď odkaz,ulechči nám to,dík

                                  NSlavíček - Profil | St 9.1.2013 18:34:01

                                  PYTLAKS >> Hledáš na špatným místě v rybářských potřebách to je nesmysl !

                                    NPoušťák - Profil | St 9.1.2013 18:33:15

                                    hláskař >> oo)))))))))))...

                                      NTomajo - Profil | St 9.1.2013 18:16:07

                                      hláskař >> kdekoliv jinde seženeš albumin levněji :-)