Jaký top vlasec na sezonu 2013

Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nctvrtmile - Profil | Po 27.1.2014 9:39:15

Koubas >> kroutit se mi to nekroutilo...ale nedokázal jsem s ním nahodit...po náhozu to letělo cca 50 m a pak se to urvalo...???

    NKoubas - Profil | Po 27.1.2014 8:22:13

    ctvrtmile >> kroutilo, třepilo, praskalo a tak všelijak nasí.ralo !! nikdy vice ale nebylo to loni ale už dřív

      Nctvrtmile - Profil | Po 27.1.2014 8:18:51

      Koubas >> co ti to dělalo...???

        NKoubas - Profil | Po 27.1.2014 8:16:11

        ctvrtmile >> souhlas :)

          Nctvrtmile - Profil | Po 27.1.2014 7:33:33

          Michal S >> já používam ten hnědej a zatím spokojenost...ale jako propadák loňské sezóny bych za mě označil tento silon....

            NMichal S. - Profil | Ne 26.1.2014 21:47:32

            Michal S >> Dobrý jméno :-)

              NMichal S - Profil | Ne 26.1.2014 19:54:58

              ctvrtmile >> Díky tobě i všem ostatním.Omlouvám se,že dlouho jsem již nenapsal,ale práce je mraky .
              Přesto moje reakce je takováto.
              Hodne let jsem chytal na Sufix xl strong čirý a super.Ale najednou jsem všude narážel buď na staré zásoby nebo nevím,ale bylo to strašný trhal jsem ho v ruce.Proto jsem loni nevěděl co vzít a narovinu jsem byl s několika drahými vlasci znechucen.
              Nakonec jsem vzal na 14000 cívky celt 2ex černý a na 10000cívky sufix burbundy nebo nějak tak. A musím říci,že celá sezona fakt super.Jak vyvážky na řece,tak odhozy,tak super i závody kaprařské.
              Kdybych to bral opravdu objektivně,tak musím říci,že celt je super,ale sufix není o nic horší,ale cena je propastná mezi nimi.
              Každému sedí něco jiného a každý bude hájit své tak nechci nic vychloubat,ale moc všem děkuji a přeji krásnou letošní sezonu.

                Nctvrtmile - Profil | Ne 26.1.2014 18:23:58

                Michal S - >> po různých experimentech zůstávám věrnej i v letošní sezóně Sufixu...

                  NRostid - Profil | Čt 5.12.2013 17:54:25

                  clarence >> jasný, jak jsem psal, u vody jsem si ho osahal a omrknul u kámoše, takže vím o co jde, je to fakt super, dost jsem toho vyzkoušel, ale tenhle vlasec je fakt o třídu nad ostatními.

                    Nneprduch - Profil | Čt 5.12.2013 17:49:38

                    MíraP >> Než jsem vybral barvu, prohlížel jsem několik e-shopů a myslím, že světle zelenou dělají jen jednu, pak mají hnědou, camou, tmavě zelenou a černou. I když používám poměrně krátké návazce (u krmítka i na boilí do 15 cm) světlé barvy, rybám to asi nevadí. Ty rozdílné fotky jsou zajímavé - cívky mají rozdílné etikety a nosnost u 0,35 mm je uvedena také jiná. Že by výroba v různém čase nebo jedno Japan a jedno Čína?:))

                      NMíraP - Profil | Čt 5.12.2013 17:36:12

                      .

                        NMíraP - Profil | Čt 5.12.2013 17:34:50

                        clarence >> .

                          NMíraP - Profil | Čt 5.12.2013 17:34:20

                          clarence >> Taky mám Celt X a chtěl bych koupit 2X. Ta světle zelená je stejná u Xka i 2Xka? Na netu je světle zelená 2X ve dvou verzích. Nemyslím tmavě zelenou Olive.

                            Nclarence - Profil | Čt 5.12.2013 17:21:21

                            Rostid >> Kde jsou ty časy když dělali víc barev ale toto je starý model už používám nový 2x ale zase pecka možná lepší než Mymetik určitě nebudeš zklamán.J

                              NRostid - Profil | Čt 5.12.2013 13:51:42

                              neprduch >> tak nevím no, snad to bude v pohodě, ale nechci to objednávat teď, aby to do jara leželo zbytečně doma, vezmu to až na jaře. budu brát buď hnědej nebo camo, mám rád nenápadný vlasce. škoda, že nedělají čirej. na házení mi ještě poslouží awa-shima carp stalker z loňska, je furt v pohodě. budu ho brát v 0,35mm a chytat normálně bez šokáče, takhle mi to vyhovuje. jen při extrémním házení měním cívky za 0,25mm...příští rok bych rád měl na obou cívkách celt 2x, na házení tu 0,26 a na běžný chytání 0,35.

                                Nneprduch - Profil | Čt 5.12.2013 13:40:19

                                Rostid >> Jakou barvu chceš koupit a na jakou vodu? A myslíš, že budou mít čerstvou várku?

                                  NRostid - Profil | Čt 5.12.2013 9:13:22

                                  neprduch >> jasný, taky ho plánuju, ale vezmu ho až před jarem, ať je čerstvej :-D myslím, že budeš spokojenej, kámoš ho má v 0,31 a je to krásně hladký a poddajný, v 0,28 to bude pecka na házení

                                    Nneprduch - Profil | Čt 5.12.2013 9:07:41

                                    Rostid >> Také jsem to tam objednával před týdnem, tak snad už přijde, mají asi nejlepší cenu (0,28 mm za 663 Kč). Vzal jsem světle zelenou, tak jsem zvědavý, jak se osvědčí.

                                      NRostid - Profil | Čt 5.12.2013 8:57:50

                                      MaximusSK >> dělají se v různým provedení, tady máš za dobrý ceny http://www.svetzviratek.cz/rybarske-potreby/vlasce/​kaprarina/?query=&vyrobce=carp-spirit

                                        NMaximusSK - Profil | Čt 5.12.2013 8:38:04

                                        Rostid >> napis presnejsie od koho to je alebo posli nejaky link na to.