Jaký top vlasec na sezonu 2013

Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Rostid - Profil | Čt 5.12.2013 8:23:10

MaximusSK >> kup Celt 2x, letos jsem ho okukoval u kolegy a je to perfektní vlasec

    MaximusSK - Profil | Čt 5.12.2013 8:17:25

    smike >> ja z 90% nahadzujem takze potrebujem poriadny silon, zamerne som nepisal ze som mal sufix titanium ale s tym som nebol spokojny strasne sa krutil.

      smike - Profil | Čt 5.12.2013 7:31:15

      MaximusSK >> zdar.xl strong mám na nahazování, je ok.na vyvážku mám s missile od awashimy

        MaximusSK - Profil | Čt 5.12.2013 7:22:36

        Zdravim, potreboval by som radu. Ktory z tychto silonov by ste si dali na cievky? Mivardi CarbonCarp, Sufix XL strong, Sufix Titanium alebo Shimano Catana.

          Ronon - Profil | Ne 13.10.2013 21:24:30

          Používáte ty výrazně barevný vlasce typu Sufix Tritanium nebo Awa-shima Red Iso i do průzračně čistý vody ? Si řikam že to musí bejt jak pěst na oko...

            Dendy036 - Profil | Pá 6.9.2013 13:32:46

            molca >> ano,drzi dobre.Problem je ho odrezat aj nozom.

              molca - Profil | Pá 6.9.2013 8:45:45

              Dendy036 >> pouzivas to misto sokace? A nerezes ja sem mel awashimu a rezal jak nic prumer tusim 32mm

                Dendy036 - Profil | Čt 5.9.2013 23:43:50

                molca >> ja chytavam pri prekazkach,alebo na reviroch z nerovnomernym dnom posiatym skeblami.Tensie priemery som prerezaval alebo trhal,nosnost je 10kg.Ja sa sustredujem na vacsie kapre.Na nasady staci aj 0,20mm.

                  molca - Profil | Čt 5.9.2013 23:06:59

                  Dendy036 >> tak to už je docela lano koupil jsem 25mm a světe div se po naměření posuvkou má Zhruba těch 25mm možná 26mm takže spokojenost

                    Dendy036 - Profil | Čt 5.9.2013 16:55:57

                    molca >> pouzivam silon z priemerom 0,38mm-nosnost 10kg-22lbs.Velmi pevny a prietazny,dobre maskovanie.

                      clarence - Profil | Čt 5.9.2013 16:41:52

                      molca >> Ani se neptej Awa-shima je pověstná tím,že má o málo větší průměr vlasce než uvádí.Tím dohání deklarovanou nosnost.J

                        molca - Profil | Čt 5.9.2013 10:49:06

                        Dendy036 >> mu zu se zeptat jakou pouzivas silu vlasce a jaka je jeho skutecna sila jestli ho mam moznost premerit diky

                          novas32 - Profil | Po 2.9.2013 9:59:14

                          Steinar-88 >> na letošek jsem ho poridil taky a za me dobra volba

                            Dendy036 - Profil | Ne 1.9.2013 19:40:26

                            pouzivam silon prologic camo a max spokojnost.Vysoka nosnost,perfektna camo uprava.Dost velka prietaznost,takze nedoporucujem na vyvažky.Pri silovom navijani noveho vlasca,mi roztrhlo dve grafitove cievky,co ma dost prekvapilo.Nedoporucujem pri navijani vlasca silon silno brzdit!Alebo pouzivat kovove cievky.

                              Steinar-88 - Profil | Ne 1.9.2013 17:44:23

                              ion power reflector carp 0,28mm 600mt

                                tam v rákosí - Profil | Po 15.7.2013 16:54:26

                                já jsi kupuji 4 kusy této awa-shimy ion Power Pike Mission

                                  Boris1 - Profil | Po 15.7.2013 13:00:25

                                  Chlapi, máte někdo zkušenost s vlascem Anaconda Peacemaker? Jde mi hlavně o vyvážku a chtěl bych vlasec v černé barvě. Díky za postřehy.

                                    ksanda - Profil | Ne 26.5.2013 20:52:21

                                    kolegove co rikate na tento vlasec Daiwa Duo Carp 0,33mm ma nekdo nejake zkusenosti?

                                    http://www.fishinginvest.cz/obchod/daiwa/vlasce/dai​wa-vlasec-duo-carp-0-33mm-1100m

                                      Kvapi - Profil | Po 13.5.2013 13:27:48

                                      novas32 >> Uvidiš až ho namočiš tak bude super dej potom prosimtě vědet dík

                                        novas32 - Profil | Po 13.5.2013 13:21:19

                                        Kvapi >> hmmm, ja ho navijel primo z civky bez predchoziho namoceni... tak se snad po par odhozech srovna, uvidime. jinak se mi jevi dobre.