- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký top vlasec na sezonu 2013
Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
47x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NKvapi - Profil | Po 13.5.2013 9:01:54
novas32 >> Ahoj ten vlasec mi nikdy neudelal smičku opravdu lepši sem nikdy nemel vždy ho davam přez noc do vody a pak navijim
Nnovas32 - Profil | Po 13.5.2013 8:55:16
Kvapi >> clovece, vcera jsem ho navijel na civky a docela se kroutil...
NAlfii - Profil | Út 7.5.2013 0:19:17
Namotal sem Ultimu Power Carp 0.28, 0.31, 0.36 + Ultima shockleader 25lb a 30lb.
Zatim jsou moje poznatky nasledujici:
28 a 31 super. 0.36 se uz pri namotavani krouti :(
Zatim jsou moje poznatky nasledujici:
28 a 31 super. 0.36 se uz pri namotavani krouti :(
Nnovas32 - Profil | Čt 4.4.2013 16:21:54
Kvapi >> aha:) ja jezdim k rodicum manzelky kousek od Opavy, Tovacov je cestou. mam kamose v Prerove, taky tam chyta, jednou me tam pozval na vlacku :)
NKvapi - Profil | Čt 4.4.2013 16:19:40
novas32 >> tet sem 3 roky na severni morave odstehoval sem se hytam u nas na šterkovnach tovačov a okoli
Nnovas32 - Profil | Čt 4.4.2013 16:14:34
Kvapi >> ja bych to tam dal taky jen kvuli odhozu, jinak nemam duvod. no co, vyzkousim bez a kdyz budu trhat, dam tam kus silnejsiho monofilu jako sokovku.
kam chodis chytat? koukam, ze jsi z lokality, ja jsem ze Stodulek:)
kam chodis chytat? koukam, ze jsi z lokality, ja jsem ze Stodulek:)
NKvapi - Profil | Čt 4.4.2013 16:11:04
novas32 >> nedavam chytam na štěrkovnach olovo 80 90 g a drži jak cip
Nnovas32 - Profil | Čt 4.4.2013 15:33:44
Kvapi >> pouzivas sokovku? pri nosnosti vlasce, kterou udavaji, mi to prijde na odhoz skoro zbytecne. je fakt, ze cas od casu laduju olova 180 a 200g, kdyz chytam na Labi pres proud...
Nvoda12 - Profil | Čt 4.4.2013 15:16:18
Bobajz >> Zatím jsem spokojený. Je opravdu silný a ani se moc nekroutí. A má dobrou barvu, že ho skoro nevidím. Za tu cenu se mi to vyplatilo koupit :))
NBobajz - Profil | Čt 4.4.2013 15:10:16
voda12 >> Taky jsem si ho na letošek koupil.Jaké s ním máš zkušenosti?
NJOIKA KAKE - Profil | Čt 4.4.2013 14:28:58
novas32 >> Nazdárek:)
..za mně jsi šlápnul dobře:)měl jsem a mám tyto reflektory a jsem spokojen.
J.K.
..za mně jsi šlápnul dobře:)měl jsem a mám tyto reflektory a jsem spokojen.
J.K.
Nnovas32 - Profil | Čt 4.4.2013 14:25:24
tak jsem prave poridil dve civky tohodle vlasce 0,28, doufam, ze jsem neslapnul vedle:
http://www.awa-shima.cz/fjord/eshop/6-1-AWA-SHIMA/57-3-Kaprove/5/130-Ion-Power-Reflector-Line
http://www.awa-shima.cz/fjord/eshop/6-1-AWA-SHIMA/57-3-Kaprove/5/130-Ion-Power-Reflector-Line
NLauri - Profil | Čt 4.4.2013 8:45:38
Z vlastní zkušenosti můžu doporučit vlasce od awa shimy buď Reflektor nebo Camo quatro, pokud preferuješ čiré vlasce, tak u mě vede Stroft. V průměrech nad 0,30mm je jen tak něco nepřetrhne.
NTomajo - Profil | Čt 4.4.2013 7:56:40
jojino >> selhat muze obcas vsechno. Staci koupit sice dobrej silon, kterej ale lezel nekde dlouho na prodejne a nestesti je na svete.
NRostid - Profil | St 3.4.2013 22:42:35
Tomajo >> dík za info, loni jsem právě používal na odhoz Stalker, tak mě zajímalo srovnání s tím Red Iso. Měl jsem i Camo a jak říkáš, měkkej, ale celkem dost průtažnej. teď pokukuju po Specimen Hyper Soft na házení, nemáš zkušenost?
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NHarrison - vše o této značce3722
NLithiové baterie - srovnání1546
NLov z nafukovacího člunu1187
NMikbaits - pikantní švestka534
NSOLAR410
NATTs hlásiče a ATTx příposlech544
NKaprařský top vercajk3167
NKrátkodobá kaprařina x9925
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...












