Jaký top vlasec na sezonu 2013

Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NKvapi - Profil | Po 13.5.2013 9:01:54

novas32 >> Ahoj ten vlasec mi nikdy neudelal smičku opravdu lepši sem nikdy nemel vždy ho davam přez noc do vody a pak navijim

    Nnovas32 - Profil | Po 13.5.2013 8:55:16

    Kvapi >> clovece, vcera jsem ho navijel na civky a docela se kroutil...

      NAlfii - Profil | Út 7.5.2013 0:19:17

      Namotal sem Ultimu Power Carp 0.28, 0.31, 0.36 + Ultima shockleader 25lb a 30lb.
      Zatim jsou moje poznatky nasledujici:
      28 a 31 super. 0.36 se uz pri namotavani krouti :(

        Nnovas32 - Profil | Čt 4.4.2013 16:21:54

        Kvapi >> aha:) ja jezdim k rodicum manzelky kousek od Opavy, Tovacov je cestou. mam kamose v Prerove, taky tam chyta, jednou me tam pozval na vlacku :)

          NKvapi - Profil | Čt 4.4.2013 16:19:40

          novas32 >> tet sem 3 roky na severni morave odstehoval sem se hytam u nas na šterkovnach tovačov a okoli

            Nnovas32 - Profil | Čt 4.4.2013 16:14:34

            Kvapi >> ja bych to tam dal taky jen kvuli odhozu, jinak nemam duvod. no co, vyzkousim bez a kdyz budu trhat, dam tam kus silnejsiho monofilu jako sokovku.
            kam chodis chytat? koukam, ze jsi z lokality, ja jsem ze Stodulek:)

              NKvapi - Profil | Čt 4.4.2013 16:11:04

              novas32 >> nedavam chytam na štěrkovnach olovo 80 90 g a drži jak cip

                Nnovas32 - Profil | Čt 4.4.2013 15:33:44

                Kvapi >> pouzivas sokovku? pri nosnosti vlasce, kterou udavaji, mi to prijde na odhoz skoro zbytecne. je fakt, ze cas od casu laduju olova 180 a 200g, kdyz chytam na Labi pres proud...

                  Nvoda12 - Profil | Čt 4.4.2013 15:16:18

                  Bobajz >> Zatím jsem spokojený. Je opravdu silný a ani se moc nekroutí. A má dobrou barvu, že ho skoro nevidím. Za tu cenu se mi to vyplatilo koupit :))

                    NBobajz - Profil | Čt 4.4.2013 15:10:16

                    voda12 >> Taky jsem si ho na letošek koupil.Jaké s ním máš zkušenosti?

                      Nvoda12 - Profil | Čt 4.4.2013 14:58:17

                      používám tenhle

                        NKvapi - Profil | Čt 4.4.2013 14:50:53

                        novas32 >>uvidiš že budeš spokojen nema chybu

                          NJOIKA KAKE - Profil | Čt 4.4.2013 14:28:58

                          novas32 >> Nazdárek:)
                          ..za mně jsi šlápnul dobře:)měl jsem a mám tyto reflektory a jsem spokojen.
                          J.K.

                            Nnovas32 - Profil | Čt 4.4.2013 14:25:24

                            tak jsem prave poridil dve civky tohodle vlasce 0,28, doufam, ze jsem neslapnul vedle:
                            http://www.awa-shima.cz/fjord/eshop/6-1-AWA-SHIMA/5​7-3-Kaprove/5/130-Ion-Power-Reflector-Line

                              Nctvrtmile - Profil | Čt 4.4.2013 8:55:21

                              Michal S - >> Pokud preferuješ čire vlasce,zkus tento.

                                NLauri - Profil | Čt 4.4.2013 8:45:38

                                Z vlastní zkušenosti můžu doporučit vlasce od awa shimy buď Reflektor nebo Camo quatro, pokud preferuješ čiré vlasce, tak u mě vede Stroft. V průměrech nad 0,30mm je jen tak něco nepřetrhne.

                                  NTomajo - Profil | Čt 4.4.2013 7:57:37

                                  Rostid >> tak ten jsem asi nemel.

                                    NTomajo - Profil | Čt 4.4.2013 7:56:40

                                    jojino >> selhat muze obcas vsechno. Staci koupit sice dobrej silon, kterej ale lezel nekde dlouho na prodejne a nestesti je na svete.

                                      NRostid - Profil | St 3.4.2013 22:42:35

                                      Tomajo >> dík za info, loni jsem právě používal na odhoz Stalker, tak mě zajímalo srovnání s tím Red Iso. Měl jsem i Camo a jak říkáš, měkkej, ale celkem dost průtažnej. teď pokukuju po Specimen Hyper Soft na házení, nemáš zkušenost?

                                        Njojino - Profil | St 3.4.2013 22:41:16

                                        Tomajo >> jedna sa mi hlavne na odhoz, nahadzujem kolem 120m,niektore sa mi trhaly uz pri nahodeni,pouzival som sokovku od raptoru ,ale sklamala.