Jaký top vlasec na sezonu 2013

Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NWildes - Profil | Čt 28.3.2013 20:26:16

Zdrc prc odborníci .. Prosím o malou radu - jaký vlasec na těžší feeder v návinu alespoň 200 m ?? Průměr cca 0,22 se silnějšího bych neměl dobrý pocit .. Díky za rady borci :-)

    NSAHIB - Profil | Čt 28.3.2013 20:04:50

    Zdar,
    barva kaštan - 0.25mm Qwantum...brko odhoz,na dno,...
    barva žluto-zelená - 0.22mm Fire Line - Berkley..brko(doslova)..-))

      Npeterson - Profil | Čt 28.3.2013 10:35:08

      Michal S - >> Ahoj, tak třeba Gamakatsu Super g-line flex. Mají ho jak v 1/4 lb cívce, tak v 5000 metrech. No a o kvalitě vlasce snad ani nemusí být řeč.

        NRadek Fox - Profil | St 27.3.2013 13:03:42

        Michal S. >> Čau, vezmu si ho, ale opět čekám na zboží, jenž dlouho není, přesně na obal na pruty od fa Kevin Nash, který stále není. Má ten pán anglický v zásobení obchodů pořádný bordel, a to i v UK :-( Vzhledem k tomu, že jsem lepší pouzdro neobjevil, tak budu čekat, ale nejraději bych ho poslal osobně do zádele.

          Nesoxboy - Profil | St 27.3.2013 11:58:09

          uklife >> o tom že je vlasec pod vodou dobře vidětjak jsi napsal tak pod to se mužu podepsat mám vlastní zkušenost s amurana který se zastavili před žlutym sulfixem jak když hamtnež na brzdu od tý doby jen bílej ale když se o něj otře je to jak když do nich střelí

            NMichal S. - Profil | St 27.3.2013 9:03:09

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.3.2013 0:15:52 >> Čau, objednával si i ten vlasec? Pak dej vědět poznatky, já ho chtěl taky objednat, ale nikdo mi o tom nebyl schopnej něco říct tak sem nakonec šel do P-Line.

              Naqua57 - Profil | St 27.3.2013 8:14:28

              Letos jsem si pořídil vlasec od Nash NXT D - camo, rezence jsou skvělé, tak aspoň zjistím co doopravdy dokáže ......)))

                Nbarny - Profil | St 27.3.2013 7:51:18

                Radek Ráliš >> Radek Fox - 27.3.2013 0:15:52 >> Jo jo ,je to mazec jak to je natočené,budeš spokojený :-)

                  NRadek Fox - Profil | St 27.3.2013 0:15:52

                  barny >> Ihned po vybalení mne překvapilo, jak je nádherně hladký a úžasně zpracovaný. Na celém návinu není žádná nerovnost, vypadá jako stočená po celé délce kalibrovaná trubička...

                    NRadek Fox - Profil | St 27.3.2013 0:09:49

                    barny >> Čau, tak už mám ten šokáč doma ;-)

                      NErva - Profil | Ne 24.3.2013 17:34:48

                      Kapr555 - Měl jsem jej jen chvíli a poznatek jen ten že je hodně tvrdý ,jaký je proti oděru jsem neměl ani čas zjistit .

                        Nrove - Profil | Ne 24.3.2013 17:32:51

                        Za mna-sufix tritanium cervenej farby-asi 5 sezon a tiez maximalna spokojnost.

                          NMorgen13 - Profil | Ne 24.3.2013 12:13:50

                          já měl dva roky sufix tritanium a naprostá spokojenost,ted sem namotal sufix duo care,ještě nevyzkoušel ale myslim že bude dobrej,průměr 0.28

                            NMD-Carp - Profil | Ne 24.3.2013 11:46:10

                            Kapr555 >> Hele von je takovej skoro čirej ,přesně jak vypadá na obrázku.

                              NMr. T - Profil | Ne 24.3.2013 10:05:07

                              Michal S - >> Ak hladas jeden s tych lepsich vlascov na kaprarinu, tak je to maxima chameleon. Je vo farbach chameleon a red. Je vysoko potapavy a v porovnani s inymi vlascami rovnakeho priemeru je maksi.Je trochu prietaznejsi, tak je skor vhodny na stredne velke vzdialenosti. Nenechaj sa odradit jeho nizkou udavanou nosnostou. Dalsi, ktorý pouzivam je TECHNIUM TOURNAMENT od shimana. Dobra volba, som spokojny.

                                NKuban - Profil | Ne 24.3.2013 9:41:20

                                I na druhé cívky přišel Celt-2X,volba padla na černou..

                                  NKapr555 - Profil | Ne 24.3.2013 9:36:19

                                  MD-Carp >> No chtěl sem čirý :-l tak eště uvidim co koupim.

                                    NMD-Carp - Profil | Ne 24.3.2013 9:32:35

                                    Kapr555 >> Barva je jenom jedna tady máš odkaz:http://www.sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/vlasec​-floroclear-1000-m.aspx je takový světlonce zelený.

                                      NKapr555 - Profil | Ne 24.3.2013 9:30:52

                                      MD-Carp >> A jakou má barvu ? oni si tam k tomu píšou co chtěj a těm fotkám taky moc nevěřim :o)