Jaký top vlasec na sezonu 2013

Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NMD-Carp - Profil | Ne 24.3.2013 9:28:25

Kapr555 >> Parťák ho chytal minulou sezonu a byl sním spokojenej,já ho koupil na letošní sezonu.

    NCronicle - Profil | Čt 21.3.2013 14:27:46

    Natočil som si tieto:

      Nslavahagen - Profil | Čt 21.3.2013 13:18:14

      REX65 >> Máš pravdu je dobrý a já používám 0,30 mm

        NREX65 - Profil | Čt 21.3.2013 12:15:41

        slavahagen >> a v jaké síle já používám 0,28 a naprostá spokojenost jak jsem psal níž neměnil bych a je za dobrou cenu

          Nslavahagen - Profil | Čt 21.3.2013 11:48:21

          Používám jenom Sufix Tritanium v červené barvě a jsem sním velice spokojený,asi bych za jiný neměnil.

            NKapr555 - Profil | Čt 21.3.2013 11:08:31

            Nemá někdo tenhle ? http://www.rybarsky-market.cz/vlasce-a-snury/vlasec​-superdp-pro-grade-1000-m-030-mm/sr-1-sc-5-si-3609/​default.aspx vypadá celkem dobře ale píšou tam Barva: světlá olivově zelená a na fotce je bílej :D

              NSiven Polní - Profil | Út 19.3.2013 20:17:01

              encek21 >> JJ, ten Steelon taky používám - trošku jinej, na vláčku. Je super.

                Nyvana - Profil | Út 19.3.2013 17:46:20

                Mám tenhle vlasec už druhou sezonu a zatím spokojenost.
                http://www.splavek.cz/zbozi/95-mikado-ultraviolet.h​tml

                  Nencek21 - Profil | Út 19.3.2013 14:05:38

                  Tak tento je muj oblibenec namotavam ho uz 4 roky a pohoda.

                    NREX65 - Profil | Pá 15.3.2013 14:32:36

                    Za mě sufix tritanium v červené barvě 0,28 mám ho rok a naprostá spokojenost i když spousta lidí tvrdí že se kroutí a praská tak mě ne ale před na motáním vlasce namáčím asi na půl hodiny do asi čtyřicetistupňové vody a navíjím na naviják ne přes navíječku a červenou barvu protože se ve vodě ztrácí jako první

                      Nkremilek1 - Profil | Pá 15.3.2013 14:08:15

                      Erva >> Ja jsem stary sundal na konci roku a ted jsem prave namotal novej a pripada mi takovej tvrdsi, ale to je asi jen muj pocit...spis jsem pres zimu zapomnel jak vypadal... :-)

                        NHarvy123 - Profil | Pá 15.3.2013 14:02:24

                        fpetula >> jasný, to jsem uplně vypustil z plánu :) už jsem ho obědnal i s odpalovkou.. dík

                          NErva - Profil | Pá 15.3.2013 13:52:46

                          kremilek1 - Mě připadá být stejný , mám zbytek starého a teď jsem koupil právě 2X a podle mě je stejný ,uvidím jak se bude chovat dál .

                            Nkremilek1 - Profil | Pá 15.3.2013 13:27:45

                            zdar chlapi, zda se to jen me, nebo to tak doopravdy je, ale pripada mi ten novy CELT- 2X jako podstatne vetsi drat nez ppuvodni CELT-X...ten byl takovy poddajny, klouzavy, kdyzto tento je o dost tvrdsi...nebo je to jen muj blby pocit?

                              Nfpetula - Profil | Pá 15.3.2013 12:09:05

                              Harvy123 >> barvu vubec neres stejne tam davas odplovku cirou tak ten zbytek je fuk.

                                NHarvy123 - Profil | Pá 15.3.2013 11:21:05

                                fpetula >> zdravim.. taky přemýšlim o stejnym vlasci jako jsi ty namotal. Jen nemám zkušenosti s černou barvou. Vidíš v tom nějakou nevýhodu nebo naopak výhodu? Asi na písáky nebude nej ale co Vltavská kaskáda..to by mohlo bejt v cajku ne:) Dík za info

                                  Nwolfjirka - Profil | Čt 14.3.2013 22:30:52

                                  Zkusil už jsem hodně vlasců, ale se žádným jsem nebyl tak spokojený jako se Sufixem XL Strong. Používal jsem průměr 0,3 mm a nosnost 7,7 kg, která je udávaná v uzlu.Měl jsem vlasce o schodném průměru, ale udávanou nosností zhruba o 3 kg vyšší, ale zdaleka nevydržely to co Sufix a oděruvzdornosti ani nemluvě.

                                    Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 22:03:41

                                    clarence >> jj. dik. zase nic nevim :)))

                                      Nclarence - Profil | Čt 14.3.2013 20:59:02

                                      fpetula >> Ahoj jestli jsem něco psal tak o Mymetiku ,2X jsem nikdy neměl tak nemohu hodnotit psal jsem pouze ,že si myslím že nemůže být horší.Mymetik je pro mne jednoznačně nejlepší vlasec co jsem kdy měl a proto jsem věrnej.Každý má jiné požadavky a pro mne je Celt nejlepší komporomis mezi všemi,nikdy jsem neřekl,že je super na vyvážku ani,že je super na odhoz prostě kompromis .Tak ať jseš spokojenej a ať to letos jezdí .Jarda