- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
gangster nebo pikantni svestka?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
23x v oblíbených a 10x v ignorovaných.
NBigCarp Stalker - Profil | So 23.2.2013 15:06:17
NTavris29 - Profil | So 23.2.2013 14:56:53
NTomiiiiiino - Profil | So 23.2.2013 10:25:02
NPíňas - Profil | Pá 22.2.2013 21:02:06
NPíňas - Profil | Pá 22.2.2013 20:57:11
NTavris29 - Profil | Pá 22.2.2013 20:52:48
NPíňas - Profil | Pá 22.2.2013 20:50:51
NFOUSATEJ HAT - Profil | So 16.2.2013 17:25:35
1. sloka:
Namíchám tajnou příchuť,
chce to jen pevnou víru,
vytáhnout z škeble extrak
ucpat na trhu díru
:-)))
NFOUSATEJ HAT - Profil | So 16.2.2013 17:21:24
NFOUSATEJ HAT - Profil | So 16.2.2013 17:18:41
NTavris29 - Profil | So 16.2.2013 17:14:55
NIvo - Profil | So 16.2.2013 17:06:25
NIvo - Profil | So 16.2.2013 16:52:52
NTavris29 - Profil | So 16.2.2013 16:48:25
NGRUPA - Profil | So 16.2.2013 15:29:18
Jediná věc která mě na téhle hotovce trápí je ta, že pokud je opravdu z čerstvé várky, tak je velmi měkký a rychle se rozpadá. Minulý rok se mi tohle stalo s jedním balením (10 kg) a trošku mě to odradilo. Balení jsem poprvé nedostal v celku 10kg, ale 10 X 1kg a tam mi příjde G-éčko měkkčí. Někde si koule pověsit a nechat vytvrdnout je sice snadné, ale né v bytě a myslím, že u koulí za 3500,- by to neměl mít člověk ani zapotřebí. Ale stalo se mi to ze všech objednávek jen jednou.
Spiceman (švestka) jsem zkusil vloni poprvé a musím říct, že už si ho v 10kg nikdy nekoupím, né snad proto, že by na něm bylo něco špatného, ale kapři po něm jdou jako piraně. To že to nebyli žádní obři mi nevadilo, ale takové množství záběru jsem nečekal. Letos si vezmu max 2,5kg na nějakou jarní výpravu a dost. Čeho je moc, toho je příliš a to platí i pro počty záběrů.
:-)
Letos se chci věnovat více mraženkám, protože se mi podařilo vyřešit problém se sušením kuliček. Už jsem něco zkusil a celkem se mi to zamlouvá..
Co se týče domácí výroby, tak jsem se jednou pokoušel o vytvoření G2 doma. Výsledek byl vůní, chutí i srukturou velmi podobný originálu. Jestli i složením, to už se dnes nedozvíme. Cenou jsem se dostal někde okolo 260,- za 1kg. Když si ale dám na pomyslné misky vah rozdíl v tom, co všechno musí člověk udělat, nakoupit a vytrpět, aby to vyrobil... A na druhou stranu to, že mi zazvoní PPL před barákem a já zaplatím a řeknu děkuju, nemám co řešit. Raději si koupím.
Ať vám to hrrčííí.......
NWamp - Profil | So 16.2.2013 13:05:42
NWamp - Profil | So 16.2.2013 12:39:31
Úplně první sezónu (2009) jsem tam jel na LK vanila a jahoda ACE - restart a nachytal jsem také, akorát menší zájem o nástrahy max. dva záběry za den...
(mimochodem - všechno to pouštím zpět)
http://www.mrk.cz/rybarska-videa.php?id=27332
a mám další dva podobné revíry v okolních kopcích bez rybářského tlaku... pokud bys měl zájem
NF.T.M. - Profil | So 16.2.2013 9:11:43
Jinak na tom revíru nahoře v horách funguje na 100% od Mika úplně něco jinýho :-)))))))))
NMartin - Havířov - Profil | Pá 15.2.2013 17:02:17
Nbaitruner2 - Profil | Pá 15.2.2013 9:19:20
Ani nebudu popisovat co bylo pak v dalších asi 10min.......Přijde snad jiná ryba.
Njaryn82 - Profil | Pá 15.2.2013 9:13:16
Nbaitruner2 - Profil | Pá 15.2.2013 9:10:51
A když už jsem se na podzim konečně dočkal té vysněné ryby tak mi spadla pod lodí,když jsem skládal podběrák v lodi,který jsem měl samozřejmě už rozložený bo záběr přišel v poledne,kdy už jsem balil na odjezd domu.Alespon jsem si ho potěžkal.Já se nevzdávám a vydržim......
NMichal Kučera - Profil | Pá 15.2.2013 9:02:31
NMichal Kučera - Profil | Pá 15.2.2013 9:00:29
Nbaitruner2 - Profil | Pá 15.2.2013 8:03:37
Oni celkem chytaji i pěkné ryby a když tam sednu já tak mno víš co........
Ale jak píšeš je to v co věřim a já věřim,že až to přijde tak jim konečně po 2 letech zavřu huby..-)
Je to hlavně o čase tam dřepět bo co jsem viděl u kluků co seději kousek vedle mě tak ty ryby tam proplouvaji jen je tam vysedět.....
NMartin - Havířov - Profil | Pá 15.2.2013 7:52:00
PS: Michale, dávej si na něho bacha, je to hrozné zvíře :o))
Nbarny - Profil | Pá 15.2.2013 7:42:33
NMichal Kučera - Profil | Čt 14.2.2013 23:56:04
Nagig - Profil | Čt 14.2.2013 23:53:35
NMichal Kučera - Profil | Čt 14.2.2013 23:44:49
Nagig - Profil | Čt 14.2.2013 23:31:45
Nagig - Profil | Čt 14.2.2013 23:24:06
Nbarny - Profil | Čt 14.2.2013 20:49:43
NWamp - Profil | Čt 14.2.2013 20:45:28
NWamp - Profil | Čt 14.2.2013 20:44:22
Nondresss - Profil | Čt 14.2.2013 20:41:56
Ndasty carp - Profil | Čt 14.2.2013 20:40:09
NVendys 65 - Profil | Čt 14.2.2013 20:37:38
Čus,taky vozím stále u sebe 3XL,beru to jako poslední záchrana a minulý rok jsem na podzim zkoušel pikantní švestku a byla to docela bída.
NWamp - Profil | Čt 14.2.2013 20:29:57
Nbarny - Profil | Čt 14.2.2013 20:16:20
Nondresss - Profil | Čt 14.2.2013 19:48:40
Kde to žije - kaprařina
17:17NKrátkodobá kaprařina x 9941
16:48NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....

















