Kapři a hloubky

Zdravím kolegové, rád bych se vás optal na vaše zkušenosti s chytáním kapř v hloubkách nad 10m, v jakých největších hloubkách jste kapř chytali a v kterém ročním období v takových hloubkách chytáte. Dále jak do takových hloubek dostáváte návnadu jelikož než propadne do 20m bude určitě o kus jinde. Díky za rady, fotěčky ryb z hloubek vítány.
Autor diskuse: Aleš10 - Profil , 19.12.2012 kaprařina - techniky lovu

NTOPR - Profil | St 19.12.2012 20:08:57

Lukáš H. >> Maximální hloubka tvé vody , nebo ti to hlouběj nechytá ?

    Nčeman 29 - Profil | St 19.12.2012 20:08:08

    Lukáš H. >> Pěkné :)

      NLukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:07:54

      14m

        Nčeman 29 - Profil | St 19.12.2012 20:07:15

        rover >>To jsem nezkoušel ,ale není to to samé co prostorové krmeni akurát to nasypeš na par kopečku na určité plošé ? :))))

          NLukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:06:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          hloubka 22m maximální hloubka

            NLukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:05:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            hloubka 21m

              NLukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:03:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              hloubka 21m

                Nrover - Profil | St 19.12.2012 20:02:29

                čeman 29 >> :-) ...utíkáš ale od těch "bodů"

                  NLukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:01:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  hloubka 16m většinou krmím přímo nad montáž

                    Nčeman 29 - Profil | St 19.12.2012 19:59:50

                    rover >> Naposledy jsme pokecali celkem fajne :)Dal si semnou aj tulamorku :)

                      Nrover - Profil | St 19.12.2012 19:57:24

                      čeman 29 >> Ty hovoříš jejich řečí ? :-)

                        Nčeman 29 - Profil | St 19.12.2012 19:54:53

                        rover >> :) tak ja jim to vyridim ze si to myslis ty a ze mi maj zacit zrat pod nohama :)

                          Nrover - Profil | St 19.12.2012 19:49:28

                          Aleš10 - >> Kapr a "hloubka" nejdou dohromady, a když už, tak v těch hloubkách musí být proti své "žravé" vůli.

                            NAleš10 - Profil | St 19.12.2012 19:39:23

                            deni 79 >> moc díky

                              Nčeman 29 - Profil | St 19.12.2012 19:32:08

                              deni 79 >> Nuz asik na jak kterych revirech ,kazdy ma svuj styl krmeni ,jen si myslim ze je lepsi zaujmout vetsi rybu aktivitou ryby male na krmnem miste ,samozrejme to neprat primo do stredu ale stranou od vseho toho curbesu cca 30-50m ,jinak osvedcena taktika na velke ryby se mi nezda :) Bo mi nic nezaruci to ze tu 1-2kulicky najde zrovna ten gibon ktereho chci,navic PVA sacek naplneny laskominama prilaka drive maleho nasadaka nez to velke prase z kterych jsme vseci hyn :)

                                Ndeni 79 - Profil | St 19.12.2012 19:29:52

                                Aleš10 >> foto memam. Az pojedu do lodenice tak ti ho vyfotim a poslu

                                  NAleš10 - Profil | St 19.12.2012 19:26:05

                                  deni 79 >> tak dej odkaz nebo foto prosím

                                    Ndeni 79 - Profil | St 19.12.2012 19:25:26

                                    Aleš10 >> jinak je lepsi verze toho krmiciho kybliku...

                                      NAleš10 - Profil | St 19.12.2012 19:24:35

                                      deni 79 >> tak to se mi zatím nestalo :)

                                        Ndeni 79 - Profil | St 19.12.2012 19:23:25

                                        Aleš10 >> taky moznost. Jen se nesmej zamotat ty dve snury do sebe jinak to nejde vyklopit