Kapři a hloubky

Zdravím kolegové, rád bych se vás optal na vaše zkušenosti s chytáním kapř v hloubkách nad 10m, v jakých největších hloubkách jste kapř chytali a v kterém ročním období v takových hloubkách chytáte. Dále jak do takových hloubek dostáváte návnadu jelikož než propadne do 20m bude určitě o kus jinde. Díky za rady, fotěčky ryb z hloubek vítány.
Autor diskuse: Aleš10 - Profil , 19.12.2012 kaprařina - techniky lovu

vundu - Profil | Čt 20.12.2012 7:51:56

Aleš10 >> nepracuješ???? dojeď na kafe

    Aleš10 - Profil | Čt 20.12.2012 7:50:18

    vundu >> :DDDD

      vundu - Profil | Čt 20.12.2012 7:46:40

      FOUSATEJ HAT >> no to já taky.a Aleš úrčitš taky...chápu že se chce věnovat i něčemu jinému,ale proč měnit vyzkoušené a hlavně funkční???

      no třeba se tomu bude věnovat-moc mu to nepůjde a bude se chtít vrátit ke své staré osvědčené metodě,ale to už mu moc nepůjde...bo na sedmičce,kde byl zvyklej,už tu rybu nenatáhne na svůj flek,protože mu je já odtáhnu ještě o min.200m dál :-))) a pokud si ten tajtrdlík nepořídí člun-bude bez hrčáku :-))))))

        Lukáš H. - Profil | St 19.12.2012 22:03:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Aleš10 - tohle nějak neřeším celý rok jedu jedno a to samé a koule už nemrazím jenom suším. Rozpustný nepoužívám, jelikož na něj značně působí tlak vody. Totéž je u pelet jinak se bude chovat v 20m a jinak ve 2m. A do bobulí přidávám 10% mušlových skořápek značně bobule zatíží a většinou pak padají kam chci.

          Aleš10 - Profil | St 19.12.2012 21:18:32

          Lukáš H. >> čau když tak koukám na ty tvoje fotky tak se chci zeptat jestli používáš do hloubek víc rozpustný boilí? nebo používáš boilí na jarní a zimní chytačku?

            deni 79 - Profil | St 19.12.2012 20:35:13

            TOPR >> rymu a tri kapriky kolem 55 za dva dny.

              TOPR - Profil | St 19.12.2012 20:33:08

              deni 79 >> A chytls ??

                deni 79 - Profil | St 19.12.2012 20:31:25

                TOPR >> ja taky cumel jako trubka. Bohuzel echolot ukazal v teto hloubce ryby tudiz tam sel jeden ze ctyr prutu.

                  TOPR - Profil | St 19.12.2012 20:27:15

                  deni 79 >> Tak tam bych to už nedal,leda tak na Lochnesku.Možná ti člověče ani nevěřím -)

                    deni 79 - Profil | St 19.12.2012 20:24:57

                    TOPR >> na Slapech jsem chytal ve 42 metrech a celkem to uslo...

                      TOPR - Profil | St 19.12.2012 20:24:37

                      Lukáš H. >> Přesně,mám to na stejno.Udělám třeba jen jeden záběr za den ale jak se to rozjede tak to stojí zato -)

                        čeman 29 - Profil | St 19.12.2012 20:23:26

                        rover >> :)

                          Lukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:22:31

                          TOPR - myslím, že i 30m nebude problém, ale chce to trpělivost z 95 procent mám z těch hloubek málo záběrů, ale zase o to lepší ryby

                            TOPR - Profil | St 19.12.2012 20:19:34

                            Lukáš H. >> Kam až stou hloubkou asi jde zajíd ?

                              Lukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:16:22

                              deni 79 - :-):-):-)

                                Lukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:15:26

                                TOPR - prosím tě maximum místa kde chytám

                                  rover - Profil | St 19.12.2012 20:14:42

                                  čeman 29 >> :-) navíc musíš krmit v těch hloubkách "nad montáž". Apropos, tento slangově nesmyslný výraz se mi opravdu líbí.

                                    deni 79 - Profil | St 19.12.2012 20:14:39

                                    Lukáš H. >> ty nas ale zasobujes...
                                    Nech si neco na pozdeji,zima teprve zacina...

                                      Lukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:10:38

                                      19m

                                        Lukáš H. - Profil | St 19.12.2012 20:09:09

                                        14m