Kaprařina - novinky 2013

Ahoj, víte někdo o nějakých novinkách pro rok 2013 ? Ať už se jedná o tuzemské firmy nebo zahraniční...vkládejte fotky :))
Autor diskuse: Lukynn - Profil , 7.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nksanda - Profil | Út 15.1.2013 2:48:11

Nové hlasice ProLogic Senzora 13 Bite Alarm Kit - cena za 3+1 cca. 145 Eur a 4+1 cca. 155 Eur docela zajimave jak cenou tak designem... :-)

http://www.carpfishing.de/product_info.php?info=p10​973_ProLogic-Senzora-13-Bite-Alarm-Kit-4-1.html

    NMartík - Profil | Čt 6.12.2012 14:05:57

    Freefish >> surfař..vidiš, to mě samotného napadlo ikdyž jsem to předtím neslyšel. On 20cm cejn vs. 3,25lbs prut a 0,37 vlasec je fakt surf :)) prostě zkusím udělat 12mm, 20mm a 24mm směs a těch 24 půlku napůlim. Dám to do soli na 2 měsíce a surfaři mě možou polibit

      NFreefish - Profil | Čt 6.12.2012 13:59:11

      okurkac >> Jj Korda má formu :-))

        NFreefish - Profil | Čt 6.12.2012 13:57:26

        fotojakes >> Už to objednávám,mám na zehradě u rybníčku vodníka alespon mu nebude smutno :-))

          Nokurkac - Profil | Čt 6.12.2012 13:56:48

          ksanda >> do nj musim jit vypada fakt kvalitne

            Nokurkac - Profil | Čt 6.12.2012 13:52:48

            Freefish >> to jo ttotalni zbytečnost.Obal na drtičku jaj.

              Nfotojakes - Profil | Čt 6.12.2012 13:43:01

              Freefish >> mě se neptej, já to zahlédl na netu, tak jsem se podělil:-) Podle všeho je to soška na zahradu, třeba k rybníčku:-)

                NFreefish - Profil | Čt 6.12.2012 13:30:31

                Martík >> No něco takového jsem měl na mysli,páč i když máš boilie jak kámen pokud ho napůlíš,tak surfařům sliznatým usnadníš práci.Ještě je možnost nedělet koule,ale jiný tvar to ovšem bude časově náročnějčí

                  NModrý šílenec - Profil | Čt 6.12.2012 13:24:45

                  Portos >> Jo na půlení kapra opravdu stačí aj rybička ;-)))

                    NMartík - Profil | Čt 6.12.2012 13:24:41

                    Freefish >> Já to tak používám na Svratce, kde se mění průtok vody. Kutterem sem teda hlavně napůlil 12kg koulí na Moravě. Měli sme teda ale velké problémy s bílou rybou, příště to určitě risknu a dám radši polovinu celých koulí. Raději budu, když bude kus po proudu než zežrané od cejňáků

                      NFreefish - Profil | Čt 6.12.2012 13:22:30

                      fotojakes >> Ahoj k čemu to má sloužit?Nebo je to jen vrcholový kýč? :-))

                        NFreefish - Profil | Čt 6.12.2012 13:18:11

                        Tohle taky není špatná blbinka,ještě že neprodávají obal na trenky :-)

                          NMiras - Profil | Čt 6.12.2012 12:45:14

                          Ondřej Macků-Maca >> tipnul bych si crack, vlastně carpcrack. Ve finále je to jedno, své kupce si to najde.

                            Nfotojakes - Profil | Čt 6.12.2012 12:38:05

                            Ondřej Macků-Maca >> myslíš, že to kutá blažena?:-)

                              Nfotojakes - Profil | Čt 6.12.2012 12:37:33

                              Miras >> černé pozadí a skleněná podložky, aby tam byl odraz:-) Postavička sedí na prdeli, má roztažené nohy a s kaprem se mazlí:-)

                                NOndřej Macků-Maca - Profil | Čt 6.12.2012 12:36:38

                                Miras >> Mě by spíš zajímalo, na čem ten sochař jede....

                                  NMiras - Profil | Čt 6.12.2012 12:35:13

                                  fotojakes >> Tak to je mazec. Na čem ten chlapík asi sedí?:-)

                                    NFreefish - Profil | Čt 6.12.2012 12:21:59

                                    Martík >> Na řeky nechodím,protože tady nemáme žádné vhodné krom Odry,která pro mně není atraktivní.