Kaprařina - novinky 2013

Ahoj, víte někdo o nějakých novinkách pro rok 2013 ? Ať už se jedná o tuzemské firmy nebo zahraniční...vkládejte fotky :))
Autor diskuse: Lukynn - Profil , 7.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Pallermo - Profil | Út 29.1.2013 21:51:14

milankocian >> za 12 k nic moc :D

    Poušťák - Profil | Út 29.1.2013 21:49:36

    Tak jsem si dnes prohlédl kolekci novinek oblečení na tento rok od fi.Kevin Nash a musím uznat,že se strýček hrozně zlepšil a vyfiknu se od něj.Supr provedení i materiál.

      milankocian - Profil | Út 29.1.2013 21:46:58

      Hope >> Jen jsem poslal otázku jen trošku mimo jiné téma, poradíš tedy? Díky moc

        Hope - Profil | Út 29.1.2013 21:39:03

        milankocian >> Nespletl jsi si otázku ???

          milankocian - Profil | Út 29.1.2013 21:24:58

          Zdar chlapy, vybral jsem si na dlouhá léta navi shimano ultegra xsa ci4 10000 a jsou super! Kratší brzdu, lepší materiál, vzhledově hezčí,o ložisko více, a ve vyšší tříde prý taky je, nežli xsc. Už se těším na jaro! Dobrá volba chlapy?

            Hope - Profil | Út 29.1.2013 20:31:48

            Pallermo >> Tak děkuji za informaci...já jsem to u Českého dovozce pro ČR viděl až teď :-)

              Pallermo - Profil | Út 29.1.2013 20:27:09

              Hope >> to neni novinka to je dlouho na trhu :D teda na nasem ne :D

                Hope - Profil | Út 29.1.2013 20:23:38

                deni 79 >> No ono líbí nelíbí,když se na tom nebude dát sedět deset hodin v kuse tak je to k ničemu :-),aspoň pro mě ..... :-(((

                  Hope - Profil | Út 29.1.2013 20:22:34

                  fotojakes >> No nejdříve se na to pojedu podívat a taky trochu osahat než to koupím,ale už teď jsi mě nahlodal..to jsem teda nechtěl :-)))))..děkuji za info....

                    deni 79 - Profil | Út 29.1.2013 19:36:47

                    Hope >> osobne se mi vic libi Nash.
                    Nekomu se ale zase muze vic libit decentnejsi Trakker,takze je to na kazdem z nas,co si koupime.. Ale za me jednoznacne Nash...... :-) :-)

                      fotojakes - Profil | Út 29.1.2013 19:36:12

                      Hope >> vzhůru do toho, ale nedělej si iluze, že to bude lepší. Je to stejný materiál ze kterého se dělají nepromokavé bundy a ta prodyšnost prostě nestačí.

                        kosvi - Profil | Út 29.1.2013 19:33:05

                        Nové TT

                          Hope - Profil | Út 29.1.2013 19:18:17

                          fotojakes >> No to mě právě zajímalo jestli se na tom dá sedět delší dobu :-( tak to by chtělo vyzkoušet i od ostatních firem...

                            kosvi - Profil | Út 29.1.2013 19:14:25

                            Trakker i Diem

                              fotojakes - Profil | Út 29.1.2013 19:09:39

                              Hope >> mám to samé od Diemu a používám to hlavně na podzim při výlovech, když lezu do auta v lovákách od bláta. Je to dobrá věc, ale dlouho se na tom sedět nedá, protože se spotíš jak prase na zadní části těla:-)

                                Hope - Profil | Út 29.1.2013 19:09:32

                                deni 79 >> No to jsem rád,že nejsem sám komu se to líbí :-)..nevíš,které jsou lepší? Viděl jsi ty od Trakkera?

                                  deni 79 - Profil | Út 29.1.2013 19:06:43

                                  Hope >> urcite se to vyplati. Ja je taky totiz chci... Jinak je vyrabi jeste fa Traker

                                    Hope - Profil | Út 29.1.2013 19:02:19

                                    Lukynn - >> Objevil jsem jednu novinku od f.Nash. Jedná se o potahy do auta na přední sedačky.
                                    Vyrobeno z nepromokavého vysoce odolného nylonu. Univerzální velikost navržená tak, aby pasovala na většinu průměrně velkých autosedaček.Nepromokavé a odolné vlhku, omyvatelné.2 kusy v balení.
                                    vodě-odolné a prodyšné
                                    špíně-odolné a omyvatelné
                                    univerzální, elastické
                                    Co na to říkáte? mě se to docela líbí...je to praktická věc...myslíte,že má smysl koupit si je?

                                    http://www.tomas-carpio.cz/d-nash-car-seat-cover-po​tah-do-auta-2ks.html#cat

                                      Hope - Profil | Út 15.1.2013 9:18:59

                                      Lukynn - >> Já jsem při procházení netu objevil tuto vychytávku od Trakkeru na rok 2013.
                                      Tento produkt chrání hroty háčků během přepravy. Navíc zabraňuje háčku poškodit očka prutů a přepravní obaly na pruty. A navíc zabraňuje pohupování se koncové montáže i pokud je její součástí olovo, protože má absorpční mechanismus.
                                      Když se člověk na výpravě stěhuje z místa na místo, tak je to velmi užitečná věc.
                                      V krabičce jsou vždy 2 kusy.