Kaprařina - novinky 2013

Ahoj, víte někdo o nějakých novinkách pro rok 2013 ? Ať už se jedná o tuzemské firmy nebo zahraniční...vkládejte fotky :))
Autor diskuse: Lukynn - Profil , 7.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Martík - Profil | Čt 6.12.2012 12:19:51

Freefish >> půlím větší tvrdé kule na řece kvůli proudu. Jak to děláš na řece ty?

    Freefish - Profil | Čt 6.12.2012 12:07:47

    Martík >> Ty půlíš několik kg boilie?Já teda půlím jen tehdy pokud chci zatraktivnit menší místo a zbytek celýma koulema,aby to ve vodě nějakou dobu vydrželo páč bílá ryba ti půlky rozemele na prášek :-)) teda alespon u nás na svazovkách.

      Portos - Profil | Čt 6.12.2012 9:30:31

      Miras >> limit edišn i s rakvičkou. Pro fandy "echt gold" :-)

        Miras - Profil | Čt 6.12.2012 9:13:39

        Portos >> když rybičku, tak v provedení camo:-)

          Dulf - Profil | Čt 6.12.2012 8:53:50

          ten půlič bych zařadil v pořadí jen těsně pod legendární pouzdro na hajzlpapír.

            arnošt - Profil | Čt 6.12.2012 0:15:27

            Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.12.2012 23:08:03 >> Takový jsme měli objednaný já a nějakej Bakala,ale jemu se pak začal zdát nějak drahej,tak to zrušil.Některý lidi jsou holt držgrešle...

              Radek Fox - Profil | St 5.12.2012 23:08:03

              Portos >> Kup si tuhle, tu asi jen tak někdo nemá :-))) Viz. odkaz :-))) http://www.makuchyne.cz/darky-poukazy/investicni-ka​pesni-nuz-rybicka

                Martík - Profil | St 5.12.2012 20:52:29

                Freefish >> není to ptákovina, když potřebuješ nařezat několik kg boilie, tak to s tímhle de docela rychle. Nařeže to i sušší kuličky, kde by ses moh říznout. Není to ale ani zásadní věc, bez které se u vody neobejdu.

                  Freefish - Profil | St 5.12.2012 20:36:29

                  Portos >> Ne,ne jenom nostalgie :-)

                    Freefish - Profil | St 5.12.2012 20:34:50

                    arnošt >> Je to tak,přitom používám docela dost bižu právě od Kordy,ale tohle mě fakt překvapilo.Danny na to musel přijít v podroušeném stavu někde v jejich proslavených putikách s teplým pivem :-))

                      Portos - Profil | St 5.12.2012 20:34:14

                      Freefish >> no ještě že se Ti neotevřela kudla v kapse:-D

                        arnošt - Profil | St 5.12.2012 20:28:45

                        Freefish >> Tak to mám půlič i čtvrtič,jen bez znaku Kordy.Normální nůž,co mi přišel s nějakým vercajkem jako dárek zdarma.Teda,nejsem proti kdejaký blbosti nebo zlepšováku,pokud je to nějaký šikovný udělátko co využiju,ale tohle opravdu přestřelili...

                          Freefish - Profil | St 5.12.2012 20:28:25

                          Tulo >> Ale je to Korda,tohle bys od Mivardi nebral?

                            Freefish - Profil | St 5.12.2012 20:27:36

                            Portos >> Krásná rybka, až se ve mě probudili vzpomínky na dětství.

                              Portos - Profil | St 5.12.2012 20:24:43

                              Tulo >> taky tvrdím, že na půlení stačí obyčejná rybička:-)

                                Tulo - Profil | St 5.12.2012 20:20:52

                                Freefish >> nešulám boilies proto abych ho potom rozpulil značkovým rozpulovačem.))

                                  Freefish - Profil | St 5.12.2012 20:17:00

                                  arnošt >> Myslím, že to bude stejně dělat jeden vietnamec a každý si tam jen vyrazí svůj hrdý znak :-))
                                  All- A když už jsme u těch "nutností" co říkáte na půlič koulí od Kordy :-)) to je taky ptákovina.

                                    kospi - Profil | St 5.12.2012 20:12:31

                                    Tulo - 5.12.2012 19:47:06 No jo ale jestli to bude od mivardi tak se to po třetí vržené kuličce rozpadne na prach .

                                      Tóno - Profil | St 5.12.2012 20:06:31

                                      arnošt >> asi tak :D

                                        Freefish - Profil | St 5.12.2012 19:59:50

                                        Tulo >> Dobrý plán :-)) a za 150kaček do toho jdu i já :-))