Kaprařina - novinky 2013

Ahoj, víte někdo o nějakých novinkách pro rok 2013 ? Ať už se jedná o tuzemské firmy nebo zahraniční...vkládejte fotky :))
Autor diskuse: Lukynn - Profil , 7.11.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

arnošt - Profil | St 5.12.2012 19:52:25

Tulo >> Akorát že od Mivardi to nebude fungovat,takže to pak stejně zbyde jen na Nashe... o))

    rices - Profil | St 5.12.2012 19:49:45

    Tulo >> :-)))

      Tulo - Profil | St 5.12.2012 19:47:06

      Freefish >> počkam až to okopiruje mivardi a bude to za 150kč.))

        čeman 29 - Profil | St 5.12.2012 19:46:01

        Tomajo >> Kdysi to delal Solar ,Nash to jen okopcil a trosku vylepsil....

          Freefish - Profil | St 5.12.2012 19:23:38

          Tóno >> Za ty prachy by to muselo zpívat,tančit a tahat kapry za mě :-))

            Tóno - Profil | St 5.12.2012 18:55:54

            nash cyber shot som teraz skusal na vystave vo viedni lietat to lepsie, presnejsie, nepraskaju makke gule a velka vyhoda ked idete kobrobat vela vela gul tak neboli z toho tak ruka mensi odpor vzduchu a netreba tak svihat takze pre cloveka ktory kobruje vacsi mnozstvo a casto tak sa to oplati

              deni 79 - Profil | St 5.12.2012 18:53:39

              Tomajo >> taky jsem to nekde videl,ale tam to byly uhlikove tycky bez jakehokoliv zakonceni. Pouze byly u sebe...

                Tomajo - Profil | St 5.12.2012 18:51:13

                Lukynn >> já myslím, že to snad ani není novinka ne? Mám takovej dojem že už jsem to viděl někdy dříve někde.

                  Freefish - Profil | St 5.12.2012 18:49:45

                  deni 79 >> Protože za ty prachy mám 10kg supr směsky.Nevěřím,že to z ní bude lítat dál je to jen další obchodní podfuck.

                    deni 79 - Profil | St 5.12.2012 18:42:28

                    Freefish >> a proc ne?

                      Freefish - Profil | St 5.12.2012 18:35:05

                      Lukynn >> Jestli někdo dá 1800kč za hybridní kobru je magor :-))

                        deni 79 - Profil | St 5.12.2012 18:34:41

                        Frikulin >> na kolik to prijde?

                          Frikulin - Profil | St 5.12.2012 18:32:02

                          deni 79 >> trochu předražená blbost:-(

                            ksanda - Profil | St 5.12.2012 18:31:37

                            arnošt >> nová rybolovná technika tref si svého kapříka :-D

                              kospi - Profil | St 5.12.2012 18:30:55

                              Lukynn >> Kua to je super jen ta cena :-(

                                Lukynn - Profil | St 5.12.2012 18:22:56

                                arnošt >>
                                Myslím si že stoprocentně ;)))

                                  arnošt - Profil | St 5.12.2012 18:19:40

                                  Lukynn >> Tak to je masakr... Tím jí kaprovi nandám mezi oči??? :))

                                    ksanda - Profil | St 5.12.2012 18:15:08

                                    Lukynn >> to vypajda jak teleskopickej obusek :-DDD

                                      deni 79 - Profil | St 5.12.2012 18:13:34

                                      Lukynn >> kde si to vystrachal? Ja to chci i kdyz je to "blbost"...