Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 19:25:01

čokoládový lanýž >> Tak to opravdu nevím :))

    Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 19:24:46

    čokoládový lanýž >> Skvěle.. A tobě? :))

      čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:19:04

      neví někdo kde se fláká Kuzmič?

        čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:18:41

        Andy12 >> zdarec jak se vede?

          Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 19:18:25

          Ahoj :))

            čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 18:35:10

            Mr.Mepps >> na to já moc nejsem :D stejně bych seděl u mrku

              Mr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 18:32:49

              čokoládový lanýž >> Ráno se budeš jen tak válet no

                čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 18:29:13

                Mr.Mepps >> hmm nice takže místo toho, abych se nudil večer, tak se budu nudit ráno :D

                  Mr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 18:27:55

                  čokoládový lanýž >> Nevim to je na tobě ..)

                    čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 18:26:51

                    Mr.Mepps >> co pak budu dělat ráno?

                      Mr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 18:26:17

                      čokoládový lanýž >> Jdi spát ..)

                        čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 18:25:07

                        Mr.Mepps >> sranda musí být, ale stejně se celkem nudim, nevim co mám dělat, vázat se mi už dneska nechce :/

                          Mr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 18:23:23

                          čokoládový lanýž >> Aspoň to ..)

                            čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 18:21:58

                            Mr.Mepps >> to jo, aspoň je sranda :D

                              Mr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 18:21:23

                              čokoládový lanýž >> Nejde to když zbytečně provokuje ..)

                                čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 18:16:10

                                ale no tak hoši, uklidněte se přece :D

                                  Mr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 18:11:30

                                  Palica_von_zvreca >> Ty budeš rád když ti ten tenisák bude někdo aportovat ..o

                                    Palica_von_zvreca - Profil | Ne 10.3.2013 18:06:12

                                    Mr.Mepps >> nebuď drzej, nebo příště budeš mít v hubě tenisák :D

                                      Mr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 18:04:01

                                      Palica_von_zvreca >> Běž radši na správčák !!

                                        Palica_von_zvreca - Profil | Ne 10.3.2013 17:57:51

                                        Mr.Mepps >> o čem to mluvíš? :D