Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

kuzma - Profil | Ne 10.3.2013 20:06:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Zdarvím :) když už byla ta řeč o mě tak Kuzmič litá kde se dá, za holkama , po hospodách , na ryby, učení atd atd no stihl jsem toho za víkend moc :))

    čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 20:03:22

    Andy12 >> papa

      Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 20:02:16

      Tak hezký večer :P Už mažu pryč :D

        čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:57:56

        p3t3 >> potěšilo by to, já sice stejně nebudu doma, ale i tak se mi to moc nehodí

          Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 19:57:41

          čokoládový lanýž >> Mě to nevadí.. :P

            p3t3 - Profil | Ne 10.3.2013 19:57:01

            čokoládový lanýž >> Doufam že se to Moravě vyhne :D

              čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:54:36

              Andy12 >> pořád jsem na tom líp :D

                čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:51:49

                p3t3 >> snad ne, uvidíš ono to nějak dopadne :D

                  p3t3 - Profil | Ne 10.3.2013 19:48:19

                  čokoládový lanýž >> Díky ;) Taky nevím jestli vůbec půjdu když hlásí takove teploty :D doufám že u nás to tak hrozný nebude :(((

                    Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 19:47:32

                    čokoládový lanýž >> A mě se směješ :P

                      čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:45:48

                      p3t3 >> to bych ti přál, já si příští víkend fakt na ryby nezajdu, musím jet pryč.. :(

                        p3t3 - Profil | Ne 10.3.2013 19:42:06

                        Čaute, tak dneska jsem byl podruhé u vody a zase bez ryby ;( ale nejaké pípnutí bylo :) tak zas dalsi sobotu a neděli podle počasí doufám že už o nejakou rybu zavadím..

                          čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:39:11

                          Andy12 >> přesně 3. června ještě rok :(

                            Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 19:38:12

                            čokoládový lanýž >> Ty taky ne? :D

                              Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 19:37:03

                              čokoládový lanýž >> Haha! Já si počkám..:D Ještě pár let :D Ale nevadí..:D

                                čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:34:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Andy12 >> jo no, někdo si zase musí ještě počkat :D

                                  Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 19:32:57

                                  čokoládový lanýž >> To se někdo má...:D

                                    čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:29:51

                                    Andy12 >> hmm já se tady spíš nudím, nevím co mám dělat :/, on beztak někde vysedává v hospodě :D

                                      Andy12 - Profil | Ne 10.3.2013 19:29:08

                                      čokoládový lanýž >> Někdo se fláká u počítače, druhý zase jinde no :D

                                        čokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 19:25:29

                                        Andy12 >> flákač jeden :D