Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 17:51:34

Mr.Mepps >> tak to je smůla :D

    NMr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 17:47:42

    Palica_von_zvreca >> Vole klid !! Byls u toho tak neser ..)

      NMr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 17:46:40

      čokoládový lanýž >> Jiná možnost není ..)

        Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 17:11:22

        Palica_von_zvreca >> ha Ivan :D

          NPalica_von_zvreca - Profil | Ne 10.3.2013 16:52:22

          čokoládový lanýž >> to zase vytasí toho svýho Ivana :D

            Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 16:28:03

            Palica_von_zvreca >> jo no , ale prej má svědka a jeho fotku :D

              NPalica_von_zvreca - Profil | Ne 10.3.2013 16:09:22

              Mr.Mepps >> není foto, není štika....to je rozumnej argument.

                Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 13:31:25

                Mr.Mepps >> to je dobře :D, myslím, že ti můžu věřit :D

                  NMr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 13:15:49

                  čokoládový lanýž >> Ano mám fotku svědka..)

                    Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 13:14:16

                    Mr.Mepps >> tak to je slušný argument a máš fotku toho svědka? :DDD jinak žádná fotka žádný svědek :D

                      NMr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 13:12:29

                      čokoládový lanýž >> Mám na to svědka že jsem jí vytáhl takže smůla !! ..)

                        Nčokoládový lanýž - Profil | Ne 10.3.2013 12:51:51

                        Mr.Mepps >> to známe :D, určitě jsi už slyšel, že když není fotka není i ryba :D

                          NMr.Mepps - Profil | Ne 10.3.2013 12:49:54

                          čokoládový lanýž >> Foto není bohužel ..) ale nebyla moc velká tak 40-45cm .)

                            Nčokoládový lanýž - Profil | So 9.3.2013 18:11:19

                            Mr.Mepps >> nice gratulace, fotečka?

                              NAndy12 - Profil | So 9.3.2013 14:22:58

                              Ahoj..:)

                                NMr.Mepps - Profil | So 9.3.2013 12:29:16

                                čokoládový lanýž >> Uvidím dneska jsem vypružil svojí první letošní štiku ..)

                                  Nčokoládový lanýž - Profil | So 9.3.2013 12:24:53

                                  Mr.Mepps >> tak to to budeš mít do 2 týdnů doma, to je v klidu ne?

                                    NMr.Mepps - Profil | So 9.3.2013 11:57:14

                                    čokoládový lanýž >> V pondělí ho tam pošlu ..)

                                      Nčokoládový lanýž - Profil | So 9.3.2013 8:08:46

                                      Mr.Mepps >> tak hodně štěstí :D

                                        NMr.Mepps - Profil | So 9.3.2013 7:48:29

                                        čokoládový lanýž >> Jsou mu tři no....už se stalo..dám ho do opravy a uvidím..)