Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.2.2013 18:42:12

kuzma >> já končím taky 13:30 jako doliz ale mám to o něco blíž

    Nkuzma - Profil | St 6.2.2013 18:30:18

    doliz >> Jojo ale mám to jen v pátek , je to tak postavený kvuli internátníkům aby nemuseli jet domů v tý největší špiččce ... ale v pátek na 7 jít se mi nechce vstávat o pul 6 ... fuj ! :D

      Ndoliz - Profil | St 6.2.2013 18:28:01

      kuzma >> Školu do 11:25? To bych chtěl taky. Já končím o půl druhý takže tam dojedu nejdřív ve čtvrt na tři.

        Nkuzma - Profil | St 6.2.2013 18:23:42

        čokoládový lanýž >> ok, tak já mám školu do 11:25 doma budu o pul 1... možna že hned od rána :D moc se mě tam asi nebude chtít ... ;]

          Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.2.2013 18:20:00

          kuzma >> tak jo to je dobrý já tam budu co nejdřív

            Nkuzma - Profil | St 6.2.2013 18:08:26

            doliz >> ok, já pojedu o pul 2 z domu takže tak 13:57 tam budu

              Ndoliz - Profil | St 6.2.2013 18:07:09

              kuzma >> jo textilka je ta fabrika u obřanskýho mostu

                Nkuzma - Profil | St 6.2.2013 18:03:59

                čokoládový lanýž >> Já kdyžtak taky ještě nějaký masnáky mám :)

                  Nkuzma - Profil | St 6.2.2013 18:00:15

                  čokoládový lanýž >> textilka tím myslíš co ? to je ta "fabrika" u obřanskýho mostu ? nebo mi to pošli na mapě :)

                    Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.2.2013 17:57:29

                    kuzma >> kde se přesně sejdem? u textilky?

                      Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.2.2013 17:57:11

                      doliz >> nice takže nemusím kupovat masňáky?

                        Nkuzma - Profil | St 6.2.2013 17:30:48

                        čokoládový lanýž >> Zdarec, no já s tím počítám :)

                          Ndoliz - Profil | St 6.2.2013 17:26:20

                          Dneska mě za masňáky naúčtovali 200 kč, ale naštěstí jsem si toho všiml. to by mě jeden červ přišel na 2 kč a to by se nevyplatilo.

                            Nčokoládový lanýž - Profil | St 6.2.2013 17:01:42

                            kuzma >> zdar, tak teda dem v ten pátek?

                              Nkuzma - Profil | St 6.2.2013 8:20:58

                              dobre rano :)

                                Nčokoládový lanýž - Profil | Út 5.2.2013 20:34:44

                                kuzma >> snad jo :D

                                  Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 20:10:49

                                  čokoládový lanýž >> řekl bych že nebude, ale uvdíme no :)

                                    Np3t3 - Profil | Út 5.2.2013 19:54:19

                                    čokoládový lanýž >> Takový malý městečko jménem Velké Pavlovice :D

                                      Nčokoládový lanýž - Profil | Út 5.2.2013 19:47:16

                                      p3t3 >> a přesněji?

                                        Np3t3 - Profil | Út 5.2.2013 19:32:10

                                        čokoládový lanýž >> Já jsem z Jižní Moravy :D