Rybářský pokec pro náctileté

Ahoj, tato diskuze je pro náctileté. Můžeme si vyměnit zkušenosti, poradit se atd. Doufám, že nás tu bude hodně :-)
Andy
Autor diskuse: Andy12 - Profil , 24.8.2012 všeobecné - ostatní

Nčokoládový lanýž - Profil | Út 5.2.2013 18:51:05

kuzma >> doufám, že nebu moc pršet

    Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 18:31:56

    čokoládový lanýž >> ok :D

      Nčokoládový lanýž - Profil | Út 5.2.2013 18:19:30

      kuzma >> možná příde i doliz :D

        Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 18:14:17

        čokoládový lanýž >> tak já většínou chytám na ¨brčko :) jo tak to tam budu taky tak nějak cca :)

          Nčokoládový lanýž - Profil | Út 5.2.2013 18:04:11

          kuzma >> u řeky bych mohl být tak mezi 14:00 a 14:15, ale mužná se spochvilku spozdím, na co budeš chytat? já si asi vezmu brček

            Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 17:20:22

            čokoládový lanýž >> ok , může být :) , co budeš brát předpokládám že asi feeder ... tak já to nakombinuju ...
            Edit: a v kolik budeš končit ve škole ?

              Nčokoládový lanýž - Profil | Út 5.2.2013 17:13:05

              kuzma >> šel bys do obřan na svitavu? já bych jel asi rovnou ze školy

                Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 17:03:18

                kuzma >> čokoládový lanýž - 5.2.2013 16:59:46 >> a kam půjdem ? :)

                  Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 16:59:46

                  čokoládový lanýž >> klidně :)

                    Nčokoládový lanýž - Profil | Út 5.2.2013 16:50:59

                    kuzma >> šel bys v pátek odpoledne na ryby?

                      Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 16:35:57

                      čokoládový lanýž >> Ahoj :)

                        Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 16:35:46

                        CHaP >> Tak to máš pohodičku :) já to vydržím do pátku a pak začínaj jarňáky takže taky pohodička :) no zítra to tam zmáknu , ve čtvrtek jdem mrknout na pracák a v pátek tam asi už ani nepudu ...

                          Nčokoládový lanýž - Profil | Út 5.2.2013 16:32:14

                          Zdravim všechny

                            NCHaP - Profil | Út 5.2.2013 16:20:29

                            kuzma >> já jsem dneska skončil ve škole. Takže mám až do 18,unora volno.

                              Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 16:15:48

                              CHaP >> :)) a proto si musíme říct už jen středa, čtvrtek a pátek ! :D

                                NCHaP - Profil | Út 5.2.2013 16:09:01

                                kuzma >> nejhorší je přežít prvních 5 dní, pak už to jde!

                                  Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 15:52:34

                                  Dobré odpoledne, už by to chtělo pátek ...:) a v sobotu ráno to bude asi nějak takhle :D :) http://www.youtube.com/watch?v=EpJV6ZCo84c

                                    Nkuzma - Profil | Út 5.2.2013 15:49:29

                                    CHaP >> Ani mě nemluv ! :D

                                      NCHaP - Profil | Út 5.2.2013 1:11:15

                                      kuzma >> jsem se zamiloval :-D

                                        NAndy12 - Profil | Po 4.2.2013 19:59:38

                                        kuzma >> :D