Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

dukin - Profil | St 18.7.2018 6:15:13

antosh >> hmm divné, lakované nejsou.. Pruty bych umyl, nanesl čirou silikonovou vazelinou a pořádně rozetřel. Nebo lékařskou bílou z lékárny..
Pruty pak vypadají líp nez nové.

    antosh - Profil | St 18.7.2018 0:15:06

    dukin >> prave ze kolem ocek ne dela to na cistym blanku od sedla dolu a nahoru a zaclo mi to belat as po zaruce takze asi smula

      dukin - Profil | Út 17.7.2018 23:28:56

      antosh >> Fotka by nebyla?
      Ja je mel cca ctyri roky a absolutně bez problemu, v té době jsem chodil často na ryby..
      Jestli je to nějak moc reklamoval bych to.
      Předpokládám ze bělá lak kolem oček.

        HADESD - Profil | Út 17.7.2018 22:25:27

        ahoj chlapy mam na vas dotaz vlastnite někdo free spirit e-class 12ft 3,5 lb SU když tak napište mi prosím do zprav měl bych par dotazu ohledně prutu

          antosh - Profil | Út 17.7.2018 9:45:40

          dukin >> pruty jsem kupoval jako nove primo v Podlazkach u Kucery

            dukin - Profil | Po 16.7.2018 23:16:40

            antosh >> Jen spodní díl? je to prut koupený od novoty, nebo z bazaru? Díky...

              antosh - Profil | Po 16.7.2018 17:20:30

              smike >> z niceho nic to zaclo delat samo

                smike - Profil | Po 16.7.2018 17:09:10

                antosh >> jak se ti to povedlo?

                  Zdenal77 - Profil | Po 16.7.2018 15:53:31

                  antosh >> určitě nemá, buď v klidu

                    antosh - Profil | Po 16.7.2018 15:05:18

                    Zdravim majitele e-classu,chtěl bych se zeptat jestli ma vliv na funkcnost když mi spodni dil po ranni rose nebo po desti uplne zbela

                      smike - Profil | Ne 8.4.2018 5:54:21

                      orgoj chorchoj >> 125g bude ok.s 3,25 jsem hazel 110g a uplne v pohode.

                        tomban - Profil | Ne 8.4.2018 0:00:06

                        orgoj chorchoj >> max.zátěž je široký pojemZáleží jak házíš.Mám 3,25 a chodím jen na řeku a házím tahem 70m- 80m z 230g olovem.Šlo by možná víc ale dál nepotřebuji.Z 3,5lb bych se nebál ničeho.

                          orgoj chorchoj - Profil | So 7.4.2018 19:50:22

                          zdravim panove vi nekdo kolik je maximalni zatez na prut fs e-class gold 12ft 3.5lb? vloni jsem hazel 110g a vcera jsem zkousel 125g a lita to o dost dal nebudu s tema olovama uz pruty pretezovat? diky za odpovedi

                            seengy - Profil | Pá 20.10.2017 0:20:52

                            Ahoj všem chci se zeptat a zároveň podělit o zkušenost s fs new e-class 12ft 3.25 50 mm. Všiml si někdo z vás toho že je na zminovaném prutu jedno očko jiné? respektive že chybí na patce znak (s) a jestě ke všemu je to v horním díle zamíchaný .Já tedy musím říct že jsem s pruty spokojen a vyhovují mi, kvalita zpracování luxus a nehodlám měnit ale to očko mě tak zarazilo že jsem musel jít ke známému co má stejné pruty a ulevilo se mi že to má také :) Já nedokážu pochopit co to má za význam zamíchat mezi s oka jedno jiné a když už tak bych to udělal třeba u toho 50 aby byl alespoň jeden díl prutu se stejnými ale toto je mimo logiku aspoň moji:) máte to také?

                              smike - Profil | Út 12.9.2017 16:18:56

                              Robinko15 >> na hazeni budou vhodnejsi ty 3,5 lbs

                                Robinko15 - Profil | Út 12.9.2017 13:25:51

                                smike >> a ako sa ti s nimi hadzalo rozmyslam nad 3,5lbs a 50m ocko

                                  smike - Profil | Pá 8.9.2017 14:55:47

                                  Robinko15 >> ne, ale měl jsem 3,25 lbs

                                    Robinko15 - Profil | Pá 8.9.2017 11:19:08

                                    smike >> ahoj mas 3,5lbs eclass

                                      smike - Profil | Pá 8.9.2017 5:19:00

                                      orgoj chorchoj >> vezmi 3,5 lbs

                                        Robinko15 - Profil | Pá 8.9.2017 0:02:09

                                        Ahoj. Obzeram sa po novych prutoch na hadzanie a zaujimalo by ma ci niekto vlastni E-Class Gold 13' 3,5lb SU 50mm?. dakujem pripadne skusenosti s nim