Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Norgoj chorchoj - Profil | Po 23.1.2017 23:01:20

Zdravim potrebuju radu mel jsem ctx 3.25 a byli na me moc mekke ted chci koupit e-class ktery je udajne o neco tvrdci tak nevim jestli vzit 3.25 nebo 3.5lb pruty mam na odhoz do cca 120-130m diky za rady

    NRobinko15 - Profil | Po 23.1.2017 21:50:22

    Zdravim. Viete mi povedat kolko vazi 3,6 a 2,75lbs? dakujem

      NMifí5429 - Profil | Pá 12.8.2016 21:14:56

      smike >> díky za info 😊

        Nsmike - Profil | Pá 12.8.2016 20:17:53

        Mifí5429 >> 110 g v pohode.a dalka dle schopnosti rybare

          NMifí5429 - Profil | Pá 12.8.2016 19:14:05

          ZDravim ve spolek,budu kupovat E-Classy 3,25 Lb 50mm oko,Chci se zeptat ohledně házení pořádným švihem kolik snesou olovo a jak daleko se dá hodit?:-)Děkuji za odpověď...Dnes jsem je byl omrknout a pruty jsou to naprosto skvostné a asi jsem se zamiloval:-D

            Nmartan01 - Profil | Út 19.4.2016 21:40:28

            dukin >> jj při povolení. A navíc jsem asi nahluchlej protože cvrček nejde slyšet.

              Ndukin - Profil | Út 19.4.2016 21:34:14

              martan01 >> vratkou matici myslis pri uplnem povoleni brzdy? Tak to souhlas. Ale ma to i Entoh a myslim ze vsechny navijaky plus minus stejne.

                Nmartan01 - Profil | Út 19.4.2016 21:25:06

                dukin >> Na Můj vkus má Ultegra vratkou matici.
                Penn je celkem těžký, to ano. Ale jsou i těžší.
                Tournament by mohl byt OK ale ještě jsem jej nemel v ruce.

                  Ndukin - Profil | Út 19.4.2016 21:18:29

                  martan01 >> Entohy jsem mel, Penn je na me moc tezky a novou Ultegru bych nesoudil protoze je zatim nikdo moc nema. A co jsem cetl tak uz by mely mit loziska na obou stranach klicky. Je to vsechno na stejne brdo. Kup co se ti libi.

                    Nmartan01 - Profil | Út 19.4.2016 21:14:19

                    dukin >> Nová ultegra je pěkně jen vzhledem.
                    Ci4 jsem v ruce nemel.
                    Penn LTD mam připraven.
                    Ještě zvažují o Daiwa Entoh.

                      Ndukin - Profil | Út 19.4.2016 21:05:51

                      martan01 >> o navijacich jsou plne diskuze. Ja mam na svych 2.75 lb male ci4 ultegry a kdyz jedu na vyvazku tak velke ci4 xtb. Kdyz cenove podobne tak bych koupil ted ty nove Ultegry-muj nazor. Jinak mozna nejaky Penn. Daiwu asi ne.

                        Ndukin - Profil | Út 19.4.2016 20:53:04

                        Ojoj... Těžko takhle říct. Já bych koupil to MGS jak radí smike :o)

                          Nsmike - Profil | Út 19.4.2016 20:50:37

                          martan01 >> toz na jaky mas penize:-) klidne technium mgs

                            Nmartan01 - Profil | Út 19.4.2016 20:48:08

                            Jaky navijak zvolit k E-Classum 3,25?
                            Kvalitativně i cenově?

                              Ndukin - Profil | Ne 17.4.2016 16:36:56

                              TYLI03 >> To naprosto chápu. Se svýma eclass 2.75 lb jsem taky velmi spokojeny.

                                NTYLI03 - Profil | Ne 17.4.2016 14:53:45

                                dukin >> Já vím že nejsou nejlepší ale pro mě jo :-)

                                  Nmartan01 - Profil | Ne 17.4.2016 13:39:36

                                  dukin >> jj má

                                    Ndukin - Profil | Ne 17.4.2016 11:39:56

                                    martan01 >> Hezké to má :o)

                                      Nmartan01 - Profil | Ne 17.4.2016 10:18:11

                                      TYLI03 >> To lakování jsi s tam dodělal ?

                                        Nviceroy - Profil | Ne 17.4.2016 8:25:08

                                        dukin >> mam prehled :-)