Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nhonzina - Profil | So 31.1.2015 8:21:12

lllukas >> určitě je budu hledat,protože tyto dva pruty jsou mym favoritem a do třetice ještě greys GT5 50+

    Nlllukas - Profil | Pá 30.1.2015 21:29:51

    honzina >> Ahoj, kedy ideš na veletrh ?. Vedel by si am pozret tie air curve 3lb a new e class 3.25 lb ? :

      Nlllukas - Profil | St 28.1.2015 20:34:46

      honzina >> skusal som 3lb, a nezdaju sa mi moc tvrde, tazko povedat takto na typicke skusanie v obchode. Uvidim ci ich budem kupovat cakam na zlavu a ked mi to bude vychadzat 200€ na kus asi ich zoberem, udičky su to luxusne, a celkom sa mi paci aj ta myslienka noveho dielu za 30€.ak by som zlomil. Akurat ma mrzi ze neviem najst nane nejaku recenziu od niekoho kto ich naozaj mal..

        Nhonzina - Profil | St 28.1.2015 20:23:08

        lllukas >> taky jsem nad nimi přemýšlel.nejsou moc tvrdé?prej ty spirity jsou měkčí uvidim na veletrhu

          Nlllukas - Profil | St 28.1.2015 20:18:05

          honzina >> skoda ja sa snazim uz dlhsie zistit nieco s porovnania, osobne mam moznost vidiet len aircurve, ktore asi aj kupim, ale nejake nazory postrehy inych by ma celkom zaujimali.

            Nhonzina - Profil | St 28.1.2015 20:10:19

            lllukas >> taky už jsem se tady někde ptal,ale odpovědi se nedočkal

              Nlllukas - Profil | St 28.1.2015 20:00:44

              Zdravim vas, mal niekto moznost porovnat tieto paličky s greys aircurve?.

                NPeter94 - Profil | St 31.12.2014 18:03:54

                Pani mate niekto z vas na e-class s delenou rukojetou rohatinky SOLAR ADJUSTABLE BACK REST small?Zaujima ma ,ako tam drzi prut.Pripadne foto.Dakujem

                  NMartík - Profil | Ne 30.11.2014 19:13:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Tématická - Podzimní řeka a E-Class 3,25lbs s BBLC..Když nebralo, aspoň jsem fotil

                    Ndukin - Profil | So 22.11.2014 21:40:59

                    honzina >> Kup si 12 ft. 50 mm oko 3,25 lb. Ten 12,6 ft je i trochu silnější jinak je eclass krásně štíhlý. Já po něm pokukuju už nějaký čas, mám 2,75 lb a na nához bych chtěl trochu tužší.

                      NErva - Profil | Pá 21.11.2014 21:05:40

                      honzina - Záleží jaká délka prutů ti vyhovuje , pokud 3,66m tak jdi do délky prutů 12 ft , taky záleží jak potřebuješ daleko házet , z prutem 12,6 ft - 3,8 m by jsi měl hodit o nějaký metr dál .

                        Nhonzina - Profil | Pá 21.11.2014 20:37:59

                        Co rikate na e-class New 12,6 ft 3,25 lbs.50 mm ocko chci si je koupit a nevím jestli 12 ft nebo 12,6ft

                          NMíraP - Profil | Čt 12.6.2014 6:23:26

                          Něco jsem našel: zdroj Pelada.sk
                          "Ak chcete maximalizovať jas akéhokoľvek izotopu, použite lepidlo, ktoré po vytvrdnutí ostane biele (nie číre epoxy lepidlo, sekundové lepidlo ani lepidlo na náväzce). Použitie lepidla na zadnú časť izotopu pomôže lepšiemu odrazu svetla smerom dopredu a zvýši jas až o 25%.
                          Namaľovaním miest, kde má byť izotop uchytený, bielou farbou, získate rovnaký efekt. Odraz svetla bude dokonalejší a nebude absorbovaný čiernou dierou, v ktorej mal byť osadený.

                          Nepoužívajte sekundové lepidlo!
                          Prečo nie? Pretože najlepším spôsobom, ako sa dá zničiť kvalita sekundového lepidla, je... voda. Ak sa napr. do swingra dostane voda, časom lepidlo zmäkkne a obelie.
                          Ak teda izotop nepasuje na milimeter presne, nepoužite lepidlo, ale priehľadný silikón. Vyplňte dieru silikónom, natlačte do nej izotop a zvyšky silikónu očistite."

                            NMíraP - Profil | Čt 12.6.2014 6:19:19

                            Ahoj,
                            koupil jsem isotopy do sedel navijáků new eclass. Jaké podle vás je nejlepší přilepení isotopu, aby isotop nevypadl z drážky a neztratil se?

                              NZmrzlina - Profil | Út 13.5.2014 19:42:08

                              Tak je rozhodnuto bude to 3,25 lb po všech konzultacich jsem se rozhodl takhle. Chtěl bych všem poděkovat za příspěvky a názory. Ať Vám to litá a hlavně jezdí. :)

                                NMichal Kučera - Profil | Po 12.5.2014 22:53:14

                                smike >> ahoj, špatně si to pochopil. Je jasné, že u 32,25lb hodíš dál se 110g olovem než s 140g. Jen jsem uvedl, že tato libráž má oproti 2,75lb výhodu při použití velmi těžkých olov (140g+), protože se s ní dají odhodit stále velmi daleko

                                  NMichal Kučera - Profil | Po 12.5.2014 22:50:59

                                  Zmrzlina >> určitě nemusíš mít obavu, že bys silou hodu tu 2,75lb s 90g zátěží + malým PVA zlomil, to ani omylem. Jde jen o to, zda s touto sestavou hodíš dál s 2,75 nebo 3,25lb. A na to nedokážu objektivně odpovědět, protože já chytám s Hi-S a s E-Classem jsem mockrát neházel. Vidím to ale tak, že 2,75lb bude o něco lepší na zdolávání, 3,25lb na nahazování...

                                    Nsmike - Profil | Po 12.5.2014 18:11:10

                                    Michal Kučera >> ahoj Michale.ty bys té 3,25 lbs tolik naložil (140 g)?já dávám max. 110 g a lítá to parádně.

                                      NTomajo - Profil | Po 12.5.2014 17:54:25

                                      Zmrzlina >> kdyby jsi kupoval starou radu prutu E-Class tak bych ti s klidnym svedomim doporucil 2.75lb ale jelikoz uz je v prodeji jen New E-Class a ta me prijde o neco mekkci, tak bych byt tebou asi radeji sahnul po 3.25lb a budes urcite velice spokojen jak s nahazovanim tak i zdolavanim.

                                        NkuBITCHek - Profil | Po 12.5.2014 11:46:26

                                        Zmrzlina >> dle toho co píšeš, tak bych se držel raději té 3,25 lb....