Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NZmrzlina - Profil | Po 12.5.2014 9:01:09

Michal Kučera >> Pročetl jsem diskusi celou. Pokud je to tak že s 2.75 lb mužu naložit 90 g olovo + pva punčochu o velikosti pingpongového míčku s peletkami a pod hák dvě koule velikosti 18 - 20 mm a mužu se do toho opřít fest uplně na krev a zvladne to ten prut dlouhodobě, tak je rozhodnuto. Ale jestli by tímto byl nějak přetěžovaný tak vemu 3,25 lb. Radši rezerva než oči pro pláč. Děkuji za názory

    NMichal Kučera - Profil | Ne 11.5.2014 22:36:35

    Zmrzlina >> na to co popisuješ ti stačí 2,75lb. Ten rozdíl není zas tak velký, ale ta 2,75ka je určitě jemnější. A dá se s ní hodit kolem 120m. Ta 3,25lb je výborná při použití těžkých olov (140g+) nebo při nutnosti házet 120-140m

      NZmrzlina - Profil | Ne 11.5.2014 19:30:48

      Čau chlapi, chci se zeptat jak velky je rozdil v tuhosti prutu FS new e-class 2,75 lb a 3,25 lb. Chci prut na vychutnani zdolavani ryb i kolem 50 cm, na zavazku, ale obcas se potrebuji dostat pri nahozu pres 100 m rozhoduji se mezi temito librazemi. Proto me zajima ta tuhost jestli je tam velky rozdil. Dekuji za odpovědi.

        Nčervik7 - Profil | Čt 10.4.2014 21:48:42

        Jen tak:)

          NZdenal77 - Profil | St 9.4.2014 21:54:38

          Tak sem snad dostanu taky fotku mých nových společníků, příjemné nářadí :-) Spokojenost veliká.

            NkuBITCHek - Profil | Po 17.3.2014 21:08:15

            Jedna ze slepého ramene o víkendu....

              NTomajo - Profil | Po 17.3.2014 17:06:01

              Peter94 >> kdyby jsi víc zabral, tak by se o víc ohýbal :-)

                NPeter94 - Profil | Po 17.3.2014 15:05:31

                Posledna rybacka

                  NPeter94 - Profil | Po 17.3.2014 15:03:21

                  70cm kaprik.Sa mohla aj viac ohybat :

                    NZdenal77 - Profil | Ne 16.3.2014 21:21:31

                    Tak už jsem je taky pokřtil...poprvé u vody.

                      Nčervik7 - Profil | Ne 9.3.2014 17:39:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      :)

                        NCronicle - Profil | Ne 9.3.2014 12:06:50

                        Peter94 >> Aby si mohol zaklipovať vlasec, FS E Class klip nemajú..

                          NPeter94 - Profil | Ne 9.3.2014 4:52:18

                          černásmrt >> aky maju vyznam tie klipy od foxa?dakujem

                            NPavol sk - Profil | So 8.3.2014 21:25:05

                            Ahoj.Včera sem bol pre FS NEW E-CLASS a neskaj som ich bol aj vyskúšať.Ale bez zdolávačky..to neva...zajtra lov pokračuje. :-)

                              Nčernásmrt - Profil | So 8.3.2014 17:11:02

                              Cronicle >> jj,dělají se dvě verze,malé a velké, na Eclass jdou ty malé, měl jsem předtím pruty od Foxu s klipem a tady mi chyběl.

                                NCronicle - Profil | So 8.3.2014 17:02:19

                                černásmrt >> Pozeral som na nich na Sportcarpe, žeby som si ich aj kúpil.

                                  Nčernásmrt - Profil | So 8.3.2014 16:35:53

                                  Cronicle >> Drží výborně, je na nich zespoda taková guma která neklouže.

                                    NCronicle - Profil | So 8.3.2014 14:23:06

                                    černásmrt >> Držia dobre tie klipy od Foxe?

                                      Npulec7cze - Profil | Pá 7.3.2014 21:11:38

                                      černásmrt >> Krása :)

                                        Nčernásmrt - Profil | Pá 7.3.2014 14:33:31

                                        A ještě kraťáky a rodinka je kompletní..