Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NPeter94 - Profil | St 18.2.2015 15:57:19

dukin >> Mam 2,75lb a s 0,35mm vlascom a 80g olovom slza, bez montaze do 110m viac sme z toho nevyzmykali.Teraz mam nove navijaky a vlasec 0,30mm ,tak som zvedavy kolko to bude,ale az ked rozmrzne.

    NPeter94 - Profil | St 18.2.2015 15:54:22

    Najlepsie je to tam nalepit s dvojzlozkovym lepidlom.Sekundove sa vobec neodporuca.

      Ndukin - Profil | St 18.2.2015 12:13:16

      culis >> Pár řádku níže v této diskuzi je dobrý návod čím to přilepit. Sekundové lepidlo taky nevidím jako dobrou možnost.

        Nculis - Profil | Út 17.2.2015 23:20:25

        Aleš10 >> ako zběla šak to tam mám tak nalepené a nič sa z tím nedeje!!!

          NAleš10 - Profil | Út 17.2.2015 14:02:01

          culis >> ten ti zbělá a budeš v pr....

            NDida - Profil | Út 17.2.2015 7:50:34

            dukin >> 115-120 je max. strop, za 120 už to bude pro většinu obtížné,...není to házecí speciál a ohybá se v celé délce, což pár metrů ubere, je to vidět i na té fotce honzina...ale i tak parádaní pruty!!

              Nsmike - Profil | Út 17.2.2015 6:26:31

              dukin >> tak urcite:-)))

                Ndukin - Profil | Po 16.2.2015 21:18:09

                smike >> Kucera psal 120 metru bez problemu :o)

                  Nhonzina - Profil | Po 16.2.2015 21:04:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  lllukas >> tak to vyhráli e-classy
                  .paráda

                    Nhonzina - Profil | Po 16.2.2015 21:02:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Tak jsem si je taky pořídil a mohu říct že nahazování paráda už aby bylo jaro

                      Nculis - Profil | Ne 15.2.2015 23:00:44

                      Zdar ja som kapol sekundaku a hotovo !!!

                        Npjarmil - Profil | Ne 15.2.2015 22:41:52

                        MíraP >> nedavno jsem rsil jak nejlepe prilepit isotop do sedla e classu a bylo mi doporuceno lepidlo na lepeni clunu.

                          Nculis - Profil | Ne 15.2.2015 12:38:43

                          Zdar chlapy.
                          Chcem sa spýtať ako je to z očkama a šnúrou aj napríklad menej kvalitnou čína neničí to očka a aká je najidealnejšia na kapra priemerovo.
                          Dík za postrehy

                            Nsmike - Profil | Po 9.2.2015 13:28:01

                            dukin >> dokud jim poradne nenalozis, nezjistis to.deset lidí, deset ruznych delek nahozu.ale co mam zkusenost s 3,25 lbs, tak to z te tve libraze asi automaticky za 100 m litat nebude

                              Ndukin - Profil | Po 9.2.2015 13:23:36

                              Ma tu nekdo poctive zmerenou maximalni delku nahozu? Mam pocit ze pro ten Prut je strop 90 metru.

                                Nsmike - Profil | Po 9.2.2015 13:19:51

                                dukin >> 122 g.naprosto do plných.ta 2,75 lbs 90 g zvládne

                                  Ndukin - Profil | Po 9.2.2015 13:16:20

                                  Vyzkouseno? To se mi zda moc.

                                    Nsmike - Profil | Po 9.2.2015 13:02:44

                                    dukin >> řekl bych, že s 90 g se do plných vůbec nemusíš bát

                                      Ndukin - Profil | Po 9.2.2015 13:01:38

                                      Mam E-class 2,75 lb. od doby zalozeni teto diskuze. S jakym olovem Vam to nejvice lita? Jakou montazi.. vim ze to neni nahazovaci prut, kupoval jsem ho hlavne na vyvazku. Posledni dobou ale chytam spise na nahoz a letos tomu nebude jinak.. z nahozu jsem celkem zklamany... navi mam mensi ultegry s plnou civkou 0,255 colmic axial. Mam tak nejak strach se do nich poradne oprit.

                                        Nlllukas - Profil | So 31.1.2015 10:08:28

                                        honzina >> super, daj potom vediet ako si dopadol.