- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Free Spirit New E-Class
Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
65x v oblíbených a 23x v ignorovaných.
černásmrt - Profil | Pá 7.3.2014 12:05:01
Tak nachystáno na sezonu, nové náviny Krystonite 0,31mm, nalepeny izotopy a nové poštelungy od foxe-klipy :) Naučil jsem se je dost používat a tady mi chyběly.
Zdenal77 - Profil | St 5.3.2014 16:50:20
777vlcakk >> dobře to dopadne,Michal je rozumný chlap jak je vidět.
Michal Kučera - Profil | St 5.3.2014 0:34:57
777vlcakk >> slyšel jsem to jen jednou telefonicky, pruty jsem tu neměl, neviděl jsem ani žádné fotky. Nikdo se dál neozval, tak jsem to neřešil. Vše ostatní jsem psal níže - je to jen na vás, já nemám důvod vám s tím nepomoci. Pokud jedete na veletrh do Brna, vemte nebo pošlete mi to tam, pokud ne, spojte se se mnou po neděli
777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 23:29:17
Pane Kucero,prut jsem reklamoval u prodejce jak jsem psa nize 2 roky a 2mesice po koupi to je fakt.Urcite uznate,ze ty pruty se museli peodirat uz nejakou dobu naspatek😐Bylo mi zdeleno prodejcem,ze byli dokonce u vas na firme.Pruty jsou fajn az na ty ocka.Jak jsem psal nize mam uz skusenost z UK.Nevim co si mam o tom dal...
Michal Kučera - Profil | Út 4.3.2014 22:52:07
777vlcakk >> ta informace se ke mě dostala a velmi mě to překvapilo, protože FS prodáváme už víc než 7 let a nikdy jsme neměli reklamaci na očka, a to ani od lidí, kteří chytají celoročně se šňůrami. Netvrdím, že to teoreticky není možné, a nikde jsem rozhodně neříkal, že to nebudu řešit, byť prut je, jestli mám správnou informaci, téměř rok po záruce. Jen se ke mně nedostaly fotky nebo jiné padné argumenty, abych se tím více zabýval. Proto bych viděl jako rozumnější řešení zavolat mi nebo napsat mi mail s vyfocenými očky, než tu šířit bludy o druhé jakosti po internetu. I když reklamací na FS je úplné minimum (často za celý rok žádná), snažím se, když se něco stane, vyjít vstříc. Pomáhal jsem i těm, kteří měli pruty po záruce nebo je zlomili vlastní vinou. Musím ale i z druhé strany cítit snahu věc řešit, ne ji za každou cenu medializovat, což už se tu několikrát také stalo. Takže, pokud vám jde opravdu jen o ty pruty a ne snahu mě nebo značku FS poškodit, ozvěte se, budu se snažit věc vyřešit k vaší spokojenosti
loda30 - Profil | Út 4.3.2014 20:52:03
smike >> Super nápad, taky bych rád na ně mrkl, sám uvedené udice užívám ke své plné spokojenosti. :-D
smike - Profil | Út 4.3.2014 20:16:42
777vlcakk >> hod sem prosim nejakou fotku, jak vypadaji ta prodrena ocka, jestli muzes. Diky.
777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 20:12:51
Zdenal77 >> jo neni zlato vsechno co se..😩Pokud si budu do budoucna kupovat nove klacky,nevim nevim,jsem proste zhnusen.Cekam vyjadreni pana Kucery😒
777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 19:54:38
Zdenal77 >> pres distributora😐Uz chodim nejakej patek kolem vody,ale mam dojem ze nam z UK posilaj 2jakost!!!Mel jsem pred fs greysy prodigy odpalovky a taky prvni ocka v haji,oprava a ono se to zlomilo!!Jsem hodne nespokojen co nam tady..😒
Zdenal77 - Profil | Út 4.3.2014 19:22:09
777vlcakk >> snad jsi výjimka ale stejně se divím že se k tomu někdo tak staví když se očka prodřou, kupovals u Kučery?
777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 19:16:06
Zdenal77 >> Mas na to zaruku tak to bude snad v poho.Koukam na zdejsi diskusi od te doby co mam fs.Neni tady ani jeden problem.Mam jenom ja problem,asi nejakej sunt z UK😒
Zdenal77 - Profil | Út 4.3.2014 18:17:23
777vlcakk >> Tak to doufám že u nových nehrozí,mám měsíc doma ale ještě jsem je u vody neměl, chci věřit že budu spokojený, tohle se stát budu hodně zklamaný, no snad ne i když člověk nikdy neví...
777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 18:04:28
bizonn >>Taky e-classy,akorat ten starsi model.Koupene v srpnu 2011.😐
Čtenáři této diskuse také sledují
Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
Shimano Power Aero 100001660
Harrison - vše o této značce3722
Kaprařský top vercajk3167
Fanclub značky Shimano16402
Krátkodobá kaprařina x9949
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
CcMoore a vše kolem něj3769
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
Navijáky Daiwa Emblem1373
Živě na MRK.cz
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 21.7 °C | 46 cm | 0.12 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 84 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - kaprařina
15:52Krátkodobá kaprařina x 9952
13:52Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...













