Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

černásmrt - Profil | Pá 7.3.2014 12:05:01

Tak nachystáno na sezonu, nové náviny Krystonite 0,31mm, nalepeny izotopy a nové poštelungy od foxe-klipy :) Naučil jsem se je dost používat a tady mi chyběly.

    Zdenal77 - Profil | St 5.3.2014 19:24:26

    777vlcakk >> Jj, budu zvědavý, určitě ne sám.

      777vlcakk - Profil | St 5.3.2014 19:03:26

      Zdenal77 >> pevne tomu verim a dam vedet😉

        Zdenal77 - Profil | St 5.3.2014 16:50:20

        777vlcakk >> dobře to dopadne,Michal je rozumný chlap jak je vidět.

          777vlcakk - Profil | St 5.3.2014 4:25:50

          Michal Kučera >> dekuji,ozvu se.

            Michal Kučera - Profil | St 5.3.2014 0:34:57

            777vlcakk >> slyšel jsem to jen jednou telefonicky, pruty jsem tu neměl, neviděl jsem ani žádné fotky. Nikdo se dál neozval, tak jsem to neřešil. Vše ostatní jsem psal níže - je to jen na vás, já nemám důvod vám s tím nepomoci. Pokud jedete na veletrh do Brna, vemte nebo pošlete mi to tam, pokud ne, spojte se se mnou po neděli

              777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 23:29:17

              Pane Kucero,prut jsem reklamoval u prodejce jak jsem psa nize 2 roky a 2mesice po koupi to je fakt.Urcite uznate,ze ty pruty se museli peodirat uz nejakou dobu naspatek😐Bylo mi zdeleno prodejcem,ze byli dokonce u vas na firme.Pruty jsou fajn az na ty ocka.Jak jsem psal nize mam uz skusenost z UK.Nevim co si mam o tom dal...

                Michal Kučera - Profil | Út 4.3.2014 22:52:07

                777vlcakk >> ta informace se ke mě dostala a velmi mě to překvapilo, protože FS prodáváme už víc než 7 let a nikdy jsme neměli reklamaci na očka, a to ani od lidí, kteří chytají celoročně se šňůrami. Netvrdím, že to teoreticky není možné, a nikde jsem rozhodně neříkal, že to nebudu řešit, byť prut je, jestli mám správnou informaci, téměř rok po záruce. Jen se ke mně nedostaly fotky nebo jiné padné argumenty, abych se tím více zabýval. Proto bych viděl jako rozumnější řešení zavolat mi nebo napsat mi mail s vyfocenými očky, než tu šířit bludy o druhé jakosti po internetu. I když reklamací na FS je úplné minimum (často za celý rok žádná), snažím se, když se něco stane, vyjít vstříc. Pomáhal jsem i těm, kteří měli pruty po záruce nebo je zlomili vlastní vinou. Musím ale i z druhé strany cítit snahu věc řešit, ne ji za každou cenu medializovat, což už se tu několikrát také stalo. Takže, pokud vám jde opravdu jen o ty pruty a ne snahu mě nebo značku FS poškodit, ozvěte se, budu se snažit věc vyřešit k vaší spokojenosti

                  kritik - Profil | Út 4.3.2014 21:34:19

                  777vlcakk >> Není fotek, není prodřených oček.....asi tak.

                    loda30 - Profil | Út 4.3.2014 20:52:03

                    smike >> Super nápad, taky bych rád na ně mrkl, sám uvedené udice užívám ke své plné spokojenosti. :-D

                      smike - Profil | Út 4.3.2014 20:16:42

                      777vlcakk >> hod sem prosim nejakou fotku, jak vypadaji ta prodrena ocka, jestli muzes. Diky.

                        777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 20:12:51

                        Zdenal77 >> jo neni zlato vsechno co se..😩Pokud si budu do budoucna kupovat nove klacky,nevim nevim,jsem proste zhnusen.Cekam vyjadreni pana Kucery😒

                          Zdenal77 - Profil | Út 4.3.2014 20:02:42

                          777vlcakk >> no to čumím, fakt doufám že jsi výjimka..

                            777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 19:54:38

                            Zdenal77 >> pres distributora😐Uz chodim nejakej patek kolem vody,ale mam dojem ze nam z UK posilaj 2jakost!!!Mel jsem pred fs greysy prodigy odpalovky a taky prvni ocka v haji,oprava a ono se to zlomilo!!Jsem hodne nespokojen co nam tady..😒

                              Zdenal77 - Profil | Út 4.3.2014 19:22:09

                              777vlcakk >> snad jsi výjimka ale stejně se divím že se k tomu někdo tak staví když se očka prodřou, kupovals u Kučery?

                                777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 19:16:06

                                Zdenal77 >> Mas na to zaruku tak to bude snad v poho.Koukam na zdejsi diskusi od te doby co mam fs.Neni tady ani jeden problem.Mam jenom ja problem,asi nejakej sunt z UK😒

                                  Zdenal77 - Profil | Út 4.3.2014 18:17:23

                                  777vlcakk >> Tak to doufám že u nových nehrozí,mám měsíc doma ale ještě jsem je u vody neměl, chci věřit že budu spokojený, tohle se stát budu hodně zklamaný, no snad ne i když člověk nikdy neví...

                                    777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 18:04:28

                                    bizonn >>Taky e-classy,akorat ten starsi model.Koupene v srpnu 2011.😐

                                      bizonn - Profil | Út 4.3.2014 17:56:55

                                      777vlcakk >> a teda jaky model fs mas konkretne ?

                                        777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 17:28:54

                                        A kam to mam napsat??Panove davam upozorneni,aby jste se koukli po zime na klacky😐