Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NTomajo - Profil | Út 4.3.2014 17:15:43

777vlcakk >> a proč to píšeš do otázky NEW E-CLASS ?

    N777vlcakk - Profil | Út 4.3.2014 16:44:38

    Tak moje fs po (12,6"/3,25lb)2letech a 2 mesicich maji dost😐Prvni 3 ocka jsou prodrena,trosku draha sranda!!Bylo mi receno,ze to je starsi model a ma reklamace nebude uznana.Nepouzivam snury a 100 vychazek u vody za 2roky..😓Panove radim vam podivejte se na sva ocka.A tedka babo rad??

      NPeter94 - Profil | St 19.2.2014 17:11:20

      Cronicle >> Skoda ,ze si to sem neposlal skor ,mohol som sa vyhnut ,tomu cirkusu.Zajtra poslem naspat tie izotopy a objednam tie co mas ty.Diky

        NCronicle - Profil | St 19.2.2014 16:00:15

        Peter94 >> tak tie tvoje sú viditeľne kratšie, ako tie moje.

          NPeter94 - Profil | St 19.2.2014 15:53:22

          Cronicle >> Ako pozeram ,tak tie tvoje maju 13x1mm podla tejto stranky http://www.shop.rrr.sk/osvetlenie/30plus-betalight.​html
          a moje maju 12x1mm,ale ten jeden milimeter spravi ,ako pozeram po fotkach ,celkom dost.A este k tomu su o vyse polovicu lacnejsie.

            NCronicle - Profil | St 19.2.2014 15:49:12

            Peter94 >> áno, mali by to byť tie, aj cena bola približná..kupoval som ich priamo v obchode a stáli ma 11eur/pár. Sú prilepené lepidlom Loctite 401. Stačilo menej ako špendlíková hlavička.

              NPeter94 - Profil | St 19.2.2014 15:39:56

              Cronicle >> No tak tieto tam sedia velmi dobre.Aj si ich tam lepil,pripadne niako upravoval?Su to tieto?
              http://www.rybarskycamp.eu/www-rybarskycamp-sk/esho​p/20-1-Ostatne-doplnky/248-2-Chemicke-svetla-a-izot​opy/5/5323-30PLUS-Betalight-izotop-vecne-svetlo-mal​y-2ks
              Dakujem

                NCronicle - Profil | St 19.2.2014 15:31:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Peter94 >> 30plus izotopy

                  NPeter94 - Profil | St 19.2.2014 15:24:31

                  Tu su obrazky ktore byvaju na strankach ,kde predavju udice free spirit.Tiez su tam tie svetielka tak pofiderne polepene a myslim ze tie obrazky su original od firmy free spirit.Podla tychto obrazkov ,to vsetko sedi.Proste drazka ma 15x2mm a original svetielka ,do free spiritov ,ktore si dala vyrobit firma FS maju 12x1mm.Ked tam ,uz dali tu drazku ,tak mali si dat tie svetielka vyrobit na mieru ,alebo sa jebat na drazku.

                    NPeter94 - Profil | St 19.2.2014 15:17:12

                    Myslel som si ,ze ked ich kupim ,tak tam budu sedet ako rit na serbly.Nechapem ,ako to mozu vyrabat.Zaujimalo by ma ,ci to vyraba original firma free spirit ,lebo ak hej pripadne si to dala niekomu vyrobit v tych rozmeroch ,tak je to neskutocne fiasko.Ani neviem k comu to prirovnat.Ked tam dam ten izotop ,tak nieze to nesedi na dlzku-hore a dole ((hore aj dole medzera cca 1mm) ,ale ani na sirku.Keby to aspom sedelo na tu sirku ,ze clovek to uz nemusi nicim lepit.Ten pan ,odkoho to mam ,to ma priamo z ciech od mikbats a pisal ,ze ine sa na tento prut nedaju zohnat ,respektivne to nevedia zohnat.

                      NMíraP - Profil | St 19.2.2014 6:15:49

                      Peter94 >> Jiné se sehnat dají jak v Německu (1,5x6mm, 2x12mm, 3x22,5mm, 3x25mm, 4x20mm, 4x25mm,...), tak u Mikbaits. Taky jsem se ptal u Mikbaits na isotopy do bobinů viz obrázek.

                        NPeter94 - Profil | Út 18.2.2014 19:39:35

                        MíraP >> maju 12x1mm a na mikbaits cz maju pisane 15x2 co by presne pasovalo.kamarat mi ich kupoval na carp show a pisal som tym panom a pisali mi ze, to maju od mikbaits cz a ine sa ani nevyrabaju ,respektivne ine nevedia zohnat a ak chcem ,tak mi vratia peniaze.takze som si ich nechal ,ked sa ine nedaju zohnat a zalepim to tam niakym presvitnym silikonom.

                          NMichal-R - Profil | Út 18.2.2014 17:26:22

                          Peter94 >> Já jsem je lepil nějakým dvousložkovým lepidlem.Nesvítí moc,přirovnal bych je ke světlušce.Je to takový tuning.

                            NZdenal77 - Profil | Út 18.2.2014 13:23:53

                            Peter94 >> když to tam chytneš normálně tavnou pistolí určitě je neztratíš, to se neboj, udrží to koncové očko při nahozech tak tohle určitě taky.

                              NMíraP - Profil | Út 18.2.2014 12:44:21

                              Peter94 >> Jak velké jsou ty isotopy? Dle www stránek Mikbaits by měli být 2x15mm. Viděl jsem je naživo na FF2014 a přišlo mi že v drážce pasují dobře.

                                NPeter94 - Profil | Út 18.2.2014 12:33:06

                                A viete mi poradit ,ake lepidlo je nato najlepsie pouzit?Ma vobec niekto tieto svetielka ,na prutoch?Som sklamany ,ze to nevyrabaju bez toho ,aby som nato pouzil lepidlo.

                                  NMichal-R - Profil | Po 17.2.2014 18:49:33

                                  Peter94 >> Musíš je tam nalepit nějakým kvalitním lepidlem,sekundové lepidlo nedoporučuji.Ta cena je ale nějaká vyšší.

                                    NPeter94 - Profil | Po 17.2.2014 15:13:59

                                    Zdravim kamarat mi kupil izotopy do FS a vobec mi tam nepasuju.Su kratke a uzke.Vobec to tam nedrzi.Ma to tak byt ,alebo ho ojebali?Za stryri kusy som zaplatil 48e.Dakujem

                                      Nčervik7 - Profil | Ne 16.2.2014 19:59:14

                                      Jedna dnešní na oživení:)

                                        NMasaj - Profil | Ne 9.2.2014 21:14:42

                                        Reakce dnes nic?