Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Masaj - Profil | Ne 9.2.2014 20:50:39

Dnes jsem zkoušel poprvé proutky u vody a když srovnávám tak páteř i v 2,75lb je pevná a nemá žádné boční vibrace při nahazování. Zdolávání bohužel žádné nepřišlo, ale na první pohled prut pracuje v celé délce. Jediné co bych změnil na můj vkus je ta koncovka do konusu. Možná někdy v budoucnosti :)

    Masaj - Profil | Ne 9.2.2014 17:47:52

    Ani Daiwa, Fox a ostatní prostě slabota.Já si vybral a jsem spokojený. Kdyby dopadl každý jako já tak ok.

      černásmrt - Profil | Ne 9.2.2014 17:47:48

      Masaj >> Já koupil v sobotu dva kousky, takže asi doplnili zboží, za kolik ti dali kus?

        clarence - Profil | Ne 9.2.2014 17:40:54

        Masaj >> To se na teda na FF moc nezásobili my chtěli Sportex nebo Century,takže úplný howno.J

          Masaj - Profil | Ne 9.2.2014 17:08:25

          clarence >> FS New E-Class 12ft 2,75lb vzal jsem je v korku. Měl jsem štěstí byl jsem tam v pátek a chtěl jsem tři kousky a víc jich neměli.

            clarence - Profil | Ne 9.2.2014 17:02:19

            Masaj >> Nakoupili jsme až u Kordy tam měli skoro všechny typy ale zase jenom od každýho jenom jeden pár ale aspoň to.Nevím co máš za pruty ale já mám JRC Cocoon a zatím se tam vešli všechny pruty co jsem měl.J

              Masaj - Profil | Ne 9.2.2014 16:57:35

              clarence >> To máš recht, výběr tam teda nebil. Já měl, ale už vybráno a tam jsem jel skoro na tuty,že chci tyhle. Jen jsem jel vybrat libráž a vzít si je do ruky. Jinak bída a bída. Ted koukám na nějaké pouzdro. Do těch starších mi jdou na hovno dávat, mají jiou rozteč od navijáku ke konci prutu nežli staré rákosky a blbě se zakládají do futrálu.

                clarence - Profil | Ne 9.2.2014 16:50:04

                Masaj >> Tak to jsi měl štěstí,že jsi na FF pruty koupil my jsme tam kaprový pruty nesehnali až na pár až asi na tři vyjímky samý starý srágory.J

                  Masaj - Profil | Ne 9.2.2014 16:39:25

                  Michal-R >> Dnes už odzkoušeny na Labi. Bohužel ryba žádná.

                    Michal-R - Profil | Ne 9.2.2014 15:39:32

                    Masaj >> Budeš spokojen.

                      Masaj - Profil | Ne 9.2.2014 15:02:50

                      Tak výstava rozhodla.Po odzkoušení jsem neodolal a musel je koupit.

                        F.T.M. - Profil | So 25.1.2014 19:24:11

                        Peter94 >> Napiš e-mail Kučerovi na firmu a on ti určitě pomůže :-)))))

                          Taky - Profil | So 25.1.2014 19:20:06

                          Peter94 >> myslíš že to potřebuješ ??:-)

                            Peter94 - Profil | So 25.1.2014 16:03:40

                            pjarmil >> To mi je jasne ,ale tam to neponukaju.Dva krat som im pisal a ani raz neodpisali ,ci mi to vedia zohnat kokoti...

                              pjarmil - Profil | So 25.1.2014 12:41:22

                              Peter94 >> ale mikbaits ma shop i pro SK

                                Peter94 - Profil | So 25.1.2014 10:47:08

                                Pani ,da sa na niakom eshope na slovensku kupit tie svetielka do free spiritov?Nikde som to nenasiel.Jedine kde to maju je na mikbaits.cz
                                Dakujem

                                  fotojakes - Profil | Út 21.1.2014 12:49:09

                                  Tomajo >> asi tak:-)

                                    Tomajo - Profil | Út 21.1.2014 12:46:55

                                    fotojakes >> vočko sem vočko tam :-) Hlavne ze drzej

                                      fotojakes - Profil | Út 21.1.2014 12:38:41

                                      Peter94 >> ta moje informace je přímo od výrobce:-) Ono v tom bude dost zmatku, protože ten výrobce Alps je znám spíše sedly na pruty a také díky tomu, že mezi očky Alps SiC-lite a Fuji SiC není krom loga téměř žádný rozdíl:-)

                                        Peter94 - Profil | Út 21.1.2014 12:33:44

                                        fotojakes >> Ja som cital aj tu diskusiu ,ale preto som sa opytal ,lebo predajca v rybarskych mi zase povedal iny nazov ,ale uz si ho nepamatam.