Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

fotojakes - Profil | Út 21.1.2014 11:52:54

Peter94 >> kdyby si přečetl recenze čtenářů pod recenzí, tak se to dočteš. Přesný název je Alps SiC-lite, ale je to vlastně úplně to samé co FUJI:-)

"Protože lze vložit jen jeden příspěvek, tak vysvětlím ta očka, protože skutečně došlo k omylu (informační šum mezi výrobcem a distributorem od kterého jsem informace čerpal). Opravdu se nejedná o Fuji očka, ale v podstatě totožná očka jiného výrobce (Alps), jak už napsal Ladiis. Přesný název oček je Alps SiC-lite.

SiC označuje materiál vložky očka (Karbid křemíku), proto mi přišli i stejné, ač je na nožičkách vyraženo jiné logo.

Za chybu se omlouvám a děkuji za upozornění. "

    smike - Profil | Út 21.1.2014 8:03:44

    Taky >> zdar.zeptej se uživatele Tomajo, co vím, tak má 3,25 i 2,75 lbs.já mám 3,25 lbs a 12 ft a pro tuto libráž jsem se rozhodnul proto, že s 2,75 lbs a 100 g olovem bych se bál švihu do plných.12,6 bude asi na zdolávačku lepší, na nához je to individuální, to má každý rybář jiné.

      Taky - Profil | Út 21.1.2014 7:52:56

      Zdravím Pánové. Mám dotaz na vás majitele. Jak jste schopni dohodit s 2,75lb a jak s 3,25lb ?? A když by si někdo pořizoval 3,25lb jaký je rozdíl mezi 12 stop a 12,6stop pro hod a zdolavacku?? Díky

        Peter94 - Profil | Út 21.1.2014 7:15:31

        Vsade pisu ,ze to ma FUJI ocka ,co je sprostost.Ake to ma vlastne ocka?Za tie peniaze tam mohli dat Fuji ocka.

          smike - Profil | Čt 16.1.2014 6:26:26

          culis >> to zjistíš až při vlastní rybařině, jestli ti vyhovují.já je předtím, než jsem je pořizoval, vyzkoušel (měl jsem je půjčené na víkend od kolegy).na nějaké tahání násaďáků to asi není, ale i 5 kg kapra si vychutnáš.záleží, co pro tebe znamená vychutnat si zdolávání.jasně, že to není zdolávačka jako FBS, ale s tím zase nemáš šanci nahodit tam, kam to potřebuju dostat s Free Spirit

            roce - Profil | St 15.1.2014 19:59:02

            MíraP >> tam taky frčím :-))

              MíraP - Profil | St 15.1.2014 19:42:25

              roce >> Jojo, už mi svrbí prsty. Koukal jsem, že frčíš na carpshow na Moravu. Já musím vydržet až na FF.

                roce - Profil | St 15.1.2014 18:22:32

                MíraP >> už je třeba vyrazit co? :-)

                  MíraP - Profil | St 15.1.2014 9:45:26

                  culis >> Taky jsem původně koupil 3,25 lb, přijel domů a porovnal je s tím co jsem měl před tím. Zjistil jsem, že jsou na mne tvrdé a druhý den jsem je mazal vyměnit za 2,75 lb a jsem spokojený. Já chtěl pruty hlavně na zdolávání. Nahazovat plně švihem do dálky ze zdravotních důvodů nemohu, tak si alespoň vychutnám pěkně ohnutý klacek. Předtím jsem měl SPRO 3 lb a ten byl ještě měkčí než nynější můj eclass 2,75 lb.

                    sidneyv - Profil | St 15.1.2014 8:28:59

                    culis >> to zistis sam, ci su tvrde alebo nie na zdolavanie. ale teraz uz neskoro plakat, ked ich uz mas doma. ja mam 3,25lbs a ano, podla mna nie su to prave orechove na zdolavanie:)

                      culis - Profil | Út 14.1.2014 15:26:31

                      Zdar tak aj ja mám nové pruty New E-Class 12‘ (3,60m) 3,25lb 40mm
                      Mam taku malu dilemu či som nekúpil moc tvrdé pri zdolávaní ale nahadzuje sa s nima perfekne. Nechytal som na ne, tak neviem aké budu v akcii.

                        Peter94 - Profil | Po 6.1.2014 9:57:38

                        Foto

                          culis - Profil | Út 17.12.2013 22:26:28

                          Zdar
                          Tak to by som aj ja rád vedel, ale su také masinky na popis na kov, ale nemam v tom skušenosti

                            Peter94 - Profil | Út 17.12.2013 8:39:13

                            Vcera mi uz konecne prisli.Da sa na tu kovovu koncovku ,nieco bezproblemov vygravirovat?Mate s tym niake skusenosti?Dakujem

                              Peter94 - Profil | St 4.12.2013 9:15:54

                              culis >> Objednaval som v eshope
                              www.rybarovsvet.sk
                              Maju tam 15% zlavu na vsetok sortiment a chvala bohu tam mali aj tieto pruty.Cena 190e/kus.2,75lb,3,6m.
                              Som velmi spokojny s cenou.

                                culis - Profil | Út 3.12.2013 20:49:15

                                Peter94 >> A ake si objednal ??

                                  Peter94 - Profil | Út 3.12.2013 12:08:04

                                  Tak pruty objednane,uz sa na ne tesim,ale neviem ,ci pridu este v tomto roku.

                                    kritik - Profil | Čt 28.11.2013 16:48:54

                                    sidneyv >> Solar dělá i rohatinky, určené na slaboučké pruty. Kamarád má Venomy a drží v nich jak přibitý....
                                    http://www.fishinginvest.cz/obchod/solar/rohatinky-​klipy/solar-adjustable-back-rest-small-klip-na-prut​y-zadni-novinka-2013

                                      culis - Profil | Čt 28.11.2013 9:45:52

                                      Zdar tak ja mám týto
                                      http://www.fishmarket.sk/index.php?action=detail&id​ecko=9614&obchod=1&id_kateg=154&podkat=3&vyr_naz=MA​D&dostup_naz=Skladom
                                      Ale teraz som kúpil nové pruty E-class tak neviem ako to bude sedieť v nich

                                        roce - Profil | St 27.11.2013 17:13:38

                                        sidneyv >> no tip sem ti nedal :-((,ale do toho od Solaru FBS nedrží.Mám to upravené a bez podložek,dělal mi to známej....docela dobrý byly ty rohatinky s gumovými kuličkami,ale po čase ta guma zpuchří a pak špiní.Takže vlastně taky sleduji,zda se tu neobjeví něco nového lepšího.Zatím