Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

NPepison - Profil | Po 21.10.2013 18:30:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Stika...

    NPepison - Profil | Po 21.10.2013 18:25:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    par dnu zpet.... prvni losos v zivote. do te chvile jsem si myslel ze ma sumec silu :-D

      NPYTLAKS - Profil | Po 21.10.2013 8:59:26

      kolib >> ne,to je ze včerejška:-))

        Nkolib - Profil | Po 21.10.2013 8:47:32

        PYTLAKS >> to je z těch závodů?

          NPYTLAKS - Profil | Ne 20.10.2013 19:27:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          jde to:-))

            Nkolib - Profil | Pá 18.10.2013 10:35:28

            Pepison >> tak běž koupit do obchodu šnůru a vybouchej nějaké lososy..

              NPepison - Profil | Pá 18.10.2013 10:29:38

              PYTLAKS >> nene... Mam navin neco pres 100m a reka ma 90m uz si nenecham vytocit snuru nebo kkrapnout ventku... To tu je casto.

                NPYTLAKS - Profil | Pá 18.10.2013 10:04:36

                Pepison >> tak lapej lososy

                  NPepison - Profil | Pá 18.10.2013 9:20:13

                  PYTLAKS >> no moraci tady jsou fakt mali... Ale lososaci to jsou torpeda

                    NPYTLAKS - Profil | Pá 18.10.2013 7:47:49

                    Pepison >> co to tam jsou za prcci:-)))

                      Nkolib - Profil | Pá 18.10.2013 7:38:06

                      Pepison >> pěkné:-) a co ti lososi?

                        NPepison - Profil | Čt 17.10.2013 23:35:48

                        PYTLAKS >> 83...

                          NPYTLAKS - Profil | Čt 17.10.2013 22:50:34

                          Pepison >> kolik měla ta velká štika

                            NPepison - Profil | Čt 17.10.2013 22:46:10

                            PYTLAKS >> no ale ja je zeru.... Nejsem vegous.... Ale muzu to fotit na betone. 😉

                              NPYTLAKS - Profil | Čt 17.10.2013 22:30:34

                              Pepison >> ten okyš je buď tak velký nebo ten mořák tak malý:-))to nevíš,že za fotky mrtvých ryb na trávě budeš na mrku ukamenován?.)))

                                NPepison - Profil | Čt 17.10.2013 18:29:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                jde to ...

                                  NPYTLAKS - Profil | St 16.10.2013 15:29:10

                                  Leorim >> co to sbíráš za prašivky:-))

                                    NLeorim - Profil | St 16.10.2013 13:37:24

                                    Tak dneska se do práce nešlo ale v lese jsem byl zase...
                                    Nějaký suchohřiby a k překvapení pár doslova oblud praváků ale uplně zdravých nej. vážil 60dkg řízky byly dobrý na to že před chvílí ještě rostl ten na první a druhý foto :D

                                      NPYTLAKS - Profil | St 16.10.2013 7:22:01

                                      bremic >> myslíš tu gumu?to je 2cm relax:-))

                                        Nbremic - Profil | St 16.10.2013 6:40:46

                                        PYTLAKS >> vypadá to jako kus rohlíku :D

                                          Červené karty: Moojay