Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

PYTLAKS - Profil | Ne 13.10.2013 22:12:16

Leorim >> takže se dařilo na všech frontách:-))

    Leorim - Profil | Ne 13.10.2013 22:05:52

    PYTLAKS >> taky jsem dneska byl se ženskou a našli jsme plech suchohřibů...ráno jsem čubl kapříka celkem to dneska šlo :D

      PYTLAKS - Profil | Ne 13.10.2013 18:00:07

      hřiby se moc neukazovaly,tak jsme to vzdali a vzali ventky a šli na ně

        PYTLAKS - Profil | Ne 13.10.2013 17:58:10

        bremic >> bílé kopyto:-)))

          bremic - Profil | Ne 13.10.2013 17:57:08

          PYTLAKS >> co to je za nástrahu?

            PYTLAKS - Profil | Ne 13.10.2013 15:12:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            tak dnes ul vláčka po lese a jeden ul zubáč:-))

              PYTLAKS - Profil | Ne 6.10.2013 10:17:19

              Leorim >> tak něco namasař:-))

                Leorim - Profil | Ne 6.10.2013 9:49:00

                Tak já du za chvilu na násadáky..včera byl výlov tak něco třeba čubnu :D
                Počasí celkem dobrý o proti včerejšku ...

                  PYTLAKS - Profil | St 2.10.2013 19:11:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  bremic >> už jsou vyškvařené

                    bremic - Profil | St 2.10.2013 15:34:58

                    PYTLAKS >> Souhlas. Praváka mám nejraději jen jako ovar. Povařit ve slané vodě. Popepřit, dosolit a hořčice.

                      PYTLAKS - Profil | Út 1.10.2013 19:51:55

                      Leorim >> už je budu pomalu dávat do sádla:-)),jinak pravák je pěkný hřib jen na pohled,jinak bez chuti,raději sucháča:-))

                        Leorim - Profil | Út 1.10.2013 12:02:11

                        PYTLAKS >> závidím, u nás po pravákách ani památka..václavky rostou dost..ostatní houby(rysci,babky atd...) švihl mráz...včera jsem nasbíral žampiony na pastvině..dneska jsou karbanátky za chvilu du na ně...

                          PYTLAKS - Profil | Ne 29.9.2013 19:21:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          bremic >> :-))),jen je dobře vysmaž než je zavaříš:-))něco málo bylo,ale taky slabota,jen třičtvrtě koše,jinak praváků a sucháčů spousta

                            bremic - Profil | Ne 29.9.2013 10:31:11

                            PYTLAKS >> Já byl včera. Něco málo u nás je, ale žádný jatka :) Dal jsem na Tebe a šli do sádla..

                              PYTLAKS - Profil | Ne 29.9.2013 9:39:03

                              Leorim >> já vyrážím za chvílu do lesa,ogar hlásil,že je hodně václavek:-))

                                Leorim - Profil | So 28.9.2013 15:41:25

                                tak jsem dneska byl asi na 3h u vody a jen jeden cejn...seděl jsem ve stínu a nějak jsem to podcenil=zmrzlej jak hovno :)) ted se du nacpat segedináku :)) příště už du vyzkoušet rači ty candáty

                                  PYTLAKS - Profil | Pá 27.9.2013 20:35:07

                                  bremic >> no právě,ani dívat,ani neúčastnit.-))

                                    bremic - Profil | Pá 27.9.2013 20:31:25

                                    PYTLAKS >> :D proti gustu......:)))

                                      PYTLAKS - Profil | Pá 27.9.2013 19:55:57

                                      bremic >> padesátníků?:-))))

                                        bremic - Profil | Pá 27.9.2013 9:18:45

                                        PYTLAKS >> dívat se na swingers párty je taky něco jinýho než se jí zůčastnit :))

                                          Červené karty: Moojay