Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

NPYTLAKS - Profil | Pá 27.9.2013 7:53:49

bremic >> možná jo,ale jak jsem vždycky viděl ty maďary jak tam vaří kapry a štiky,tak bych si to teda asi nedal

    Nbremic - Profil | Pá 27.9.2013 4:56:46

    PYTLAKS >> tak to musíš rozhodně někdy zkusit...guláš ze sumce je vyhlášenou pochoutkou...můj strýc jednou vůbec netušil že dostal na oběd sumčí guláš a jak se olizoval. Kdybych mu řekl dopředu že je to z ryby ukrojil by si radši chleba z Kauflandu :)

      Nfreddys - Profil | Čt 26.9.2013 22:03:31

      bremic >> Fíha, tak ač nejsem houbovej...toto bych si nechal líbit.

        NPYTLAKS - Profil | Čt 26.9.2013 19:48:53

        bremic >> vařenou rybu moc nerad.-)),to už raději to vepřové:-))

          Nbremic - Profil | Čt 26.9.2013 19:44:50

          PYTLAKS >> tož je tam taky kilo vepřovýho :) kdyby byl sumec dal bych tam sumca....to je velká bašta

            NPYTLAKS - Profil | Čt 26.9.2013 19:28:40

            bremic >> tož to jo:-))),ale už jsem přehřibovaný:-))

              NPYTLAKS - Profil | Čt 26.9.2013 19:28:04

              Leorim >> byl jsem na chvílu v lese,cosi bylo,praváky,sucháče a václavky:-)),ale nechal jsem to všechno tchánovi,takže si budu muset dojít do lesa zase,ale václavek bylo tak na vaječinu,ne do sádla

                Nbremic - Profil | Čt 26.9.2013 17:31:28

                trocha holubinek a suchohříbků :)...ještě není dovařenej

                  NLeorim - Profil | Čt 26.9.2013 17:02:28

                  PYTLAKS >> :D aha tak ten už nevyfotím:D leda až zase něco nasbíráme a bude další tak ho blejsknu .))

                    NPYTLAKS - Profil | Čt 26.9.2013 13:49:31

                    Leorim >> guláš:-)))ne hřiby

                      NLeorim - Profil | Čt 26.9.2013 13:38:55

                      PYTLAKS >> nefotil jsem je, ale můžu vyfotit až na nějaký zase narazím...

                        NPYTLAKS - Profil | St 25.9.2013 19:26:23

                        Leorim >> zkus,foto není?:-))

                          NLeorim - Profil | St 25.9.2013 19:25:52

                          PYTLAKS >> václavky už začínají dneska byl guláš a dobrej....příště vyzkouším ten tvůj recept :))

                            NPYTLAKS - Profil | St 18.9.2013 19:56:24

                            Leorim >> u nás je kosa jak z nosa,sice přes den vylézlo slunko,ale na moc dlůho to nebylo

                              NLeorim - Profil | St 18.9.2013 19:05:32

                              PYTLAKS >> vyzkouším díky...ještě teda nerostou ale určitě začnou :)
                              Du chrápat včera jsem byl v hospodě do půlnoci a ráno do práce...pořádně jsem nespal....
                              Jinak u nás od rána chčije v lese nachcáno už fest (já jsem byl taky jak houba) ted teplo a začne houbařskej ráj..možná když bude teplo.

                                NPYTLAKS - Profil | St 18.9.2013 18:57:55

                                Leorim >> není na tom nic složitého,václavky očistíš a případně nakrájíš,já to dělám v teflonové remosce,dám sádlo a přisypu václavky,posolím a přidám kmín,pomalu smažím abych dostal co nejvíc vody ven,jak máš hotovo,tak opatrně dávám do přesnídávkových sklenek,je to tak dávka na čtyři vejce,na 85 stupňů zavařuju v horkovzdušné troubě 30 minut na druhý den opakuju na 25 minut

                                  NLeorim - Profil | St 18.9.2013 18:52:37

                                  PYTLAKS >> poprosil bych tě o ten recept na ty václavky když tak SZ díky :D

                                    NPYTLAKS - Profil | Po 16.9.2013 21:54:32

                                    Leorim >> tož aspoň cosi máš,já babky,strakoše,masláky nesbírám,jen pokud je někdo chce,já to všechno většinou rozdám,nechce se mi s tím párat,ale každý rok si udělám pár sklenek malých praváků a sucháču nakyselo,václavky do sádla,to musí být a pak něco nasuším,hlavně sinále a sucháče,když je sucho,tak kozáky a pany,jinak je to bláto

                                      NLeorim - Profil | Po 16.9.2013 21:45:56

                                      PYTLAKS >> jj z hub se dá udělat spousta věcí taky je máme rádi...nejvíc mě asi chutnají bedle na řízek a guláš je taky výbornej, tož i smaženica :D
                                      Tady za cca 30min při odskočení v práci do smrčiny(Hřiby strakoši + klouzci ) a ještě asi půl plechu...pravák žádnej jen pár starejch bačkor a ted začínají růst ryzci-taky dobrá houba na guláš i zavářku....
                                      Mám to trochu zasraný neočištěný neměl jsem nůž :D

                                        NPYTLAKS - Profil | Po 16.9.2013 21:04:34

                                        Leorim >> taky,ale hlavně je dusím na sádle a pak zavařuju do sklenek,pak máš vaječinu jak čerstvů

                                          Červené karty: Moojay