Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

NLeorim - Profil | Po 16.9.2013 20:59:52

PYTLAKS >> co děláš z václavek guláš?

    NPYTLAKS - Profil | Po 16.9.2013 18:48:16

    Leorim >> tak tu prší s přestávkama celý den,na půl hoďky vyleze slunko,pak zaleze a prší,lesy sů vybrané,doufám,že se to ještě vzpamatuje,ještě jsem nenarazil na václavky

      NLeorim - Profil | Po 16.9.2013 18:46:14

      PYTLAKS >> kurna nádhera....u nás se hříbkům moc nechce vylejzat....snad to začne... momentálně zase prší....

        NPYTLAKS - Profil | Po 16.9.2013 14:43:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        včera byl hřibolov velice úspěšný:-)))

          NPYTLAKS - Profil | Ne 15.9.2013 10:03:14

          Leorim >> no vidíš,vy tomu říkáte burčák a my zkvašená hroznová šťáva dle nařízení nějakého úředníka

            NLeorim - Profil | Ne 15.9.2013 9:54:57

            Tak já jsem to včera zakončil na vinobraní to míchání piva a burčáku udělalo svoje :D

              NPYTLAKS - Profil | Ne 15.9.2013 8:58:19

              bremic >> u nás to samé,ale s tím řvaním to bylo v klidu,asi máme u nás civilizovanější houbaře:-))))

                Nbremic - Profil | Ne 15.9.2013 7:13:51

                PYTLAKS >> :) Taky jsem si vyrazil v tom největším lijáku v domění že v lese nebudou Moderní a wostří houbaři....kdepak svět se v prdel obrací. Přesně jak v Ecce Homo Homolka to tam na sebe pořvávalo....:(

                  NPYTLAKS - Profil | So 14.9.2013 18:14:20

                  Leorim >>výměna za kořenovku:-))

                    NPYTLAKS - Profil | So 14.9.2013 17:34:56

                    Leorim >> tak tu tež je lidí jak sraček,dnes pršelo a lidí hafo,dnes slabší úlovek,ale chodil jsem jen ve vysokém,do hůšťa se mi nechtělo

                      NLeorim - Profil | So 14.9.2013 16:50:40

                      PYTLAKS >> to je slušnej ulovek :D u nás ted taky rostou ale lidí všude mraky...
                      Jinak dneska ryby nebraly chytil jsem jen jednoho menšího kapra jinak ani potah a ještě jsem zmokl...
                      Zítra to vidím taky na houby...

                        NPYTLAKS - Profil | So 14.9.2013 8:43:14

                        Leorim >> chodím do lesa,na ryby teď nee

                          NLeorim - Profil | So 14.9.2013 5:28:19

                          Tak jedu na ně počasí takový pochybný...včera jsem si na večer spařil řepku a dneska ráno jsem šikovně rozsypal řepku po celý kuchyni umíte si představit jak to asi vypadalo a to už není pátek 13ho :D
                          Snad aspoň zabere nějakej ten kapřoun...

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 1.9.2013 9:42:25

                            Leorim >> někde o tom psali a bylo to i ve zprávách v rádiu:-)))

                              NLeorim - Profil | Ne 1.9.2013 9:41:38

                              PYTLAKS >> To je tam opravdu tak špatné? no aspoň tam máte trofejové ryby :D

                                NPYTLAKS - Profil | Ne 1.9.2013 9:03:02

                                Leorim >> nesmí být z labe,tam jsou plné rtuti,tak možná i proto jsou tam nadprůměrně těžké:-)))

                                  NLeorim - Profil | Ne 1.9.2013 5:08:39

                                  dada11 >> jj ryby jsou dobrý a když se umí připravit o to víc....

                                    NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 21:09:18

                                    dada11 >> to je dobře:-))

                                      Ndada11 - Profil | So 31.8.2013 21:05:37

                                      PYTLAKS >> Sním za dva :-).A ryby chutnaj celé mé rodině.

                                        NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 20:37:29

                                        dada11 >> dvacet úhořů je málo?:-))

                                          Červené karty: Moojay