Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

Ndada11 - Profil | So 31.8.2013 20:34:12

PYTLAKS >> Sám mám málo :-).

    NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 19:45:06

    dada11 >> tajnůstkáři:-))

      Ndada11 - Profil | So 31.8.2013 19:13:22

      Leorim >> Máš to tam :-).

        NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 19:02:17

        bremic >> tož to jo teda:-)),pak bečí,že tam prd majů:-))

          Nbremic - Profil | So 31.8.2013 18:10:49

          PYTLAKS >> hned ne...trvá to asi čtrnáct dnů a pak je klid.

            NLeorim - Profil | So 31.8.2013 17:50:53

            dada11 >> a jeje tak vidím že se to tam pořád nezměnilo škoda týhle mouchy jinak pěkná voda možná tam zajedu na ty candoše kdybys doporučil nějaký místo + vzdálenost kam to házet uvítám to..... neboj já ti je tam nevyčubu:D vlastně ani nevím jestli tam pojedu pořád mě táhne Gabčíkovo tam jsem dostal svůj rekord 75cm candoša....ale když tak do SZ díky

              NLeorim - Profil | So 31.8.2013 17:47:47

              PYTLAKS >> tak de vo to na co jsou ti kapří zvyklí ale kdyby to tam člověk močil třeba celou noc nonstop do rána tak se třeba něco splete....a vovovo vo tom to je :))

                Ndada11 - Profil | So 31.8.2013 17:17:06

                Leorim >> Ano :-). Markovka u mě vede. I když někdy ty hádky a vykradený auta mě ser!ou.

                  NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 17:11:14

                  Leorim >> tak to je teda nářez:-))obyč hrách dal naprdel nadupaným peletám:-))

                    NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 17:10:16

                    bremic >> četl jsem v nějaké diskusi tady,že je to tam hned vybrané po vysazení

                      Nfajanek - Profil | So 31.8.2013 17:09:09

                      Mě se u nás na MP chytá fajn. Ryby se drží v nadjezí těsně u přepadu přes jez a čekají co jim voda přinese. Včera jim přinesla moje mušky a nej rybou byl potočák 40cm. Jinak pár kapříků, tloušti, plotice, podoustve... Řekl bych že lepší rybařina jak za celý léto kdy mi to moc nebralo.

                        NLeorim - Profil | So 31.8.2013 16:16:46

                        PYTLAKS >> Všechno na hrách pelety jsem tam měl jen asi 4h ve vodě a nic jen padák ale ani jsem nesekal..

                          Nbremic - Profil | So 31.8.2013 15:47:11

                          PYTLAKS >> Na jaře jsem párkrát byl....ale moc lidí takže nic pro mně :)

                            NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 13:56:25

                            dada11 >> když to jde,tak není co řešit:-))

                              NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 13:56:01

                              Leorim >> pěkná práce:-))kolik na pelety a kolik na hrách:-))

                                NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 13:55:21

                                bremic >> ty jezdíš i na krčmáň?

                                  NLeorim - Profil | So 31.8.2013 13:37:33

                                  dada11 >> čau :D candoše si čubal na Markovce? Taky se chystám asi příští víkend že je vyzkouším přemluvit a nevím právě jestli mám prubnout Markovku nebo Gabčíkovo...

                                    NLeorim - Profil | So 31.8.2013 13:34:26

                                    V pořadí 52cm-58cm-63cm to byli ti nej. co jsem vytáhl..jinak 50tek spousta...sousedi už mě vedle málem sežrali jen jsem slyšel zase má dalšího...dobré to bylo....:D
                                    Příště se chcu zaměřit na candoše..

                                      Ndada11 - Profil | So 31.8.2013 13:15:31

                                      bremic - >> Mě dobře, dneska amur 72cm +-6kg a pět candátů, největší 53cm :-).

                                        NLeorim - Profil | So 31.8.2013 13:11:39

                                        Tak jsem doma dobrá chytačka :D Řekl jsem si že musím taky něco vyblejsknout :D

                                          Červené karty: Moojay