Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

Nbremic - Profil | So 31.8.2013 12:09:27

PYTLAKS >> Na krčmani si kapři kuku skoro nevšimli....až hrách je dostal :)

    NPYTLAKS - Profil | So 31.8.2013 7:18:09

    Leorim >> na větší potřebuješ selektivní koule od renomovaných výrobců:-))))pelety a hrách jsou podřadné:-))ty jsi sklidil hektar hrachu nebo co,že furt vaříš hrách místo kukuřice:-))

      NLeorim - Profil | Pá 30.8.2013 10:21:33

      Tak hrách už se vaří a vyrážím na ně budu tam přes noc snad se něco chytí beru sebou i pelety tak to vyzkouším třeba se nějakej větší splete...:D

        NPYTLAKS - Profil | Čt 29.8.2013 15:20:48

        Leorim >> jsou to růry od koberců atd:-)),candát i štika se určitě splete,ale teď se k nim probojovat přes mraky rybiček a potěru není tak jednoduché:-))

          NLeorim - Profil | Čt 29.8.2013 13:07:10

          PYTLAKS >> tak nějakej zubáč by se mohl splést :D.
          Prut dneska dorazil tak su rád že to tak dopadlo..měli to teda precizně zabalený v takovým tubusu papírovým....a já si pořád říkal jak posílají pruty po netu aby se jim nic při přepravě nestalo :D

            NPYTLAKS - Profil | Čt 29.8.2013 7:30:31

            Leorim >> bacha na lehátko:-))na dravce je ještě teplo,teda kromě sumů:-))

              NLeorim - Profil | St 28.8.2013 15:35:23

              PYTLAKS >> jj to jsem:)) psal jsem včera Email do jejich prodejny jak to pokračuje a dneska mi přišla odpověd: Dobrý den, dnes byl převezen na prodejnu Břeclav kde si jej můžete
              vyzvednout. Mějte se sweetfish tým............

              Už jsem si říkal tak to neuznali tak jsem zavolal a byl mile překvapen ještě že tak....tak v pátek podniknu asi výpravu ''poslední '' rybačku přes noc kdy se může ještě do 00.00.
              Potom se zaměřím na dravce :D

                NPYTLAKS - Profil | St 28.8.2013 14:47:09

                Leorim >> tak to buď rád:-))

                  NLeorim - Profil | St 28.8.2013 14:46:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  PYTLAKS >> Tak reklamace prutu uznaná a dostanu novej díl...do pátku by měl být doma....ted přemejšlím jestli si pruty nechat nebo je prodat ale asi si je nechám a budu dávat menší koule a nebudu nahazovat lehátka....

                    NPYTLAKS - Profil | Ne 25.8.2013 14:27:04

                    Leorim >> u nás zatím taky nic,doufám,že to dojde v noci a do rána se vyprší ať můžeme jít dělat:-))

                      NLeorim - Profil | Ne 25.8.2013 14:12:15

                      PYTLAKS >> už jsem letos bedle na oběd měl, ale od tý doby ani prd jak na poušti....snad zaprší kecají že všude prší a tady jen pár kapek a už je zase sucho

                        NPYTLAKS - Profil | Ne 25.8.2013 14:00:15

                        Leorim >> na bedle je ještě čas

                          NLeorim - Profil | Ne 25.8.2013 13:59:07

                          PYTLAKS >> aspoň nějaká houba...u nás nenajdeš ani prašivku...kurna jak já bych si dal řízek z bedle..):

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 25.8.2013 13:30:09

                            Leorim >> no vidíš to,já jsem byl s ogarama v lese,4 hříbky a sucho,večer si uděláme s pepisonem srnčí gulášek a na ryby zapomenem:-))

                              NPYTLAKS - Profil | Ne 25.8.2013 13:28:13

                              bremic >> nebo po sklepovsku,pětka je taky pěkná známka,taková kulaťoučká.-))

                                NLeorim - Profil | Ne 25.8.2013 12:52:10

                                PYTLAKS >> já byl dneska od 5 ráno a taky žádnej zázrak asi ta změna počasí...chytl jsem jen 5 kaprů nej 50cm a jednoho zatím letos nej. cejna 58cm chtěl jsem ho vyfotit ale byl jsem nějakej línej...

                                  Nbremic - Profil | Ne 25.8.2013 9:31:37

                                  PYTLAKS >> Musíš to podat po svěrákovo-smoljakovsku: od první pěkné nuly :)

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 25.8.2013 9:25:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    včera nás od první nuly nezachránila ani přítomnost malého lodivoda:-))

                                      Nbremic - Profil | Út 20.8.2013 19:49:57

                                      freddys >> Moje první mírová chycená ryba byla ostroretka a z Bečvy. Akorát jsem se tenkrát coby dítko nějak netrefil do hájení :)

                                        Nfreddys - Profil | Út 20.8.2013 18:00:48

                                        bremic >> Se mu ani nedivím. Sem tam chytal dvakrát a úplně mě ta řeka dostala. Když sem tam chytl svoji první ostroretku v životě, tak sem taky toužil mít u nás takovou řeku. Naštěstí ta naše stará dobrá Cidlina má též svoje kouzlo.

                                          Červené karty: Moojay