Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

Nbremic - Profil | Po 19.8.2013 16:15:35

V sobotu jsem se vrátil trochu do mladších let když jsem si vyrazil začudlařit na Bečvu nad Přerov. Totální relax s ouklejkama a piditlouštíkama. Marně jsem doufal v nějakého hrouzka, ale ten se nepodařil. Synátor byl z Bečvy tak vykulenej, že se tam chce odstěhovat....taková řeka mi v těch opičích horách schází....

    NPYTLAKS - Profil | Ne 18.8.2013 22:34:03

    freddys >> došly rousky a žádná nástražka se nám nepovedla a to jich je tam plno,ale neměli jsme na ně vercajk,tak jsme taky balili předčasně,možná později by se dalo něco většího přemluvit

      Nfreddys - Profil | Ne 18.8.2013 22:29:21

      PYTLAKS >> Jo, tlouštík. U nás jedna z mála ryb, co jdou cíleně lovit na suchou. Braly takový průměrný kousky a pak tenhle obr. Toho sem musel vyfotit.

        NPYTLAKS - Profil | Ne 18.8.2013 22:22:19

        freddys >> to je malý jeleček ne?pěkná rybky

          Nfreddys - Profil | Ne 18.8.2013 22:16:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          PYTLAKS >> Z toho si nic nedělej. Sem byl muškařit a jak to dopadlo...

            NPYTLAKS - Profil | Ne 18.8.2013 22:00:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jde to ale dře to,místo aby se ryby zvětšoval,tak se jaksi zmenšujou

              NPYTLAKS - Profil | Čt 15.8.2013 21:29:07

              Leorim >> u nás sa říká,některé baby sů všecky stejné:-))

                NLeorim - Profil | Čt 15.8.2013 21:27:50

                PYTLAKS >> jj tak přesně to mám i s mojí :)) ty ženský jsou všechny stejný :))

                  NPYTLAKS - Profil | Čt 15.8.2013 19:33:43

                  Leorim >> to já mám to samé,ale sportem to nenazívám,je to dřina a moja mi nikdy nechce věřit jak se vrátím z víkendovky a jsem rád že se okoupu a zdřímnu,pak cosi mrčí,cos dělal na těch rybách:-))

                    NLeorim - Profil | Čt 15.8.2013 19:16:57

                    PYTLAKS >> relaxace jak kdy bejvám sedřenej víc jak z práce když jedu přes noc....ale tak někdy si člověk odpočne a jak říkáš odreaguje....jenom tahání těch krámů k a od vody to je někdy pořádnej sport že se potím až na prdeli :D

                      NPYTLAKS - Profil | Čt 15.8.2013 19:06:40

                      Leorim >> pro mě opravdu není rybařina sport,je to relaxace,ikdyž někdy velice únavná a sebedestruktivní:-))

                        NLeorim - Profil | Čt 15.8.2013 12:54:54

                        PYTLAKS >> jj svatá pravda vono jednou když jsem se při náhozu zachytil vo keř tak to neodnesl prut ale pomale mi to ufiklo prst-a sakra špatně se to hojilo a bylo po nahazování druhou rukou mi to nejde:D a pak že není rybařina sport jak někteří lidi tvrdí :D

                          NLeorim - Profil | St 14.8.2013 19:40:23

                          freddys >> jj vo tom to je každý chytá jak ho to v ten okamžik baví....mě ted chytli kapři ale dravci mě baví taky moc...ale letos po pár vycházkách na dravcích a bez uspěchu jsu nějakej znechucenej a raději jezdím na kapry kde vím že něco příjde a nebudu bez záběru možná mě to bude pak srát že jsem chodil málo na dravce ale to se třeba ještě dožene :D Potřeboval bych na kaprech pořádně vyhořet a to bych pak utíkal na dravce jen by se za mnou prášilo :D

                            NPYTLAKS - Profil | St 14.8.2013 19:39:23

                            Leorim >> a teď platí to pořekadlo,dvakrát měř atd:-))aspoň vidíš,že to nevymysleli pro srandu králíkům:-))

                              NLeorim - Profil | St 14.8.2013 19:34:54

                              PYTLAKS >> to dělám ale po ránu se zalepenejma vočima a s něčím v krvi to není sranda :D

                                Nfreddys - Profil | St 14.8.2013 18:47:08

                                Leorim >> Jo dík, jak píšeš, každá rybařina má své kouzlo. Zrovna jdu protáhnout mušák, tak uvidíme, jestli sem to nezapomněl.

                                  NPYTLAKS - Profil | St 14.8.2013 18:10:01

                                  Leorim >> se musíš i sem tam před náhozem otočit:-)))

                                    NLeorim - Profil | St 14.8.2013 18:02:23

                                    PYTLAKS >> :D jj i to se stane :D

                                      NPYTLAKS - Profil | St 14.8.2013 16:23:02

                                      Leorim >> sportex je železná košile,takže jistota:-)),pokud nenatrefíš na zmetka nebo s ním nebudeš nahazovat lehátka,tak je to v klidu

                                        NLeorim - Profil | St 14.8.2013 15:22:34

                                        PYTLAKS >> jj bylo by to dobré ale když to neuznají tak nic nenadělám a letos už dochytám s tím co mám a pak se uvidí jestli koupím znova 1ks Entity-ale ve 3.5lb, nebo půjdu do něčeho jinýho (Sportex Specimen Carp II ) :D

                                          Červené karty: Moojay