Jak Vám jde rybolov při současném počasí ?

Chytáte ze dna nebo ze sloupce?
Autor diskuse: bremic - Profil , 4.7.2012 všeobecné - ostatní

chytáte převážně

A) ze dna67%

B) ze sloupce4%

C) z hladiny6%

D) vláčením15%

E) do rukou8%

Od 5.7.2012 hlasovalo 330 čtenářů.

PYTLAKS - Profil | St 14.8.2013 14:43:56

Leorim >> snad ti ta reklamačka výjde:-))

    Leorim - Profil | St 14.8.2013 14:21:20

    freddys >> taková rybařina mě taky baví když člověk chytne plno druhů ryb...všechno má svoje kouzlo :D tak at se ti daří i dál...

      Leorim - Profil | St 14.8.2013 14:18:55

      PYTLAKS >> jj ted se mi poslední dobou docela daří...snad ještě dlouho bude o víkendu du zase přes noc...ale měl bych zajít už konečně na dravce no ještě čas ale chtělo by to ještě jsem letos nebyl ani na hadech o candošovi nemluvě toho jsem letos zkoušel 3* a nic, bez záběru vono jich taky moc nebude...
      Jinak k reklamaci prutu nepřišlo zatím vyjádření tak čekám dál snad to bude do zimy....

        PYTLAKS - Profil | Út 13.8.2013 22:27:57

        Pepison >>uvidíme,koupím zase od jury:-))

          Pepison - Profil | Út 13.8.2013 22:22:31

          PYTLAKS >> maji no ...do jara

            PYTLAKS - Profil | Út 13.8.2013 21:37:56

            Pepison >> kapři mají čas:-))

              Pepison - Profil | Út 13.8.2013 21:35:04

              PYTLAKS >> no.....tak to jo. Aspon spocnu s rukou;-)

                freddys - Profil | Út 13.8.2013 21:24:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Leorim >> No pěkně ti to šlo...a kapr akorát pekáčovej. Já nakonec na amury nejel, nějak se mi nelíbilo počasí. Místo toho sem šel na delší (tak 7-8 kiláčků) " falešnou šoulačku" kolem řeky s vláčákem a splávkem. Krásnej den, ryby braly taky slušně. Sice žádný obludy, ale zase jich bylo dost. Pár menších štiček, jeden okoun přes třicet, kapřík 45 a dokonce i proudník...celkem 9 druhů ryb. Takže taky spokojenost.

                  PYTLAKS - Profil | Út 13.8.2013 20:27:08

                  Leorim >> kurňa chlape ty je drtíš teda:-)),taky bych potřeboval chytit kapra,moja chtěla koupit filety,tak budu muset jednou místo na sumy zajít na kapry:-))

                    Leorim - Profil | Út 13.8.2013 20:16:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    freddys >> tak su z ryb doma...hyceno asi 11 kapru od 45 do 51cm toho 51(pěknej vysokej ) jsem vzal na projížďku autem :D zkoušel jsem na jednu udicu-bonduelku(kukuřicu) a na druhý ten plesnivej hrách na obouch prutách pod hákem...na bonduelku nic tak jsem dal i na druhou plesnivej hrách a jak to šlo :D Spokojenost dobře jsem si zachytal....

                      freddys - Profil | Út 13.8.2013 11:18:28

                      Leorim >> Tak ať berou, dnes taky pojedu zkusit přemluvit amura.

                        freddys - Profil | Út 13.8.2013 11:17:39

                        Leorim >> No je to zvláštní...pro mě byla vždy menší rotačka nejvražednější nástraha na štiky. Dnes nástroj ChaP...časy se mění.

                          Leorim - Profil | Út 13.8.2013 11:15:37

                          no nic jedu at si zachytám co nejdýl

                            Leorim - Profil | Út 13.8.2013 11:15:06

                            freddys >> zajímavé :D připomíná mi to hlášky jak na krabičkách od cigaret :D

                              freddys - Profil | Út 13.8.2013 11:07:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak zdravím...ryby jdou tak všelijak, včera sem byl podruhé na dravcích a konečně se zadařilo. Pár štiček, jesenů a večer nakonec jeden jedlý candát (cca 60, ale nemám foto, byla tma a nechtěl sem ho zbytečně trápit), už sbírá síly na grilovačku. Docela mě rozesmála agitka ChaP na třpytce od Semy, kterou sem kupoval za účelem ulovení a konzumace...ono mě příjde divná rotačka vel. 2 s trojháčkem s protihrotama jako ChaP nástraha :-)

                                Leorim - Profil | Út 13.8.2013 10:49:37

                                tak jsem přišel z práce dřív a jedu na rybe :D spařil jsem řepku a honem na ryby hrách mi došel ale zůstal mi ještě ve starý směsi co mám v kyblu od minule tak to přeberu snad to kaprům nebude vadit šrot je už plesnivej ale myslím že by to nemělo vadit...
                                Třeba něco čubnu...:D

                                  PYTLAKS - Profil | Po 12.8.2013 18:51:58

                                  bremic >> to já zase s moju moc na ryby chodit nemusím,pořád se jí cosi nepozdává:-))si přišel na ryby nebo chlastat pivo atd:-))

                                    bremic - Profil | Po 12.8.2013 18:43:40

                                    PYTLAKS >> Tož znáš mě :)...než bych se tam měl rozčilovat, tak bych raději nešel. Já chodím s mojou a mladým na ryby rád. Vidět moju vodit kapra a nebo spíš vidět kapra vodit moju to se jen tak neočumí :))

                                      PYTLAKS - Profil | Po 12.8.2013 17:40:36

                                      bremic >> tak to je to hlavní-spokojenost:-))

                                        Šámik - Profil | Po 12.8.2013 17:06:31

                                        bremic >> Nesmím jet,ale přes pole po dešti.dopředu nic dozadu nic,hrabačka nic.Ještě,že mám fildu na 14 zimákách.půl minutový plný knedlík a auto se pohlo.já měl radost jak malej kluk:-)))

                                          Červené karty: Moojay