Čirý vlasec 0,30 mm

Zdravím,budu rád za tipy na kvalitní čirý vlasec na kaprařinu.Vyzkoušel jsem jich již dost, ale dost se jich kroutilo a praslalo.Co říkáte např. na tento http://sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/tfg-vlasec-nantec-clear-mono.aspx.
Autor diskuse: ELITE - Profil , 28.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NErva - Profil | Čt 29.3.2012 17:31:27

jaryn82 - Ahoj ,popravdě by to měl být vlasec na vyvážení ,ale co jsem házel tak v poho . bez problémů ,ono taky nezáleží jen na vlasci při nahazování ,těch faktorů je mnoho , mám průměr vlasce 0,31mm a podle otoček kličky navijáku cca. 115metrů z in-line olovem 85g a 16 mm boilim :-))

    Nclarence - Profil | Čt 29.3.2012 17:31:03

    jaryn82 >> Celt x je super a můžeš si vybrat z více barev u nás bohužel jenom zelená a nekřesťanský prachy.J

      Njaryn82 - Profil | Čt 29.3.2012 17:27:21

      Erva >> a jak se ti snim házelo

        NTavris29 - Profil | Čt 29.3.2012 17:14:10

        MARTIN K. >> Dá se u nás vůbec sehnat?

          NErva - Profil | Čt 29.3.2012 17:07:50

          MíraP - Hoj ,tak to je nás víc, co jej mají a testují 1 sezonu ,1x na rybách a zatím spokojenost :-))

            NMARTIN K. - Profil | Čt 29.3.2012 17:07:49

            Jirka Klíma >> ELITE - >> Zkus Ultima power carp. Pouzival jsem ho posledni 2 sezony a musim rict ze nic lepsiho jsem nikdy nemel. Doporucil jsem ho minuli rok par lidem a co vim vsichni si jen chrochtaji blahem. Jeden rybar ktery pouzival dlouhou dobu Celt X od CSpirit me rikal tahle Ultima mu prijde jeste lepsi.

              Nkolinkovýdědek - Profil | Čt 29.3.2012 16:14:25

              Tak jeden říká jo, druhý ne.Koupil jsem 1000m 0,.28 za 400,- takový žíhaný černo hnědo tmavo žlutý. No o moc sem v případě toho, že bude špatný, nepřišel.Jenom o 16 fernetů :-DD Zatím jsem na něm vytahl letos dva kapry (52a56) a drží.

                NTavris29 - Profil | Čt 29.3.2012 16:06:29

                MíraP >> Já má taky Celt,ale v modré barvě. Taky ho letos budu zkoušet poprvé

                  NMíraP - Profil | Čt 29.3.2012 15:56:30

                  Můj největší favorit byl Sufix XL Strong a Esox Raptor Hi-tech

                  http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=646235

                    Njaryn82 - Profil | Čt 29.3.2012 15:51:10

                    MíraP >> tý barvi se neboj je akorát líp vidět v noci jinak to nemá vliv

                      NMíraP - Profil | Čt 29.3.2012 15:50:54

                      Tavris29 >> Myslím že to lítá dobře. Protože mám i nové pruty, tak se zatím bojím do toho opřít. Trochu jsem měl z té barvy obavy, ale když ho všichni chválili, tak jsem ho vzal na zkoušku.

                        NTavris29 - Profil | Čt 29.3.2012 15:45:42

                        MíraP >> I tak můžeš říct,jestli to s nima dobře lítá.

                          NMíraP - Profil | Čt 29.3.2012 15:43:40

                          jaryn82 >> Mám 0,28. Bohužel jsem zatím s nimi byl u vody jen jeden půlden, tak si nedovolím hodnotit. Ostatní je hodně chválili, tak jsem je zkusil.

                            Njaryn82 - Profil | Čt 29.3.2012 15:40:49

                            MíraP >> taky je koupim v 0.28 na odhoz jak si spokojenej

                              NMíraP - Profil | Čt 29.3.2012 15:35:08

                              druhé

                                NMíraP - Profil | Čt 29.3.2012 15:33:51

                                jaryn82 >> Celt X taky letos zkouším poprvé.

                                  NPallermo - Profil | Čt 29.3.2012 12:03:17

                                  kolinkovýdědek >> stoprocentne jo

                                    Nkolinkovýdědek - Profil | Čt 29.3.2012 11:12:57

                                    Tak jsem to pročetl a měl bych poddotaz k otázce,jestli můžu.Má nějaký vliv barva vlasce na záběry ryb?