Čirý vlasec 0,30 mm

Zdravím,budu rád za tipy na kvalitní čirý vlasec na kaprařinu.Vyzkoušel jsem jich již dost, ale dost se jich kroutilo a praslalo.Co říkáte např. na tento http://sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/tfg-vlasec-nantec-clear-mono.aspx.
Autor diskuse: ELITE - Profil , 28.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NTWIN 69 - Profil | Čt 29.3.2012 11:12:56

loj007 >> Tak,teď jsi to napsal super.Patří do vyšší kategorie.To je ten správný výraz.Měj se fajn,musím končit.

    Nloj007 - Profil | Čt 29.3.2012 11:11:52

    TWIN 69 >> že je ten vlasec nejlepší to bylo jen tak napsáno ale podle mne patří do vyší kategorie jako je KRYSTO,KORDA atd =)

      NTWIN 69 - Profil | Čt 29.3.2012 11:02:23

      loj007 >> Jasně,já to nikomu neberu.Reklama je dobrá věc.Pouze mě zarazilo to,že je ten vlasec nejlepší.Nemá cenu to nějak rozpitvávat.Každý z nás má svůj nej.Tak to bylo tak to zůstane.
      Hlavně aby Ti fungoval ke spokojenosti.

        Ndardajarda - Profil | Čt 29.3.2012 11:00:48

        Koupil jsem tento a věřím v dobrou volbu, protože je od výrobce - Colmic - Japan stejně jako je výborná od nich 0,25 mm X 5000, tak teď věřím této 0,30 / 10,4 kg ! http://sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/vlasec-flo​roclear-1000-m.aspx

          Nloj007 - Profil | Čt 29.3.2012 10:49:53

          TWIN 69 >> to ano,jak říkaš jde o vkus ale ťem to vlascum dělají reklamu ARDY,FRANK,LEE atd.
          Zde video v čiré:http://ultimauk.com/carp/products/Power_Carp.php

            NTWIN 69 - Profil | Čt 29.3.2012 10:38:31

            loj007 >> Na loňské výstavě EFTTEX byl vyhlášen nejlepší vlasec Sufix Synergy Carp.Záleží na vkusu každého kapraře.Já osobně preferuji Krystonite Snyde.
            Jen jsem se tak zeptal.Nic ve zlým.

              Nloj007 - Profil | Čt 29.3.2012 10:33:34

              TWIN 69 >> A nebo jde jen o reklamní tryk protože kam se člověk podívá tam ho vydí.ULTIMA jede
              http://www.youtube.com/watch?v=TzFcI5y49rU&feature=​player_embedded#!

                NTWIN 69 - Profil | Čt 29.3.2012 7:13:50

                loj007 >> Myslíš?

                  NKubajz - Profil | Čt 29.3.2012 6:59:02

                  Já bych doporučil stejně jako Greysmen ten Carbotex coated.Používám ho už minimálně 4sezony a zatím nemám důvod měnit.Je teda pravda,že používám průměr 0,40mm,ale chytám s ním v hodně závadových vodách a jeho výdrž mě celkem udivuje.A na to,že je to takový lano není nijak přehnaně tvrdej.

                    Nloj007 - Profil | St 28.3.2012 23:57:44

                    ULTIMA POWER
                    V této době nejlepší vlasec.

                      NGreysmen - Profil | St 28.3.2012 23:52:50

                      Jirka Klíma >> ELITE - >> tady jsem našel nějakej odkaz ,akorát že jsem ho bral z navíječky http://www.zico.cz/vlasec-asso-ultra-l-stretch-0-30​mm-100m-asl30-100-eanASL30Zn1ak100-skup336.php

                        NGreysmen - Profil | St 28.3.2012 23:49:08

                        Jirka Klíma >> ELITE - >> no jestli chceš kvalitní čirej vlasec tak moje osobní zkušenost je z Carbotex Coated (není úplně čirej má lehce našedlou barvu) troufám si říci , že má velmi vysokou životnost, po pokusech s několika jinými vlasci jsem předloni vyzkoušel ASSO ultra (na fotce) a taky super vlasec jenže oba zmíněné jsou trochu dražší 0,70-1kč za metr

                          NSlavík - Profil | St 28.3.2012 23:27:46

                          Wamp >>tvl v polovině výpravy přemotávat,nic pro mě :))) na to jsem já pohodlnej :))) jsem rád že mi dáváš za pravdu že ten vlasec stojí za pikačů :))

                            Nmarduk - Profil | St 28.3.2012 23:24:16

                            Ja pouzivam Sufix XL strong 0,33mm,hlavne co sa tyka pevnosti som spokojny.Ohladom krutenia napr.pri vyvazke nemozem radit,pouzivam ho na malych vodach na nahadzovanie.

                              NWamp - Profil | St 28.3.2012 23:17:56

                              Slavík >>

                              Tak já frčel v 0,31mm na vyvážku a nemohl jsem si stěžovat, za tu cenu jsem to v polovině výpravy přemotal a tradá ... dál.

                              Možná jsem to napsal matoucím způsobem: neměl jsem tam tři sezóny ten samý vlasec, ale tři sezóny jsem se k němu vždy znovu vracel (pokaždý nový návin)

                                Nbaumi - Profil | St 28.3.2012 23:13:49

                                Souhlsím s !Podho! Dobrá volba i ve vodách s velkou viditelností.

                                  NSlavík - Profil | St 28.3.2012 23:13:23

                                  Wamp >> no vidíš já ho namotal a po měsíci jsem ho všechen vystřihal,žádná oděruvzdornost a praskal jak nítě,jediné co bylo dobré bylo jak lítal je krásně jemnej měl jsem ho v 0.28mm

                                    NWamp - Profil | St 28.3.2012 23:09:38

                                    Pokud ještě někde seženeš tohle: http://www.mrk.cz/zbozi.php?id=2441, tak nic jiného nehledej a jdi do něj, za super cenu 1200m kvalitního vlasce. Mluvím z osobní zkušenosti, používal jsem ho téměř tři szóny a následně přešl na mladšího a luxusnějšího bratříčka:
                                    http://www.rybarske-nej.cz/rybarske-potreby/vlasce-​silony/vlasec-daiwa-infinity-duo-color-carp

                                      NDemon81 - Profil | St 28.3.2012 22:59:32

                                      Pokud chceš něco jemnějšího s čím se ti bude dobře nahazovat tak Sufix XL Strong.
                                      Pokud něco tvrdšího co dost vydrží tak Carbotex(bohužel neznám typ), ale ten má o dost vyšší cenu než ten Sufix.

                                        NRostid - Profil | St 28.3.2012 22:53:41

                                        Jirka Klíma >> ELITE - 28.3.2012 20:25:02 >> zkus tento - XXX Super Mono SPIDERWIRE. mezi čirými vlasci jsem na lepší ještě nenarazil :-)