Čirý vlasec 0,30 mm

Zdravím,budu rád za tipy na kvalitní čirý vlasec na kaprařinu.Vyzkoušel jsem jich již dost, ale dost se jich kroutilo a praslalo.Co říkáte např. na tento http://sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/tfg-vlasec-nantec-clear-mono.aspx.
Autor diskuse: ELITE - Profil , 28.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nclarence - Profil | Čt 29.3.2012 18:15:28

Erva >> Přivezl mi je kamarád z Francie ale bylo to trošku složitější,tam ho musel objednat zase jeden frantík co s ním dělá na e-shopu a když mu vlasce přišly tak je kámoš přivezl k nám.J

    NPallermo - Profil | Čt 29.3.2012 18:14:15

    clarence >> cena .

      Nclarence - Profil | Čt 29.3.2012 18:11:50

      Pallermo >> Ve Francii mají ještě hnědý a černý.J

        NPallermo - Profil | Čt 29.3.2012 18:00:54

        clarence >> a vis kde koupit za krestanske prachy vsechny barvy .?

          NTavris29 - Profil | Čt 29.3.2012 17:55:24

          Erva >> Vpohodě,nic se nestalo. Jen jsem projel sortiment Gammarusu .o)))))

            NErva - Profil | Čt 29.3.2012 17:54:32

            Tavris29 - Aha ,tak to se omlouvám já myslel ,že se kolega Tavris29 ptá kde se dá u nás koupit Celt X ,tak jsem něco blbě přečetl a taky popletl :-))

              NTavris29 - Profil | Čt 29.3.2012 17:54:23

              uklife >> Máš ho na odhoz,nebo spíš na vyvážení?

                Nuklife - Profil | Čt 29.3.2012 17:53:22

                jednoznačně Kryston Krystonite

                  NTavris29 - Profil | Čt 29.3.2012 17:49:38

                  Erva >> Ne,reagoval sem na Ultimu .o)

                    NErva - Profil | Čt 29.3.2012 17:47:47

                    clarence - I z dopravou ?

                      NErva - Profil | Čt 29.3.2012 17:47:09

                      Tavris29 - Bavíme se o vlasci Celt X Mimetik ne? Já ho kupoval na stánku v Brně u Gamarusu.

                        Nclarence - Profil | Čt 29.3.2012 17:40:56

                        Carpattacker9 >> Necelých 600.-.J

                          NTavris29 - Profil | Čt 29.3.2012 17:39:41

                          Erva >> Gammarus ho rozhodně neprodává

                            NErva - Profil | Čt 29.3.2012 17:39:00

                            Tavris29 - Nerozumím :-))

                              NTavris29 - Profil | Čt 29.3.2012 17:38:14

                              Erva >> To určitě :o)

                                NCarpattacker9 - Profil | Čt 29.3.2012 17:38:03

                                Zdarec. Já mám čirej vlasec Daiwa tournament monofil a musim říct že paráda. Takže za mě tenhle ;)

                                  NMARTIN K. - Profil | Čt 29.3.2012 17:35:05

                                  clarence >> Na kolik ten CS vyjde ve Francii?

                                    NErva - Profil | Čt 29.3.2012 17:35:00

                                    Tavris29 - U nás jej tuším prodává Gamarus a Carp product -Hodonín :-))

                                      NErva - Profil | Čt 29.3.2012 17:33:12

                                      clarence - Ahoj co tě vyšlo klubko 1200 metrů ,já jej kupoval na výstavě v Brně za 7 kil což podle mě prodejce dal dobrou cenu :-))

                                        NMARTIN K. - Profil | Čt 29.3.2012 17:31:55

                                        Tavris29 >> Ahoj no to bude jeho jedinna navyhoda u nas pokud vim ho nesezenes. Jedine z venku doporucuju UK treba www.ericsangling.co.uk posilaji i do CR bez problemu a ceny super. Hlavne to neber ze Slovenska tam je to o 40% drazsi nez v UK!