Jedla kamenna sul

Cusek borci, v Kapromanii jsem cetl super clanek od K. Nashe o pouziti kamenne jedle soli. Mate s tim nejakou zkusenost? Celkem se mi tenhle zpusob libi a urcite jej vyzkousim...
Autor diskuse: viceroy - Profil , 12.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Nlado40 - Profil | Út 13.3.2012 10:51:12

viceroy >> Asi více jak polovina lidí nemá doma kapromanii. Taky ji nemám a zajímalo by mne o co go v tom článku. Za sebe jenom řeknu, že jedlou sůl jsem používal k úpravě vody v akvárku a nej... nástraha na kterou chytám je slaná ančovička. Takže sůl funguje.

    NAleš10 - Profil | Út 13.3.2012 10:50:05

    viceroy >> prosimte on ty kousky soli nasypal normalne do vody? nebo ji pridaval do kouli?

      Nviceroy - Profil | Út 13.3.2012 10:48:22

      TWIN 69 >> cusek mildo vidis sam jak to tady vypada , cetl jsi v kapromanii ten clanek ? neco na tom bude tak jsem chtel podebatovat o tehle vychytavce vice ale tady je vic jak polovina mimo misu ,, nechapu ,,

        NTWIN 69 - Profil | Út 13.3.2012 10:46:00

        viceroy >> A uděláš jenom dobře!

          Nviceroy - Profil | Út 13.3.2012 10:38:48

          no vidim ze vice jak polovina to proste pojala po svem upozornuju ze zacinam za cipate nazory jebat karty

            NMifakM - Profil | Út 13.3.2012 10:19:11

            Mám velké balení soli přímo od KN.
            Cena 180 Kč + DPH/kg

            Pisněte kdo má zájem ....
            ;-)

              NGrasel - Profil | Út 13.3.2012 10:12:49

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 13.3.2012 10:10:58 >> Jo,slanečky :))

                Nviceroy - Profil | Út 13.3.2012 10:11:22

                P!F >> pokud jsi ten clanek necetl tak jsi mimo misu , posypova sul obsahuje velke procento dusitanu a jine chemie , to jen tak pro tvuj obraz ale jinak si s ni nakrm aspon pak v klidu reknes na tu sul to nefunguje

                  Nmagito88 - Profil | Út 13.3.2012 10:11:15

                  žeby sůl nad zlato ?

                    NRadek Fox - Profil | Út 13.3.2012 10:10:58

                    Grasel >> Vidím to úplně stejně a jen čekám, kdy začnou někteří mameluci jezdit k vodě s metráky solí různých druhů. Asi se brzy budou na českých a moravských vodách chytat mořské ryby :-))

                      NRostid - Profil | Út 13.3.2012 10:05:26

                      Grasel >> tak černě bych to neviděl, nicméně je rozdíl je přidávat do návnad a nástrah a sypat do vody. ta druhá varianta je totální blbost

                        NGrasel - Profil | Út 13.3.2012 9:59:05

                        viceroy - >> Tuhle diskuzi jsi měl pojmenovat spíš ,,konec sladkovodní rybařiny v Čechách a na Moravě",protože už vidím magory jak se řídí příkazem krále z jedné pohádky a všechnu sůl co doma najdou vysypou do vody... :))

                          NRostid - Profil | Út 13.3.2012 9:04:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          ještě jsem se zatím neodhodlal to prubnout do boilí, ale letos to udělám. udělám jednu směs a variantu na sladko a druhou na slano. podle mě je to jednoduchej a levnej atraktor...chce to vyzkoušet a pak dělat závěry :-)

                            Ndunde - Profil | Út 13.3.2012 8:47:59

                            je jenom otázka času kdy K. NASH přijde s tím že jenom u něj koupíme tu pravou sůl na kterou berou. Ale proč ne. Má to jedno velké + za pár let budeme jezdit k Orlickému moři.

                              NVenca888 - Profil | Út 13.3.2012 8:32:50

                              výhodou je to, že kapry vytažený z takhle prokrmený vody už neni nutný před kuchyňskou úpravou solit...
                              možná byla trochu chyba to propíchnout na mrku, protože by se nám mohlo stát, že na podzim budeme čapat tresky... a na ty já nemám vercajk...

                                Nretrívr - Profil | Út 13.3.2012 8:23:22

                                rover >> Taky bych nemusel. No ale doba má rychlý spád.Když se dožijem, tak stejně nenalítnem.

                                  NP!F - Profil | Po 12.3.2012 22:06:24

                                  Ja si myslim ze ked staci posypova pre poliakov, ak kapre ju mozu zrat. A cena je super!

                                    NHalen - Profil | Po 12.3.2012 22:01:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    No co jsem pochytil z videa od Kevina Nashe, tak kapři takto prosolená místa doslova vytloukli, nadělali v bahně dolíky a podle jeho mínění by to mělo mít souvislost s parazity na kůži - kapři se jich v takovýchto místech zbavují. Dále doporučuje použití v chladných měsících, zejména na jaře a pak i na podzim.

                                      NKrocajda - Profil | Po 12.3.2012 21:55:40

                                      taky jsem to četl a jdu to vyzkoušet od kámoše mam sůl pro lesní zvěř rozmidlím ji kladivem a uvidím :-)

                                        NAnýzový dědek - Profil | Po 12.3.2012 21:52:33

                                        tak chytat na slano se dá stejně jako na sladko - to mám vyzkoušeno z klasických nástrah viz kolínka a brambory.
                                        Rohlík je taky slaný nebo loupák sladký. - takže to asi opdstatnění mít nějaké bude i když jsem článek nečetl.

                                          Červené karty: Venglous