Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

NPike - Profil | St 8.1.2014 15:21:26

Bono 27,15 >> tak jsem vybral Fishing log, je ale snad jen do iPadu.
Nadefinuješ si tam revíry, nástrahy, způsob lovu ( tŕeba suchá moucha, nymfa atd.), nadefinuješ si lovené ryby, druhy mušek atd.
K docházce jdou přriřadit fotky, atd

    NMartin Matuš - Profil | St 8.1.2014 15:19:48

    sramas >> mělo by pokud to máš tak nastavený

      Nsramas - Profil | St 8.1.2014 15:03:37

      Poslal jsem kolelegovi nějaké iMessages. Je v zahraničí a určitě nemá zapnutá data. Dojde mu to jako sms? Díky

        Nmildas - Quinn - Profil | St 8.1.2014 10:56:24

        Bono 27,15 >> Buderus.

          NBono 27,15 - Profil | St 8.1.2014 9:48:29

          Pike >> jsem te mohl vzit, sle ted uz jsem v Yjesenici

            NPike - Profil | St 8.1.2014 9:44:43

            Bono 27,15 >> teď jsem na Kacerove, takze za chvili teda odjedu.

              NBono 27,15 - Profil | St 8.1.2014 9:41:58

              Pike >> ja budu u tebe tak za 30min

                NPike - Profil | St 8.1.2014 9:38:51

                Bono 27,15 >> ukážu ti to, až se stavíš. Dnes mám volno, byl jsem na krvi, kolem poledne budu doma.

                  NBono 27,15 - Profil | St 8.1.2014 7:28:13

                  Pike >> a co jsi stáhnul?

                  Jinak jsem včera koupil tiskárnu HP deskjet 3525. Chtěl jsem něco levného. Fachá to na wifi. Má to dělené cartridge na jednotlivé barvy. A tisk z noťasu, ipadu a iphonu úplně bez problémů.

                    NPike - Profil | St 8.1.2014 6:07:54

                    Hugo Fisher >> již jsem si něco stáhnul. Jde to spojit i s fotkou, podle fotku ti to uloží i přesně souřadnice, jde do toho natáhnout počasí atd.
                    Uvidíme.

                      NHugo Fisher - Profil | St 8.1.2014 0:29:03

                      Pike >> mam zdarma aplikaci Smart Chytej, asi jako kazdy. Ale maji i verzi Smart Chytej Pro za 4,49 eura, kde jde pry i vkladat vlastni ulovky apod. Nemam ji vyzkousenou, neb je placena a pro me ucely mi staci ta zakladni verze. Ale treba by to splnilo to, co hledas. A cesky. A pekne. :)

                        NPike - Profil | Út 7.1.2014 14:53:33

                        vanuz >> ok, díky, já to napíšu jako Bulhar dycky.

                        Jestli někdo náhodou nějaký nezkoušel nějaký konkrétní.

                          NPike - Profil | Út 7.1.2014 13:00:41

                          dotaz. Nenašel někdo na Appstoru něco jako fish log, něco jako databázi úlovků, kam si člověk pro své účely mohl zadávat docházky, úlovky, počasí atd. ?

                          Díky

                            NHugo Fisher - Profil | Po 6.1.2014 20:29:52

                            vanuz >> super.

                              Nvanuz - Profil | Po 6.1.2014 20:04:41

                              Hugo Fisher >> bez zbytocnych otazok peniaze vratili

                                NHugo Fisher - Profil | Ne 5.1.2014 17:31:32

                                vanuz >> napis na podporu apple - nekdo se ti ozve, proveri to a rekne ti, jak se veci maji. Mam s tim jen dobrou zkusenost. Uz jsem nekolikrat vracel aplikaci pro jeji nefunkcnost (tedy neplnila to, co mela). A ackoli ma Apple zmineno, ze penize za zakoupene aplikace nevraci, vzdy mi je vratili a omluvili se. Takze tohle bych jim tez nechal proverit. Bez nakupu jsi totiz na funkcnost, pokud chces fajn veci, mimo hru.

                                  Nvanuz - Profil | Ne 5.1.2014 17:24:46

                                  Hugo Fisher >> napr. Hra stala 89 centov a stiahlo vyse eura. Potom mi to nauctovali znova o par dni do suhrnnej faktury a stiahli to zas. Full verzia nefunguje ani po uhrade

                                    NHugo Fisher - Profil | Ne 5.1.2014 17:18:05

                                    vanuz >> uved nejaky priklad. Neb nemam s nakupy problem, tak me to celkem zajima.

                                      Nvanuz - Profil | Ne 5.1.2014 16:50:21

                                      Dost divne si to stahovalo peniaze z karty, nerozumiem tomu. Ine sumy ako aplikacie stali. Tak to radsej zrusim