Apple a vaše zkušenosti

Pokec o výrobcích společnosti Apple.
Jaké výrobky od Apple používáte, jaké máte s nimi zkušenosti, tipy na app pro iPhone, iPad, iMac a MacBook. Widlákům vstup na vlastní nebezpečí :-)
Autor diskuse: Martin Matuš - Profil , 8.3.2012 všeobecné - ostatní

Co od Apple vlastníte?

A) iMac4%

B) MacBook Pro7%

C) MacBook Air5%

D) Apple TV3%

E) iPhone48%

F) iPad14%

G) iPod Touch3%

H) iPod shuffle3%

I) Více věcí dohromady13%

Od 8.3.2012 hlasovalo 235 čtenářů.

Nvanuz - Profil | Ne 5.1.2014 16:24:45

Pike >> no ty si kanon, vo tom zadna

    NPike - Profil | Ne 5.1.2014 16:15:31

    vanuz >> já to zvládl tak hned, když jsem to psal :-)

    ZN: rádo se stalo, přitom taková blbost, co?

      NZN - Profil | Ne 5.1.2014 16:14:13

      vanuz >>
      mi se to podařilo na poprvé.

      Díky, Pájku, za nápovědu :-)

        Nvanuz - Profil | Ne 5.1.2014 15:50:00

        Pike >> tam som dosiel aj ja, dalej to nereagovalo. Skusim este 5x

          NPike - Profil | Ne 5.1.2014 15:28:59

          vanuz >> takže v Nastaveni máš v menu iTunes a App store, klikneš na to a nahoře uvidíš své apple id, klikneš na něj a dál je to už snadné.

          Easy , co?

            NPike - Profil | Ne 5.1.2014 15:24:58

            vanuz >> na iTunes, respektive přes tvé Apple id

              Nvanuz - Profil | Ne 5.1.2014 15:15:56

              kde v ipade v nastaveniach najdem a zmenim udaje o kreditke, ktore som tam zadal?

                NKuban - Profil | So 4.1.2014 20:23:48

                mildas - Quinn >> bych si toho všimnul i tak :-)
                Takže dík,zkusim jim v týdnu zavolat..
                Štěstí,že mám nano sim,jinak by mi na týden zabavila eSko,takhle jsem ji u našich vzal šuplíkovej android :o)

                  Nmildas - Quinn - Profil | So 4.1.2014 20:13:01

                  To bylo pro kubana, sorry.

                    Nmildas - Quinn - Profil | So 4.1.2014 20:12:30

                    Martin Matuš >> asi pred tremi tydny mi v ajfon cz menili predni sklo na petce. Na pockani, o dva litry levneji nez napr v iphonedoktor. Za me dobry.

                      NKuban - Profil | So 4.1.2014 19:21:51

                      Martin Matuš >> ok,dík..třeba ještě někdo něco přidá

                        NMartin Matuš - Profil | So 4.1.2014 19:16:16

                        Kuban >> netusim, osobni zkusenost nemam. iP si tam nechal opravovat znamy a byl spokojeny

                          NKuban - Profil | So 4.1.2014 19:14:31

                          Martin Matuš >> Díky a ti jsou schopni na počkání,po předchozí domluvě,nebo poslat?Maj trochu strohý stránky :-)

                            NMartin Matuš - Profil | So 4.1.2014 18:58:42

                            Kuban >> www.ajfon.cz

                              NKuban - Profil | So 4.1.2014 18:49:22

                              Na 3g nereaguje home button,půlka novej nechce,takže servis..Koukal jsem,že je to stovková položka,takže výměna nejspíš taky,..
                              Máte někdo zkušenost se servisem,kam to bez obav z nafouknutí ceny,protahování opravy poslat?Nebo víte o nějakém pražském,kam bych po víkendu zavolal a domluvil si na příští pondělí výměnu na počkání?

                                Nsramas - Profil | Pá 3.1.2014 15:38:43

                                Hugo Fisher >> takže se pro tisk musí vybrané fotky zpátky vyexportovat z iPhoto. Nebo je jina možnost?

                                  NHugo Fisher - Profil | Pá 3.1.2014 13:11:41

                                  Spis je na budku to, ze kdyz fotku upravim v iPhoto (verze pro iPad) a chci ji pak poslat mailem ci ulozit z camera roll nekam dal (napr. do Mac), tak se nepromitnou dane upravy a fotka je ulozena ci poslana bez uprav.

                                  Popsano je to zde: http://support.apple.com/kb/TS5336?viewlocale=cs_CZ​

                                    NHugo Fisher - Profil | Pá 3.1.2014 13:05:51

                                    paia >> :)

                                    mas jednoznacne pravdu

                                      Npaia - Profil | Pá 3.1.2014 12:55:12

                                      IPhoto...

                                        Npaia - Profil | Pá 3.1.2014 12:48:44

                                        Hugo Fisher >> jsou tam i jiny státy, ale ČR ne.