Rybářovo výtvarné střevo

Kreslíte, malujete, fotíte, plácáte do hlíny, vyřezáváte ze dřeva, vážete obří krásné barevné streamery jako naúšnice, redesignujete svoje nádobíčko, nebo píšete poezii? Zkrátka všichni, co se necháváte občas inspirovat rybařinou, ať už tvoříte cokoliv. Dávejte fotky, pište a třeba filosofujte.
Autor diskuse: jaka - Profil , 29.2.2012 všeobecné - ostatní

Kocháte se zde ?

A) Ano68%

B) Ano15%

C) Ano18%

Od 31.10.2012 hlasovalo 68 čtenářů.

Anýzový dědek - Profil | Út 29.1.2013 14:51:17

jaka >> ještě že ne 100krát opsat na papír...-)))

    jaka - Profil | Út 29.1.2013 14:49:24

    Anýzový dědek >> Ta zrnitost komiksu je trochu jiná. Roy Lichtenstein na tom založil svůj rukopis. Doporučuji všem zúčastněným za trest přečíst zde http://www.artmuseum.cz/umelec.php?art_id=555 - spodní čtyři odstavce

    Ať se vrátíme do serióznější úrovně, ale sranda musí být, mazat nic nebudu, já se u toho upřímně zasmál :-)

      Kuba Uhlíř - Profil | Út 29.1.2013 14:40:14

      jaka >> je fakt, ze ma trosku rozsirene zornice :D

        jaka - Profil | Út 29.1.2013 14:34:03

        Kuba Uhlíř >> Spíš by mě zajímalo na čem frčí :-)

        edit: ten zajíc

          Anýzový dědek - Profil | Út 29.1.2013 13:33:09

          Kuba Uhlíř >> hm.))

            Kuba Uhlíř - Profil | Út 29.1.2013 13:27:22

            Anýzový dědek >> to vypada spis jak mozaika v kostele :D

              Anýzový dědek - Profil | Út 29.1.2013 13:22:31

              jaka - >> smaž ty zpotvořeniny, protože jinak mi z toho vydaj fotoromán..))

                Anýzový dědek - Profil | Út 29.1.2013 13:09:00

                Kuba Uhlíř >> tady z toho máš komix...)))

                  Kuba Uhlíř - Profil | Út 29.1.2013 12:50:04

                  Anýzový dědek >> jeste doplnit TIE a X-WINGY, dodat par laseru a možná ještě disco kouli a je to dealni :D

                    Anýzový dědek - Profil | Út 29.1.2013 12:42:41

                    Kuba Uhlíř >> ste mi to tam zaplácali tak, že ho nebylo kam dát....))

                      Kuba Uhlíř - Profil | Út 29.1.2013 12:41:11

                      Anýzový dědek >> presně Darth Vader mi tam chyběl :D

                        Anýzový dědek - Profil | Út 29.1.2013 12:36:23

                        všechno vidím..-)))

                          jirka0 - Profil | Út 29.1.2013 12:03:08

                          Kuba Uhlíř >> Je to proutník :-))),,,,prostě zajíc.

                            Kuba Uhlíř - Profil | Út 29.1.2013 11:54:03

                            jirka0 >> proc ten zajicek kouka pod sukni Manky? :D

                              jirka0 - Profil | Út 29.1.2013 11:41:02

                              Anýzový dědek >> Poslední :-)))

                                Kuba Uhlíř - Profil | Út 29.1.2013 11:26:54

                                jirka0 >> snad neurazi ani moje predelani :)

                                  Anýzový dědek - Profil | Út 29.1.2013 8:38:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  jirka0 >> tak vylepšuj..))

                                    jaka - Profil | Po 28.1.2013 22:25:00

                                    jirka0 >> Teď má míč na své straně hřiště :-)

                                      jirka0 - Profil | Po 28.1.2013 22:15:54

                                      jaka >> Když Bob schválí mám pokračování,ale teď se bojím:-)

                                        jaka - Profil | Po 28.1.2013 22:12:24

                                        No vida, za chvilku tady dáme dohromady komiks :-)