Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

NNeznaboh:-D - Profil | Čt 23.2.2012 10:25:17

Uzbek - >> Ahoj.Taky chytám pouze na boilie komerční výroby. Nějak nemám čas a chuť doma něco zkoušet s nejistým výsledkem... Vyzkoušel jsem hodně výrobců. Od "známých" až po méně užívané. Loni se mi osvědčilo LK, předtím zase TB. Ale byly i druhy ,které mi absolutně vyhořely i když vím od kluků,že jim šlapou... Takže je to spíše o tom znát revír kam jedeš. Já se třeba některým revírům věnuju vlastně celých 17let co chytám. Už vím kde co a jak. Takže prvně znát vodu a pak ještě přijít na to co mají rádi a ono to půjde...

    Nvikicz - Profil | Čt 23.2.2012 10:21:27

    Uzbek >> obalovací těsta jsou super,ale já si doma koulím takže si dám vždycky 0,5kg těsta bokem do mrazáku a mám to...jinak ho dělám s boili směsi,přidám aminocomlex trochu vody a je to...ono 200g co koupíš za 150 to je pálka..

      NCarpHouser - Profil | Čt 23.2.2012 10:15:56

      Uzbek - >> Osobně od každého trochu, každý má nějaký ten top produkt :o)

        Ncarp2413 - Profil | Čt 23.2.2012 10:15:38

        rád je používám

          Ncarp2413 - Profil | Čt 23.2.2012 10:13:29

          Uzbek >> za mě oppravdu fungují,rád ještě obaluji dipovaný koule,ale obalovačka u mě v tažce nechybí

            NUzbek - Profil | Čt 23.2.2012 10:09:17

            Na stránkách snad všech výtobců jsem našel obalovací těsta. Opravdu tak dobře fungují nebo je to jen marketingový trik? Nerad bych šlápnul vedle:-) děkuji za radu

              NPitris - Profil | Čt 23.2.2012 10:02:39

              Dan.J >> 418 za 900g a ještě navíc nejde sehnat v ČR mraženka, jen hotovky. S tím asi moc štěstí neudělaj.

                NRoman 14 - Profil | Čt 23.2.2012 9:42:21

                Nazdar ako tu už bolo pisané ťažko poradiť ale nie vždy je to o značke chytaval som na Starbaits dosť dlho kamarat chytaval na Tandem baits mal som väčšie ryby ale zaberov malo on tahal jedneho kapra za druhým skušali sme to porovnavať na mnohích vodach vysledok rovnaký a to už nehovorím o cene jeho gúl a mojich presiel som na Dynamite baits s tým že aj kolega na to bude chytať zrejme sme našli značku gúl ktora vyhovuje obidvom aj cenovo takže skušaj a porad sa rybarmi v tvojom okolí .

                  Nrover - Profil | St 22.2.2012 22:35:30

                  Dan.J >> Neboj, bude, ...přál bych ti to, fakt :-)))

                    NDan.J - Profil | St 22.2.2012 22:32:00

                    rover >> Mně bude stačit že bude můj foťák plnej top ryb......mejch.-)))

                      Nrover - Profil | St 22.2.2012 22:27:18

                      Dan.J >> Moc se netěš, pohled na vlastní prázdnej vezírek je dost stresující ... :-)

                        Nvolfino - Profil | St 22.2.2012 22:21:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Na jaro vyzkouším tohle uvidíme no.

                          NDan.J - Profil | St 22.2.2012 22:21:00

                          rover >> No to je od tebe hezoučké:-)))

                            Narnošt - Profil | St 22.2.2012 22:18:28

                            Určitě Imperial baits a Mikbaits.Zadarmo od nich nic nemám,ale chytá se mi na ně jednoznačně nejlíp...

                              Nrover - Profil | St 22.2.2012 22:08:49

                              Dan.J >> Mohlo by, ...vlastně už s tebou počítám Dane :-)

                                NLumír - Profil | St 22.2.2012 22:01:11

                                Kocháč >> Trochu jsi mě nalomil :-) Svého favorita jsem v tvém výčtu nenašel. Tak nevím jestli nedělám něco blbě :-) Jinak 100% souhlasím. Všichni angláni, se kterýma jsem za uplynulých 5 let mluvil, tvrdili, že je jen otázka času, kdy specifický trend mraženek typických pro česko-slovenský kapraře pomine a přejde se k hotovkám jako všude jinde. Je to tady. Není třeba si hrát na hrdiny. Mám rád svoje plastové kbelíky plné boilies třesoucí se na novou sezonu :-)

                                  NDan.J - Profil | St 22.2.2012 22:00:58

                                  Márty >> Doposud sem je neprubnul,jaká je zhruba cena?

                                    NDan.J - Profil | St 22.2.2012 21:59:30

                                    rover >> Se teda doost těším,snad to konečně klapne.

                                      Nrover - Profil | St 22.2.2012 21:58:04

                                      Dan.J >> Né že bych měl strach, ale vidět to určitě chci, třeba změním názor :-)

                                        NMárty - Profil | St 22.2.2012 21:56:51

                                        U mě je to jasná volba.......