Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 21:50:14

Dan.J >> co je to za hotovky??

    NDan.J - Profil | St 22.2.2012 21:49:38

    don Ferrari >> Poslal sem ti SZ

      NKocháč - Profil | St 22.2.2012 21:48:34

      Uzbek >> V minulosti znamenalo slovo mraženka kvalitu a hotovka prostě atraktivní hopskulku. Dneska už se dají pořídit za rozumný love kvalitní koule hotovky s konzervantem. Ale není konzervant jako konzervant. Chytám hotovky a mixy od Vasru a kdybych nechytal ty, tak Mikbaits, protože je to kvalita stejně konzervovaná a koule, kterým bych věřil.

        NDan.J - Profil | St 22.2.2012 21:47:11

        rover >> No počkej já ti to letos s mraženkama natřu:-)))

          NDan.J - Profil | St 22.2.2012 21:46:23

          vikicz >> Fakt nemám tušení proč,je to ale možné.Ty hotovky co mám tak skrmím a kupovat je určitě už nebudu.Je sice pěkné že nemusím mít na to extra mrazák ale jak říkám,totálně mně to zklamalo.

            Nploticee - Profil | St 22.2.2012 21:45:33

            Uzbek >> Hotovky nemusíš dávat zamrazit:))))) účinost je velmi podobná, snad jen že v mraženkách neni, či je minimum konzervačních látek a jsou vhodnější na delší zakrmování.

              Ndon Ferrari - Profil | St 22.2.2012 21:45:23

              Dan.J >> co za značku?

                Nrover - Profil | St 22.2.2012 21:44:37

                Dan.J >> Děláš chybu ! :-)

                  Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 21:43:12

                  Dan.J >> myslíš že tam dělá takovej bordel ten konzervant??

                    NDan.J - Profil | St 22.2.2012 21:41:05

                    carp2413 >> Výrobci ano ale třeba já loni na Chlumci do večera na hotovku ani ťuk a pak sem tam dal to samé ale mraženku a začalo to jezdit.Letos se zase vracím k mraženkám.

                      NDan.J - Profil | St 22.2.2012 21:38:17

                      Jiří Š. >> No za rohem,jako jet si tam třeba jen pro plovky 90km:-)))

                        Ncarp2413 - Profil | St 22.2.2012 21:38:14

                        Uzbek >> dneska už výrobci říkaj že u vody nepoznáš rozdíl

                          NUzbek - Profil | St 22.2.2012 21:33:26

                          Všem děkuji za reakce, hodně mi to pomohlo!
                          Ještě bych se chtěl zeptat jaký je rozdíl v úspěšnosti hotovek a mraženky? Chtěl bych spíše hotovky, už jen kvůli skladování. Díky za rady

                            NDan.J - Profil | St 22.2.2012 20:55:52

                            ploticee >> Taky si říkám:-)))

                              NJiří Š. - Profil | St 22.2.2012 20:55:24

                              Dan.J >> v Týně nad Vltavou maj docela dobrou prodejnu to máš za rohem

                                Nploticee - Profil | St 22.2.2012 20:53:20

                                Dan.J >> to je jasný, je lepší vidět co člověk kupuje, proto upřednostňuji nákup v kamených obchodech. Každopádně s reklamací by si asi neuspěl:)

                                  NJiří Š. - Profil | St 22.2.2012 20:48:58

                                  Uzbek - >> žádnej výrobce ti neudělá tu radost když chytíš pěknou rybu na domácí boilie, pelety nebo cokoliv jinýho ale hlavně doma :), jinak fér firmy jsou pro mě Nikl a G-Carp.. od jiných jsem přes net nekupoval

                                    NDan.J - Profil | St 22.2.2012 20:47:49

                                    ploticee >> Je to možné,přeci mu to nebudu reklamovat:-))) Pro příště žádná pošta,je lepší to vidět.Smůla je že v Budějkách mají ho...