Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

bygy - Profil | Čt 23.2.2012 19:42:12

vikicz >> jo dělal

    gabo - Profil | Čt 23.2.2012 19:41:24

    vikicz >> jo taky možnost, já myslel že jde o suchou směs co se nechává stranou.

      gabo - Profil | Čt 23.2.2012 19:39:24

      bygy >> aha, díky

        vikicz - Profil | Čt 23.2.2012 19:38:08

        bygy >> nedělal i carp.b ? je hodně podobné...

          bygy - Profil | Čt 23.2.2012 19:37:21

          gabo >> ne koule pro mivardi od prvopočatku děla lojza fiala cdb

            vikicz - Profil | Čt 23.2.2012 19:37:19

            gabo >> já vím že je tam zbytečný< dávám si těsto bokem když koulím boili..funkuje taky dobře...

              vikicz - Profil | Čt 23.2.2012 19:36:02

              Uzbek >> myslím že určitě ne...

                Goce - Profil | Čt 23.2.2012 19:33:27

                gabo >> Ty co mám já, tak je od výrobce Fish Pro s.r.o.

                  gabo - Profil | Čt 23.2.2012 19:33:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Uzbek >> směs bych smíchal jen s boostrem popřípadě přidal trochu pojiva ale vejce do obalovačky je zbytečný.

                    gabo - Profil | Čt 23.2.2012 19:30:23

                    Goce >> ty koule Mivardi taky dělá Lorpio ?

                      Uzbek - Profil | Čt 23.2.2012 19:29:56

                      vikicz >> takže myslíš, že kaprům nebude vadit to vejce v těstě? Když to nebylo uvařený

                        gabo - Profil | Čt 23.2.2012 19:28:56

                        carp2413 >> to jo asi jsou v práci

                          carp2413 - Profil | Čt 23.2.2012 19:19:08

                          gabo >> to na mrku nebývá zvykem :)

                            Goce - Profil | Čt 23.2.2012 19:19:01

                            Teďka budu zkoušet Mivardi Rapid - Jahodu a chobotnici.

                              Kolco - Profil | Čt 23.2.2012 19:17:30

                              Imperial baits příp.Mikbaits

                                gabo - Profil | Čt 23.2.2012 19:17:00

                                carp2413 >> asi bylo vše řečeno

                                  carp2413 - Profil | Čt 23.2.2012 19:14:00

                                  že by to tu utichlo??? :)

                                    Koly.P - Profil | Čt 23.2.2012 14:02:26

                                    Cotswolds (Anglie)...funguje a kilovka stojí 250kč. Jinak z našich Mikbaits.

                                      vikicz - Profil | Čt 23.2.2012 13:55:05

                                      Dan.J >> čus..sz

                                        Dan.J - Profil | Čt 23.2.2012 13:48:47

                                        Pitris >> Proč by ne?Pokud to na ně bude jezdit tak si taky pro něj dojedu.