Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

NF.T.M. - Profil | St 22.2.2012 20:44:03

V té široké nabídce je úplně jedno na co rybář chytá, když tomu sám věří :-))))) Pořádná ryba se musí vysedět aneb kdo si počká ten se dočká :-))))) Osobně upřednostňujeme MIKBAITS.

    NIvan. - Profil | St 22.2.2012 20:43:04

    Uzbek - >> je veľa kvalitných českých výrobcov, od každého šlape výborne viac druhov boliesu, chce to len vyskúšať, čo na tvojej vode bude najlepšie fungovať.. ja sa zasa tento rok chystám podporiť niektorú slovenskú firmu, tak som tiež zvedavý. Ale teším sa, lebo to zas bude niečo nové, doteraz som chytal prevažne na Essential baits a Mikbaits.

      Nploticee - Profil | St 22.2.2012 20:40:31

      Dan.J >> na plovky moc nechytám, skoro vůbec. Ale pokud se ti nezdála barva tak mě napadá jedině to, jestli nebyly někde vystavený ve víloze na sluníčku nebo tak něco:)

        NZdenal77 - Profil | St 22.2.2012 20:38:59

        Uzbek - >> poslední dobou většinou Vasr, mikem ,niklem,starbaitsem to jen dopln'uji-plovky,pelety a sem tam nějaká kulička ale už jen z mírou

          Ndonald5 - Profil | St 22.2.2012 20:38:54

          Dan.J >> si, pošli čočku :-)

            NDan.J - Profil | St 22.2.2012 20:36:56

            donald5 >> Alespoň ušetříme za žárovky,nic nebudem mu to tu zas.... Není to k tématu:-)))

              Ndonald5 - Profil | St 22.2.2012 20:34:50

              Dan.J >> no jo, osvícenej do Temelína :-))).

                NRAMBO666 - Profil | St 22.2.2012 20:34:44

                letos - Akvarius Baits........uvidime směsky vypadaji velice dobře...........

                  NDan.J - Profil | St 22.2.2012 20:32:06

                  donald5 >> Neznáte mapu pane,neznáte mapu.Já sem jihočech a něco snesu.-)))

                    NDan.J - Profil | St 22.2.2012 20:30:44

                    ploticee >> A co třeba plovky od Mikbaits,jak sem psal dole tak sem si od nich nechal poslat Ananas N-BA a Bílý Halibut a ten Ananas teda barva nic moc.

                      Ndonald5 - Profil | St 22.2.2012 20:29:25

                      Dan.J >> tak to nepij, když nic nevydržíš :-))

                        NDan.J - Profil | St 22.2.2012 20:27:36

                        donald5 >> No ale fuj,jdu zvracet.-)))

                          Nploticee - Profil | St 22.2.2012 20:27:25

                          Uzbek - >> za mě Mikbaits, už nějákou sezonu chytám na tyto koule a spokojenost, doporučuji vyzkoušet.

                            Ndonald5 - Profil | St 22.2.2012 20:26:24

                            Dan.J >> já ho bych ho taky pojmenoval po jménu a ne po mém vzhledu :-D

                              NKocháč - Profil | St 22.2.2012 20:23:29

                              Uzbek - >> S žádnou firmou v seznamu neuděláš chybu, ale časem zjistíš, že se kuličky mnohdy přeceňují :o)

                                NPYTLAKS - Profil | St 22.2.2012 20:21:58

                                Uzbek - >> když jsem kdysi chytal na hotovky,tak od j.t. nějaká glm-jahoda a od top secret byl dobrý banán-ryba,ale teď už asi sedm let chytám na svoje,nebralo mi to na richwort a starbaits,ale jak sem psal není to o bojlí,ale o místě a rybářích

                                  NDan.J - Profil | St 22.2.2012 20:21:18

                                  donald5 >> Řekl jsem chlupatého,né péřového.-)))

                                    NTommy23 - Profil | St 22.2.2012 20:19:55

                                    vikicz >> Krvavý peklo neni podle mě vyloženě propadák, ale čekal jsem od něj víc... Ale dost záběrů jsem na něj měl na revírech, kde byl dost velký tlak... Ale jinak od Nikla se nechá koupit lepší boilie...

                                      Ndonald5 - Profil | St 22.2.2012 20:19:24

                                      Dan.J >> aspoň by jsem si mohl ten novej druh pojmenovat, donaldus carpio :-))

                                        Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 20:16:22

                                        "čudla" >> jj sorry..ještě že to vím, chtěl sem si teď koupit směs..