Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

NELITE - Profil | St 22.2.2012 20:15:31

Uzbek - >> Ahoj z tvé ankety hlasuji pro A,B,C,D,E,F,G,H,I,J zkrátka ani s jedním chybu neuděláš a kapry nachytáš pokud se tomu budeš věnovat!Osobně říkám že kulička je pouze 20% úspěchu.Ať se daří

    NDeathDevilSC - Profil | St 22.2.2012 20:15:23

    to ste snad vsetci milionari, ze si mozete dovolit kupovat hotovky od drahych ceskych firiem? lepsie povedane predrazenych... NIKL je moc precenovany a aj LK... radsej kupte aktivator od Mainline, zopar komponentov do suchej zmesi alebo rovno namiesanu suchu zmes a vyjde vas to o polovicu lacnejsie... logiku ste ludia nepobrali ci co?

      N"čudla" - Profil | St 22.2.2012 20:15:10

      "čudla" >> Myslím, že velký množství krevních mouček do boilies není moc dobré dávat, spíše si myslím, že to ryby odpuzuje...

        NDan.J - Profil | St 22.2.2012 20:14:25

        donald5 >> No jen aby jsi pak nevytáhl chlupatého kapra.-)))

          Nmedvěd12 - Profil | St 22.2.2012 20:13:42

          Dobrý kulatý dělá Solar a Mainline

            N"čudla" - Profil | St 22.2.2012 20:13:27

            vikicz >> ...ptal ses mi na peklo...

              Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 20:12:15

              "čudla" >> co myslíš konkrétně..

                N"čudla" - Profil | St 22.2.2012 20:10:01

                vikicz >> ...u mě propadák, myslím, že kdybych chytal na psí granule, který smrdí podobně, tak bych byl na tom stejně...

                  Ndonald5 - Profil | St 22.2.2012 20:09:58

                  Dan.J >> ani jedno ani druhé:-)), Nevoní to moc dobře, ale kočky jdou po tom celkem slušně a pokud to bude u kapříků stejné, tak se u vody nebudu nudit:-))))

                    Nclarence - Profil | St 22.2.2012 20:07:54

                    donald5 >> Nic mi do toho není ale není boilies plesnivý?J

                      Ncarp2413 - Profil | St 22.2.2012 20:06:12

                      Lauri >> je fakt že teprve začíná....

                        NDan.J - Profil | St 22.2.2012 20:06:07

                        donald5 >> Ahoj,to je námraza nebo plesnivé?:-)))

                          NLauri - Profil | St 22.2.2012 20:00:30

                          Uzbek - >> jestli teprve začneš chytat na boilie, tak ti doporučuju něco levnějšího,třeba koule od Tandem Baits se mi osvědčily na krátké výpravy ( 2-3dny). Jsou relativně levné a svou úlohu plní dobře. Na příchuť Monster krab jsem toho nachytal asi nejvíc, ale jen kapry do šedesáti centimetrů. Na Sladký pomeranč, Japonskou oliheň a Scopex mi přišlo méně ryb, za to větších. Kámoš měl boilie za cca 500kč/kg a vyhořel jako zápalka.
                          Ne vždy to je jen o těch nejdražších koulích.

                            Nkoudys mc - Profil | St 22.2.2012 19:59:19

                            carp2413 >> přesně. každýmu funguje něco jinýho a každej ať chytá na to čemu věří.Stejně když si kapříci postaví ploutvičku a neberou tak se můžem stavět na hlavičku.

                              NIncognito - Profil | St 22.2.2012 19:55:52

                              Uzbek - >> Pokud přeci jenom chceš chtat na tvých krátkých vycházkách na koule tak a přimět ryby k aktivitě tak máš dvě možnosti, které mám ozkoušené.

                              1. Můžeš koule upravit tekutou potravou, boostrem atd.
                              2. Nechat den před vycházkou koule ve vodě louhovat, ztratí částečně intenzivní pach. Osvědčilo se mi to na vodách, kde je větší rybářský tlak. Docílíš toho, že pak koule působí na rybu důvěryhodněji.

                              U obou možností přikrmuju peletama, které částečně nadrtím popřípadě method mixem.

                              Jinak co se týká značek a výrobců, tak dle mého názoru a pozorování to tvoří 5-10% úspěchu. Základem je ryby lokalizovat a zvolit adekvátní taktiku. Pokud todle neuděláš, tak tam můžeš házet třeba zlatý koule a nebude ti to platné.

                              Tak hodně zdaru

                                Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 19:55:37

                                "čudla" >> krvavý peklo špatný??

                                  Ndonald5 - Profil | St 22.2.2012 19:55:01

                                  tak nej nemám, ale chci vyzkoušet tohle.Na FF doporučeno na rychlovku, tak uvidíme.

                                    Ncarp2413 - Profil | St 22.2.2012 19:53:38

                                    já si na Lukáše Krásu nemůžu stěžovat,maximální spokojenost,ale jen tvá věc do čeho nakonec půjdeš

                                      N"čudla" - Profil | St 22.2.2012 19:52:16

                                      Každopádně z těch nabízených asi Mikbaits, ale jinak přeferuji spíše např. CCMOORE, DYNAMITE BAITS, či STARBAITS(concept). Z těch tázaných jsem vyzkoušel LK Baits, Václavík, Mikbaits, Nikl a můžu říci, že nejhorší na počet záběrů byl LK Baits(drahá sranda na to, že to tak málo bere). Nikl dělá jenom velkou reklamu, ale občas mi zabral na 3xl a vyrobit něco jako krvavé peklo, to byl teda přešlap...

                                        Nkoudys mc - Profil | St 22.2.2012 19:52:03

                                        špatný koule nemá Boiliesystem.Zvlášť zelená bestie supr chodí i na krátkejch vycházkách.