Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 19:49:41

Uzbek >> oni všechny ty vypsané mají něco do sebe.. :-)je těžké vybírat s toho kvanta krmení i firem... :-)

    Ncarp2413 - Profil | St 22.2.2012 19:48:54

    Uzbek >> tak každý znás tibude doporučovat to svoje co si chytá

      NUzbek - Profil | St 22.2.2012 19:46:34

      zoom >> díky za názor. Cílem otázky je zjístit nejoblíbenějšího výrobce. Očekávám různé názory. Zjísím tak, koho se vyvarovat a ke komu se obrátit.

        Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 19:44:42

        vikicz >> raven ani videt , naposledy mi plovky dorazily bez dipu origo a 15 kuli proste chybelo

          NUzbek - Profil | St 22.2.2012 19:39:43

          megalodon >> díky za tip. Díval jsem se na jejich stránky a musím říci, že mají nachytaných opravdu hodně velkých ryb, byť ne z Česka. Můžeš mi prosím doporučit něco na kratší rybačky? děkuji

            Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 19:36:13

            Uzbek >> docela velký výběr této značky prodává Gamarus vě Ždáře nad Sázavou...a ještě větší v Ravenu v Brně..

              Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 19:34:39

              PYTLAKS >> dobra volba souhlasim s tebou

                NPYTLAKS - Profil | St 22.2.2012 19:32:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Uzbek >> pokud budeš jezdit pokaždé jinam,tak si myslím,že peleta rychleji láká ryby,pokud na stejné místo,tak si zakrm kukuřicí a peletama,jak ti tam budou najíždět ryby,tak tam doj i bojlí,není nic horršího než navalit do vody bojlí za pětikilo a nemít záběr,pak tam jedeš zase za čtrnáct dní a to samé se opakuje,ale to nebude bojlím,buď tam ryby nejsou nebo najedou až ty odjedeš,tak si myslím,že partikl a pelety jsou levnější varianta

                  NUzbek - Profil | St 22.2.2012 19:30:54

                  aligator >> anketa byla značně omezená...Dynamitebaits je dobré? Kdo to u nás prodává? Máš osobní zkušenost? díky

                    Naligator - Profil | St 22.2.2012 19:27:57

                    Dynamite baits - tahle značka mi v dotazníku chybí.Jejich boilies jsou super!

                      NJN - Profil | St 22.2.2012 19:27:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Uzbek >> Na ty krátký vycházky zkus určitě pelety a kukuřici.

                        NUzbek - Profil | St 22.2.2012 19:25:38

                        PYTLAKS >> aha, takže myslíš, že pelety jsou vhodnější? Chci jezdit na kratší rybačky, tak do 10h...

                          NPYTLAKS - Profil | St 22.2.2012 19:19:59

                          Uzbek >> když chceš u vody relaxovat,tak tam nedávej ani háček,dělám si srandu,něco kup,je jedno od koho to je,hlavně si zkus najít flek,kde se ryby zdržují,pokud nenajdeš ryby,tak ti může být jedno od jakého výrobce to je,raději bych šel do kukuřice a pelet a až pak do bojli

                            Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 19:17:15

                            Dan.J >> tjn..

                              NUzbek - Profil | St 22.2.2012 19:14:29

                              Filla >>a to je? Domácí? díky

                                NDan.J - Profil | St 22.2.2012 19:14:01

                                vikicz >> Že by klamání zákazníka?:-))) Taky mám v plánu si na sezonu pořídit nějaké ty plovky Fluoro.Bohužel tu v Budějkách se nedá sehnat vůbec nic,posílat si to nenechám.Je lepší to vidět na vlastní očka ne?.-)))

                                  NFilla - Profil | St 22.2.2012 19:08:22

                                  Uzbek - >> nejlepcejsi tam ale chybiiii :))

                                    NUzbek - Profil | St 22.2.2012 19:08:20

                                    Přemet:-) >> ahoj, koupil jsem si již několik časopisů, kde měli reklamu především tito výrobce. Dá se říci, že mě z velké části ovlivnila jejich reklama a marketing. Kamarád, který je mimo jiné velmi zkušený rybář, mi řekl, že na značce nezáleží. Nevím, nemám zkušenosti. Otázku jsem založil především proto, abych zjístil který výrobce je nejoblíbenější- nejde mi jen o kvalitu nabízených výrobků, ale i o přístup firmy k zákazníků, poradenství, logistika atd.
                                    Jsem velmi zaneprázdněný, nebudu mít tedy čas na nějaké to testování. Prostě chci objednat a jít k vodě relaxovat.

                                      NFil@s - Profil | St 22.2.2012 19:07:19

                                      Uzbek - >> Mám v oblibě značky tři, LK Baits, Mikbaits a Nikl.

                                        Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 19:04:06

                                        Dan.J >> to je jak vanilka od LK na stránkách- krásně žlutá, koupil sem pytlík a je taková do oranžova.. :-)