Jakého výrobce boilie upředňujete?

V letošním roce chci začít chytat kapry na boili. Všiml jsem si, že je na trhu velká řada výrobců a těžko se v tom dá vyznat. Poraďte mi, který je podle vás ten nej a s kterým máte nejlepší zkušenosti. Osobně se mi nejvic zalibil LK a Mikbaits. díky
Autor diskuse: Uzbek - Profil , 22.2.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Kterého výrobce boilí upřednostňujete?

A) LK Baits10%

B) MAX Carp6%

C) Václavík6%

D) Mikbaits35%

E) Vasr5%

F) NIKL16%

G) Imperial Baits4%

H) Jet Fish13%

I) Best Baits2%

J) Sticky baits3%

Od 22.2.2012 hlasovalo 730 čtenářů.

NDan.J - Profil | St 22.2.2012 19:00:34

vikicz >> Na Maxcarp rád chytám,nic ale není na 100%.Taky se mi stalo že na ně nic a dal sem tam 3XL od Karla nebo losose sardinku od Václavíka a byla jízda.Včera jsem si byl v Budějovicích pro plovky od Mikbaitse a to Ananas N-BA a Bílý Halibut.Jen mně dost zklamali s tím ananasem,v novém katalogu je jasná žlutá barva ale to co mi poslali se s tím nedá vůbec srovnat.Takové jako by tmavší zašlé či co.Chtěl sem si je letos pořídit na veletrhu ale bohužel,sem musel pod kudlu.

    Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 18:55:59

    JN >> jj na ty sem taky zvědav,stejně tak na cenu těch nových hotovek...:-) doufám že cena bude přiměřená!! :-)

      NJN - Profil | St 22.2.2012 18:53:56

      Zkuste od Maxcarpu Zombie! Loni mě fungovalo suprově. Jinak já budu letos zkoušet právě ten Red Rag A1 a jejich nový hotovky.

        Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 18:50:08

        Dan.J >> red mám plovky ,,taky dobrý kor když se trošku rozmočí...tak ho ještě obalím těstem a to je pecka..

          Nmegalodon - Profil | St 22.2.2012 18:49:07

          U mě Maxcarp. Ale letos k tomu ještě zkouším vlastní výrobu. Ovšem inspiraci beru taky trochu v sortimentu od Maxe. Jinak mám vyzkoušeno Bugaboo, Red Rag,Tornado,Baracudu, Bestseller, ale nejvíc používám Max Winter a A1 roll-jen jednou s mě stalo, že jsem na A1 nedostal za víkend záběr.

            NDan.J - Profil | St 22.2.2012 18:47:37

            vikicz >> Nebo Fabulous

              NDan.J - Profil | St 22.2.2012 18:46:58

              vikicz >> To mně letos láká RED-RAG

                Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 18:42:49

                Dan.J >>zdárek... od maxe jednoznačně.. A1-roll,,a láká mě Bugaboo mám dip a to je taky dobrá chuťovka..:-)

                  NDan.J - Profil | St 22.2.2012 18:40:44

                  vikicz >> Zdar parde,od Maxcarpu to jsou které bobule?Já mám Beastliness a A1-ROLL+obalovačku a Enzyme Dip

                    NRybatorstr - Profil | St 22.2.2012 18:29:19

                    vikicz >> Super nápad, dal bych také anketu a zanesl tam i kolik lidí nekupuje vůbec a koulí doma Made in hand :-))

                      NPYTLAKS - Profil | St 22.2.2012 18:27:27

                      Uzbek - >> moje

                        Ngabo - Profil | St 22.2.2012 18:20:50

                        vikicz >> dobrý nápad

                          Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 18:19:14

                          Uzbek - >> hoď sem anketu.. :-)

                            Nvikicz - Profil | St 22.2.2012 18:18:42

                            Uzbek - >> u mě Maxcarp a Jetfish..na tyhle dvě f. mám nejvíc ryb!!

                              Ngabo - Profil | St 22.2.2012 18:18:29

                              Uzbek - >> Jet Fish

                                NMakrelobíjec - Profil | St 22.2.2012 18:15:32

                                Uzbek - >> Za mě Mik .

                                  Ncarp2413 - Profil | St 22.2.2012 18:13:08

                                  Uzbek - >> LKBAITS

                                    Nviceroy - Profil | St 22.2.2012 18:08:54

                                    mipa >> je to tak timhle si svou znacku musi clovek vychytat jinak reklama dela hodne ale vic ti neda , souhlasim plne s tvym nazorem

                                      NHmmmmTakJooooo - Profil | St 22.2.2012 17:59:37

                                      viceroy >> To zni rozumne :))) no ja sem se u znameho na soukromaci naucil ze ty koule zase tak dulezite nejsou ... sou daleko dulezitejsi veci .... ale mas pravdu souhlasim